Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
До уваги членів громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації!

Картинки по запросу громадська радаЗасідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудеться 26 грудня 2019 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації.

 
Відбулося перше засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

dsc0820601 листопада 2019 року перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимир Іванович Кравець затвердив новий склад громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, а вже 13 листопада пройшло перше засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації. (Див. вкладення)

Першочерговими питаннями засідання було обрання голови громадської ради, заступника голови громадської ради та секретаря громадської ради.

Одноголосно головою громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації було обрано Устименко Риму Іванівну.

Заступником голови громадської ради при райдержадміністрації став Микола Григорович Бречко.

Секретарем громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації було обрано Раїсу Іванівну Троїцьку.

В ході засідання громадської ради, члени ради також розглянули питання про Положення та Регламент громадської ради, про утворення робочих органів громадської ради та обговорили плани роботи громадської ради на 2019-2021 роки.

Наступне засіданні члени громадської ради запланували провести 18 грудня 2019 року.

Attachments:
Download this file (Протокол № 1.pdf)Протокол № 1.pdf[ ]
 
До уваги членів громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації!

Картинки по запросу громадська радаПерше засідання нової громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудеться 13 листопада 2019 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації.

 
Затверджено персональний склад громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

Картинки по запросу увагаРозпорядженням першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимира Івановича Кравця від 01 листопада 2019 року №140 затверджено персональний склад громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації:

Детальніше...
 
Відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

img-e192291a7c1aa02d36c8424c68ad8d9a-v29 жовтня 2019 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

Засідання установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації відкрила голова ініціативної групи Устименко Р.І.

Відповідальний за ведення протоколів ініціативної групи про підготовку до установчих зборів Ткаченко О.В. прозвітував про роботу ініціативної групи.

Він зазначив, що було проведено 2 засідання ініціативної групи, ініціативною групою було підготовлено та оприлюднене на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті “Колос” повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи, організовано прийом заяв щодо участі в установчих зборах. Членами ініціативної групи було здійснено розгляд заяв від представників інститутів громадянського суспільства поданих для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, які надходили до 27 вересня 2019 року включно. Зокрема, до ініціативної групи надійшло 9 заяв від інститутів громадянського суспільства.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 26