Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

dsc0840826 грудня 2019 року в малій залі Сахновщинської районної ради відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації. (Див. вкладення)

Відповідно до порядку денного в ході засідання громадської ради були розглянуті наступні питання:

1. Призначення та нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг населенню району. 

2. Заходи по здійсненню в районі забезпечення охорони громадського порядку.

3. Забезпечення розчищення доріг та тротуарів для безперешкодного пересування автотранспорту та мешканців району в період снігопаду.

4. Про заміну газового обладнання та оплата споживачами наданих послуг (оплата пічників).

Детальніше...
 
Громадською радою при Сахновщинській районній державній адміністрації проведена в чергове благодійна акція «Від серця до серця».

dsc08417Доброю традицією членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації стало проведення започаткованою ними ще в минулому році благодійної акції «Від серця до серця».

Так, 26 грудня у великому залі Сахновщинської районної ради, за ініціативою членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, з нагоди наступаючих Новорічних свят, відбулася чергова благодійна акція «Від серця до серця» для дітей з малозабезпечених сімей.

На початку заходу до присутніх з теплими словами підтримки звернулася голова громадської ради Р.І. Устименко, зазначивши: «Що може зрівнятися з новорічними святами, коли кожен потрапляє до чарівного світу. Це одне з найбільш таємних і родинних свят, яке об’єднує здійснення мрій, кожному хто вірить в дива. І не має значення скільки тобі років, все одно ти чекаєш зустрічі з казковим Дідом Морозом. Це можливо, і є те найяскравіше свято з дитинства – із ялинкою іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуронькою, танцями, піснями і подарунками. Частину цієї казки ми даруємо сьогодні Вам».

Детальніше...
 
До уваги членів громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації!

Картинки по запросу громадська радаЗасідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудеться 26 грудня 2019 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації.

 
Відбулося перше засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

dsc0820601 листопада 2019 року перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимир Іванович Кравець затвердив новий склад громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, а вже 13 листопада пройшло перше засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації. (Див. вкладення)

Першочерговими питаннями засідання було обрання голови громадської ради, заступника голови громадської ради та секретаря громадської ради.

Одноголосно головою громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації було обрано Устименко Риму Іванівну.

Заступником голови громадської ради при райдержадміністрації став Микола Григорович Бречко.

Секретарем громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації було обрано Раїсу Іванівну Троїцьку.

В ході засідання громадської ради, члени ради також розглянули питання про Положення та Регламент громадської ради, про утворення робочих органів громадської ради та обговорили плани роботи громадської ради на 2019-2021 роки.

Наступне засіданні члени громадської ради запланували провести 18 грудня 2019 року.

Attachments:
Download this file (Протокол № 1.pdf)Протокол № 1.pdf[ ]
 
До уваги членів громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації!

Картинки по запросу громадська радаПерше засідання нової громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудеться 13 листопада 2019 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 25