Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
У ситуації в обласній інфекційній лікарні винні й керівник закладу, й облздрав. Олексій Кучер

26.05.2Під час брифінгу 26 травня керівник області повідомив про результати перевірки в харківській інфекційній лікарні.

«Ми розпочали перевірку в обласній інфекційній лікарні у зв’язку з тим, що лікарем було повідомлено про відсутність ліків для пацієнтів з COVID-19, тому пацієнти змушені самостійно їх купувати. Звісно, що я вимушений був реагувати на цю інформацію. Знаєте, що є наслідком цієї перевірки, яка вже завершилась? Це те, що на лікарняному зараз і директор лікарні Павло Нартов, і директор Департаменту охорони здоров’я Вадим Іванников. Хто ж винуватий у тому, що відбувається? Моя впевненість стовідсоткова, що винні обидві сторони», - повідомив голова ХОДА.

Він відзначив, що під час перевірки було зроблено запит щодо стану казначейських рахунків обласної інфекційної лікарні.

«Стало відомо що на кінець кожного місяця в лікарні на рахунках перебувало від 1 до 1,5 млн грн, які не витрачалися. У мене питання: якщо ці кошти є, чому не купуються ліки? Я відповідально повідомляю: питання ліків - це питання керівництва медичного закладу. Контроль за цим питанням ми можемо перевести на департамент. І він змушений був контролювати - чи закуплені ці ліки, чи ні», - сказав Олексій Кучер.

Керівник області повідомив, що за наслідками перевірки до відповідальності будуть притягнуті співробітники Департаменту охорони здоров'я ХОДА – директор та його заступник.

«На директора інфекційної лікарні я не впливаю - лише опосередковано. Акт перевірки я спрямую до обласної ради, і вона буде визначатися», - відзначив Олексій Кучер.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lE6Xv0Ia0nY&feature=emb_logo