Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
БЕЗКОШТОВНЕ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ В УКРАЇНІ – МІССІЯ ЗДІЙСНЕННА

        09.07.1 Онлайн навчання на порталі Lingva.Skills – ефективна технологія, яка тренує активне використання англійської мови (ті, хто вже навчається, можуть продовжувати); дана онлайн платформа завдяки грунтовній методології замінить зустрічі з викладачами, зекономивши Ваш час.

         Англійська мова - одна з найбільш поширених в світі, відкриває перед Вами нові можливості

 

         Ще одна важлива причина вивчати англійську полягає в тому, що це збільшує Ваші шанси отримати хорошу роботу в транснаціональній компанії або почати працювати за кордоном. Англійська - мова бізнесу, тому так важливо, щоб співробітники вміли говорити англійською, спілкуючись з колегами з інших країн і зарубіжними клієнтами. Тож англійська робить Вас більш привабливим для роботодавців

         Сподіваємося вище перелічені причини підштовхнуть Вас до рішення почати вивчати англійську вже сьогодні! Тож, якщо Ви маєте бажання отримати підвищення або знайти нову роботу скористайтеся можливістю приєднатися до Безкоштовного проєкту з вивчення англійської мови від Асоціації інноваційної та цифрової освіти УкраїниСтаньте частиною наймасовішого освітнього проєкту України!

 

Бережіть себе та будьте здорові