Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Глава ХОДА обговорив з Послом Нідерландів в Україні проведення в Харкові спільного агрофоруму

кучерЦей та інші спільні проєкти Олексій Кучер і Йоганнес Де Мол обговорили в ході онлайн-зустрічі 22 травня.

Найбільш перспективними напрямками двостороннього співробітництва, на думку Олексія Кучера і Йоганнеса Де Мола, є сфери IT-технологій і сільського господарства.

«Ви знаєте, у нас сильна IT-індустрія. Харківська область з розвитку IT знаходиться на другому місці після Києва - за кількістю фахівців, і по продуктах, які ми випускаємо. У вас також сильна IT, тут ми зможемо об'єднуватися», - сказав глава ХОДА.

Посол Нідерландів відзначив великий освітній потенціал Харкова в сфері IT і запропонував спільними зусиллями проводити інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію харківського IT-кластеру в Нідерландах.

«У вас є сильний кластер університетів, сильний потенціал в галузі освіти. Тому у вас такий відомий IT-кластер. Я знаю, що українські викладачі працюють в наших університетах. Нам потрібно більше рекламувати це, розповісти історію успіху цього кластера. Це завдання і для вас, і для мене», - сказав Йоганнес Де Мол.

Обговорюючи перспективи співробітництва в сільському господарстві, учасники зустрічі домовилися про проведення спільного форуму після закінчення карантину.

«Ваші технології і наша земля дозволять досягти серйозних результатів. Третина економіки Харківської області - це сільське господарство. А потенціал наш ще більше. Я думаю, що ми можемо в Харкові організувати майданчик, запросити наших фермерів, сільгоспвиробників. А ви, зі свого боку, запросіть ваших лідерів», - запропонував Олексій Кучер.

«Ми із задоволенням допоможемо організувати такий форум після закінчення пандемії. Я думаю, це буде класно», - відповів посол Нідерландів.

Також учасники зустрічі зупинились на питаннях, пов'язаних з екологією.

Олексій Кучер розповів про роботу, спрямовану на запобігання незаконному вирубуванню лісу в області, а також про програму очищення річок, яку він готує.

Також глава ХОДА зупинився на питаннях боротьби з корупцією, підкресливши, що ця проблема тісно пов'язана і з екологією, і з залученням інвестицій.

«Екологія чому така? Тому що корупція. Чому інвестори не йдуть? Тому що корупція. Цей трикутник, на мій погляд, дуже важливий, тому що є чіткі зрозумілі взаємозв'язки. Тому ми зараз спрямовуємо всі зусилля, щоб змінити ситуацію. Ви бачите, боротьба з корупцією - це посилання нашого Президента. Це порядок денний для нашої держави. Правова передбачуваність є платформою для інвестицій», - сказав Олексій Кучер.

Посол Нідерландів підтримав главу ХОДА у визначенні питань екології як одних з найбільш пріоритетних. Він поділився своїм баченням вирішення проблем, пов'язаних з кліматом і навколишнім середовищем, а також висловив бажання приєднатися до вирішення екологічних питань в Харківській області.

Також він підтримав кроки, що вживаються в області для вирішення проблеми корупції.

«Це болюче питання. Ви маєте рацію, передбачуваність правової системи - це фактор, щоб вкласти гроші. Наша країна - досить великий інвестор у різних державах, у тому числі в Україні. Але підприємства хочуть знати, яка правова система там є, і чи будуть вони мати доступ до чесної судової системи, - розповів Йоганнес Де Мол. - Ми прекрасно розуміємо, що це наше спільне завдання - продовжувати цю боротьбу, тому що корупція - як рак у суспільстві, і ми всі від цього страждаємо».

Також під час зустрічі Олексій Кучер виступив з ініціативою підписати угоду про міжрегіональне співробітництво між Харківською областю і регіоном Нідерландів.

«Ми хочемо, щоб міжнародне співробітництво було спрямовано на конкретний результат. Щоб ми зустрічалися не просто поговорити, щоб це дійсно була робота», - підкреслив голова ХОДА.

«Ви правильно говорите, що краще зосередитися на кількох проєктах, ніж на широких програмах, від яких мало що буде. Я теж люблю результати. Краще менше планів, але конкретні справи, чим дуже гучні слова, але без результатів», - зазначив Йоганнес Де Мол.

Він також подякував Олексію Кучеру за ініціативу зустрічі та пропозиції співпраці.

«Ви перший губернатор, який взяв на себе таку ініціативу і налагодив зі мною контакт. Мені дуже приємно, що ви зробили перший крок», - сказав посол.

 

https://www.facebook.com/olexiykucher.kh/videos/699450634153217/?__tn__=kCH-R&eid=ARBpUldn7WngWFVm_qb3t5Gwg9bLgfBMVle3-vC0zS-trxa0Tv7gzTvSKqp3Zp7JrYw8Gqpx-qtElNY5&hc_ref=ARQ9rBVHKqTDtnDRecIXlyjvw3-HNokU40EQ0aAEWBLkPBbx7LM5FECeEYZ5PrGkzsw&fref=nf&__xts__