Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
У Чорнобильській лікарні додатково встановлять 30 кисневих точок

24.09.224 вересня глава області передав лікарям Харківського обласного клінічного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення 4 апарати ШВЛ.

Сучасні апарати придбані за кошти обласного бюджету та надходять у розпорядження відділення, в якому проходять лікування пацієнти з коронавірусною хворобою.

За словами в.о. головлікарки клініки Ірини Пирогової, медзаклад потребує сучасних ШВЛів й додаткових кисневих точок.

 

«Сьогодні у нас починають роботи, повинні провести додаткові 30 кисневих точок. Апаратами ми користувалися застарілої моделі, тому ті, що ми отримаємо зараз, - моделі сучасні з функцією CPAP, які зможуть допомогти пацієнтам при дихальній недостатності. Саме вони допоможуть пацієнтам з важкою формою COVID-19. Ми вдячні всім, хто надає допомогу для лікування пацієнтів», - сказала Ірина Пирогова.

Зараз у реанімації лікарні перебувають 6 пацієнтів.

Завідувач відділення «Ковід 1» Дмитро Шаповалов повідомив, що сьогодні в клініці кадрових питань немає.

«Ми з 22 червня приймаємо хворих і, за великим рахунком, втягнулися в цю роботу. Зі співробітниками на початку проблеми були, але зараз кадрових проблем немає. Може можна було б додати середнього персоналу, - говорить Дмитро Шаповалов. - Атмосфера в колективі абсолютно нормальна, гарна, тобто дружний працездатний колектив. Ми розуміємо один одного з півслова, не дивлячись на те, що вже практично 90% співробітників, які працюють у відділенні, - це нові люди».

Глава ХОДА зазначив, що на сьогодні Харківський обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення - одна з найбільш підготовлених для боротьби з COVID-19 медустанов Харкова.

«Я хочу сказати, що ви зараз одна з найбільш підготовлених лікарень, яка приймає ковід-хворих, і це - не дивлячись на ті проблеми, які були раніше. Я постійно перебуваю в контакті з вами, якщо є питання або проблеми, оперативно звертайтеся», - сказав Олексій Кучер.