Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Акція «Одягни вишиванку з самого ранку».

21.05.8У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. У Сахновщинському районі 21 травня проходить акція «Одягни вишиванку з самого ранку».

Сьогодні, це свято, присвячене українській культурі та традиціям, набуло широкої популярності та стало традиційним для українців не лише в Україні, але й далеко за її межами. Бібліотечні працівники КЗ «Сахновщинська ЦБС» проводять онлайн-виставки для жителів району. Сахновщинська центральна бібліотека також, як і кожен рік до цього, з радістю долучається до святкування Дня вишиванки. В читальному залі бібліотеки організована виставка-хобі «Голка + нитка = шедевр», на якій представлені роботи місцевої майстрині, нашої колеги – Клименко Лариси Вікторівни та тематична література. Для наших користувачів, у період вимушеного карантину, була створена відео-презентація «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі», аби і вони могли, нехай дистанційно, доторкнутися до свята.

Бібліотечні працівники району щиро вітають всіх народних умільців – вишивальниць з Днем вишиванки! Пишаємося вашими вишиванками, які постійно представляють наш район на районних та обласних конкурсах, святах і оглядах. Зичимо творчої наснаги, невичерпної енергії, хай Ваші руки не знають втоми, створюючи неймовірні шедеври вишиванок!