Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Нововодолазький.

06.08.2У Ватутіному сьогодні 80-річчя Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Центр є провідним навчальним підрозділом, який готує кваліфіковані та універсальні кадри - такі як сапер, рятувальник, дозиметрист, хімік і багато інших спеціальностей, які необхідні для системи ДСНС, а з 2014 - активно залучається для заходів із забезпечення обороноздатності держави, до заходів з гуманітарного розмінування на території Донецької та Луганської областей, до відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури на сході нашої держави. Особисто для мене рятувальник - це уособлення відваги. Щиро бажаю витримки та міцного здоров'я!

У Нововодолазькій ЦРЛ обговорили завершення капітального ремонту - а саме ремонт першого поверху, де розмістяться гінекологічне та травматологічне відділення. Вся проєктно-кошторисна документація для проведення робіт розроблена, проведені тендери. Для реалізації проєкту потрібно близько 4,5 млн грн. Найближчим часом ми розглянемо питання можливості виділення цих коштів.

Відвідав також 2 підприємства харчової промисловості, бюджетоутворювальні для району - ТОВ «Нововодолазький масло-жировий комбінат» та ТОВ «М’ясокомбінат «РІАЛ». Спільно з народним депутатом України Алексей Красов та керівництвом підприємств обговорили безліч проблемних питань. Маємо амбітну мету - якнайбільше наповнити місцеві магазини товарами саме нашого, обласного виробника, чому наразі заважає ряд об'єктивних перепон. Наші кращі! Працюємо.

#Нововодолазький