Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 44 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Приділено увагу людині з особливими потребами

2018-10-1

 

Нещодавно, за ініціативою голови громадської ради при райдержадміністрації Р.І.Устименко, було передано ходунки інваліду ІІ групи О.М.Редькі. Вдома Ольгу Миколаївну відвідали та передали їй пристрій для безпечного пересування заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, заступник голови районної ради В.В.Яцина та голова громадської ради Р.І.Устименко.    

 

 
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20181017-117 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації П.О.Волошина, заступника голови районної ради В.В.Яцини, начальника Сахновщинського РС ГУ ДСНС України у Харківській області В.О.Козуба та заступника начальника районного відділу поліції С.А.Савенка.

В ході засідання знову увагу було приділено екологічній ситуації в районі та незаконній вирубці полезахисних смуг. Голова громадської ради Р.І.Устименко ознайомила присутніх з листом-відповіддю першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області С.М.Пляки щодо ремонту дороги сполучення Сахновщина – Харків, лист-звернення якого було складено членами громадської ради на попередньому засіданні та адресовано голові ХОДА Ю.О.Світличній.

Детальніше...
 
Черговий подарунок від Суспільної Служби України

Результат пошуку зображень за запитом "Суспільної Служби"Філія Суспільної Служби українців Канади в м. Торонто фонд «Поміч Україні» надіслала черговий благодійний вантаж. На цей раз - для Багаточернещинського ліцею.

 
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20180921 14005920180921 14004021 вересня 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації П.О.Волошина, головного спеціаліста організаційного відділу апарату райдержадміністрації А.О.Андрійченко та інспектора з охорони навколишнього природного середовища ГО ЕО «Охорона природи» М.В.Криветченка.

Детальніше...
 
До уваги членів громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації!

Результат пошуку зображень за запитом "громадська рада"Засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній    адміністрації відбудеться 21 вересня 2018 року о 14 годині в залі засідань   райдержадміністрації.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 21