Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 3 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Голова ХОДА провів зустріч з Послом Республіки Корея в Україні

04.11.3Олексій Кучер і Квон Кі Чанг обговорили спільні проєкти, які можуть бути реалізовані в Харківській області. Серед них - відкриття в нашому регіоні виробництва медичних товарів і засобів захисту для боротьби з COVID-19.

Голова ХОДА зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні під час робочої поїздки до Києва 4 листопада. Олексій Кучер розповів Квон Кі Чангу про пріоритети розвитку Харківської області та сфери, які є найбільш перспективними для економічного співробітництва.

«Наші ключові напрямки - це агросектор, промисловість і IT-сектор. У сфері сільського господарства цього року ми вийшли на провідні позиції в Україні. Промисловість у цілому створює 70% прибутку в області. Що стосується IT-сектора, то ми регіон, який найбільш динамічно розвивається в цьому напрямку в Україні», - акцентував керівник області.

 

Пан посол зазначив, що Харківська область найбільш відома своїм потенціалом у сфері важкої промисловості, підприємств оборонпрому, а також аерокосмічної сфери.

«Для мене важливі, в першу чергу, економічна взаємодія та інвестиції», - сказав Квон Кі Чанг.

Він також запропонував керівнику ХОДА розглянути можливість участі Харківської області в проєкті, який планує реалізувати в Україні консорціум корейських компаній.

«Вони зараз ведуть переговори з Львівським регіоном щодо виробництва медичної екіпіровки і товарів, пов'язаних з коронавірусом. Якщо у вас є бажання, ваш регіон може долучитися до цього діалогу», - зазначив посол Республіки Корея.

Йдеться про можливе будівництво на території області фабрики з виробництва медичних товарів. Олексій Кучер повідомив про намір Харківської області взяти участь у проєкті.

Також під час зустрічі обговорили перспективи подальших переговорів з корейськими компаніями, які зацікавлені інвестувати в економіку Харківської області. Олексій Кучер запросив Квон Кі Чанга відвідати Харківщину для продовження діалогу, і пан посол підтвердив свій візит - після покращення епідеміологічної обстановки в країні.