Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
За останні роки Харківщина стала лідером за кількістю розпочатих і незавершених будівництв. Олексій Кучер

28.05.5Голова ХОДА повідомив, що проводить інвентаризацію довгобудів.

Серед них - медичні амбулаторії, яких у 2018 році обіцяли збудувати 50 за рік, почали - 30, а реально збудували лише 7.

Це голова ХОДА заявив під час сесії обласної ради у ході обговорення питання програм будівництва. Зокрема, йшлося про виникнення довгобудів на території області: об’єктів, які почали зводити у 2017-2018 роках – і так і не добудували.

 

«Питання дуже гостре, ви правильно його порушуєте, але треба було ставити його трохи раніше, - звернувся Олексій Кучер до депутатів. - Ми маємо критичну ситуацію щодо об’єктів, які розпочалися і на сьогодні є незавершеними. Наша область за кількістю таких об’єктів є лідером – у негативному плані. І це дуже і дуже погано. Ми зараз робимо інвентаризацію, я додатково озвучу: що було розпочато, і розпочато в політичній площині».

Голова ХОДА зазначив, що серед таких об’єктів, зокрема, - сільські амбулаторії: з 30, які почали будувати ще у 2018 році, обіцяючи виконати роботи за рік, завершили лише 7.

«Окрім того, що не добудовано амбулаторії – і не зрозуміло, куди були витрачені кошти, - розпочато будівництво 4-х заводів з перероблення відходів. Так от для чого одночасно розпочати 4, витратити колосальні кошти – і не добудувати жодного? Розпочніть один, використовуйте його, а далі будуть кошти – розпочинайте інший. Але от такий підхід був до будівництва у Харківській області», - сказав керівник обласної адміністрації.

Директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Олексій Белоцький, відповідаючи на питання депутатів, зазначив, що позиція ХОДА – завершувати та вводити в експлуатацію всі об’єкти, будівництво яких було розпочато в минулі роки. Проте секвестр бюджету не дозволить зробити це одномоментно. Зокрема, це стосується і амбулаторій.

«Планувалося збудувати 30 амбулаторій, на сьогодні було збудовано і введено в експлуатацію тільки 7, решта 23 залишились довгим будівництвом. На попередній сесії у лютому були виділені кошти на добудову 7 амбулаторій, на сьогодні ми ведемо роботу з їх завершення. Щодо завершення наступних 16 амбулаторій - для цього необхідна сума близько 50 млн грн, тому ми будемо звертатись надалі до обласної ради, якщо буде можливість, щодо виділення коштів для завершення цієї програми в цілому», - сказав директор Департаменту капітального будівництва ХОДА.