Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

14.07.314 липня 2020 року відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Максима Карплюка.

Протокол засідання додається.

 

 

 

 
 
Відновилася програма «Банк харчів»

У травні, після послаблення карантину в Канаді, відновилася програма «Банк харчів», в якій з 2003 р. бере участь і Сахновщинська організація Суспільної Служби України (голова - Володимир Вакуленко). За кошти, що надсилає Централь Суспільної Служби українців Канади через уповноваженого в Україні, закуповуються харчові набори для окремих потребуючих жителів та сімей нашого району. В цій роботі бере участь, як партнер, і районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Олена Греш), співробітники якого доставляють набори деяким зі своїх підопічних.   

 
Благадійна допомога
09.04.2Напередодні запровадження в країні надзвичайної ситуації, пов’язаної з карантином, члени громадської ради при Сахновщинській РДА встигли зробити добру справу, яка нині навряд чи була б можливою. Спеціальний дороговартісний інвалідний візок, надісланий як благодійний вантаж від фонду «Поміч Україні» при філії Суспільної Служби українців Канади в місті Торонто на адресу Сахновщинської організації Суспільної Служби України (голова Володимир Вакуленко), з ініціативи голови громадської ради Римми Устименко передано для 9-річної Ані Міркевич з Лебедівки, діагноз – дитячий церебральний параліч.
 
 
 
Благодійна акція


27.5     У третій декаді лютого 2020 року учні 2-А класу Сахновщинського ліцею №1 разом зі своїми батьками та класним керівником Оленою Анатоліївною Мілевською ініціювали благодійну акцію, яка, можливо, стане безстроковою – по збору і наданню допомоги дітям з потребуючих сімей нашого району. За організаційною допомогою ініціативна група (зокрема, методист станції юних натуралістів Вікторія Приступа) звернулася до Сахновщинського осередку Суспільної Служби України (голова Володимир Вакуленко). Було зібрано хороший дитячий одяг, взуття, іграшки, книги, а також продукти харчування (схожі на звичний асортимент харчових наборів від Суспільної Служби). Першу допомогу за узгодженням з керівництвом Новоолекссандрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було надано саме потребуючим сім’ям з дітьми у селі Новоолександрівка. Ця акція може бути прикладом і стимулом для інших школярів та їх батьків, бо, можливо, в кожній сім’ї періодично з’являються речі, які жаль викинути, але ними вже ніхто не користується.

 
Благадійна допомога

19.02

 

 

17 лютого 2020 року депутат Сахновщинської селищної ради Р. Корінна доставила інвалідний візок жительці Сахновщини Олександрі Лях. Візок надійшов від Суспільної служби українців Канади (Торонто) як благодійний вантаж для Сахновщинської організації Суспільної служби України. За 2018-2020 року це вже 4-ий візок, який з ініціативи Р. Корінної наданий нашим землякам з особливими потребами.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 26