Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
У вересні в Торонто Суспільна Служба українців Канади видала бюлетень про реалізацію програми «Банк харчів» осередками Суспільної Служби України.
Ініціатор і координатор програми, Голова Централі ССУК пані Божена Іванусів не оминула увагою й діяльність в цьому напрямку Сахновщинської організації ССУ (голова – Володимир Вакуленко), що триває у співпраці, зокрема, і з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. А саме, в бюлетені вміщено фотознімки, на яких співробітниці центру Олександра Трубіцина, Оксана Левченко, а також директор Олена Греш вручають харчові набори підопічним потребуючим сім’ям. В одному з текстових матеріалів згадано й волонтерку Руслану Корінну.
 Подальший хід програми прямо  залежатиме від епідситуації і в Канаді, і в Україні.
 
 
 
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

16.09.216 вересня 2020 року відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

Протокол засідання додається.

 
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

14.07.314 липня 2020 року відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Максима Карплюка.

Протокол засідання додається.

 

 

 

 
 
Відновилася програма «Банк харчів»

У травні, після послаблення карантину в Канаді, відновилася програма «Банк харчів», в якій з 2003 р. бере участь і Сахновщинська організація Суспільної Служби України (голова - Володимир Вакуленко). За кошти, що надсилає Централь Суспільної Служби українців Канади через уповноваженого в Україні, закуповуються харчові набори для окремих потребуючих жителів та сімей нашого району. В цій роботі бере участь, як партнер, і районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Олена Греш), співробітники якого доставляють набори деяким зі своїх підопічних.   

 
Благадійна допомога
09.04.2Напередодні запровадження в країні надзвичайної ситуації, пов’язаної з карантином, члени громадської ради при Сахновщинській РДА встигли зробити добру справу, яка нині навряд чи була б можливою. Спеціальний дороговартісний інвалідний візок, надісланий як благодійний вантаж від фонду «Поміч Україні» при філії Суспільної Служби українців Канади в місті Торонто на адресу Сахновщинської організації Суспільної Служби України (голова Володимир Вакуленко), з ініціативи голови громадської ради Римми Устименко передано для 9-річної Ані Міркевич з Лебедівки, діагноз – дитячий церебральний параліч.
 
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 26