Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Обчислення дати закінчення договору оренди земельної ділянки.

03.02Згідно статті 13 Закону України "Про оренду землі" договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

Статтею 15 Закону України "Про оренду землі" визначені істотні умовами договору оренди землі, це:

-         об’єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування та розмір земельної ділянки);

-         дата укладення та строк дії договору оренди;

-         орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату.

Крім цього, статтею 19 Закону України "Про оренду землі" встановлено, що дата закінчення дії договору оренди обчислюється від дати його укладення. А з  моменту державної реєстрації такого права виникає право оренди земельної ділянки.

 

Таким чином, обчислення строку дії договору оренди земельної ділянки починається з дати його укладення.

Окрім того, хочу звернути Вашу увагу на те, що безоплатна первинна правова допомога, яку надають центри (бюро) правової допомоги включає такі види послуг: надання інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпечені доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації; надання консультацій, роз’яснень та підготовка проектів договорів користування земельними ділянками (оренда, суборенда, земельний сервітут, емфітевзис, суперфіцій) для сільського населення – власників земельних ділянок.

В разі  необхідності отримання додаткових роз’яснень з цього питання чи інших правових питань Ви можете звернутись до відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: вул. Тарасів Шлях, 68, смт Сахновщина, Харківської області, 64500 , тел. (05762)3-11-04, до Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Лозова, вул.Свято-Миколаївська, 4, к. 28, 31, тел. (05745)2-71-03, або за телефоном гарячої лінії 0800213103.

 

Начальник відділу «Сахновщинське БПД»                                  Людмила Клімова