Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Стан фінансово-бюджетної дисципліні в Харківській області.
Аудитори Харківщини протягом січня-серпня 2020 року
забезпечили відшкодування втрат на суму 240,4 млн гривень
 
 
 
22.09.3Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-серпня 2020 року за результатами контрольних заходів встановили фінансових порушень на загальну суму 390,6 млн гривень.
Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 240,4 млн гривень.
За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 72 рекомендації, з яких 25 – спрямованих на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) складає 236,7 млн гривень.
Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю за наслідками проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 19 управлінських рішень, спрямованих на усунення виявлених аудиторами фінансових порушень.
За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 105 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 6 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.
За допущені порушення бюджетного законодавства, аудитори до об’єктів контролю застосували 29 фінансових санкції.
З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів, перед органами прокуратури та об’єктами контролю, ініційовано пред’явлення 21-го цивільного позову.
Окремо, Північно-східним офісом Держаудитслужби до суду пред’явлено позов на суму 0,9 млн грн щодо відшкодування завданих місцевому бюджету збитків.
На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 16-ти ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.
 
Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.