Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Протокол засідання ініціативної групи

Див. вкладення

 
Засідання ініціативної групи

           21 21 лютого у малій залі засідань Сахновщинської райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

            Розпочинаючи засідання М.О. Мокляк зауважив, що, враховуючи зміни, які проходять у суспільно-політичному житті нашої держави, актуальним на сьогодні є питання налагодження ефективної взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськістю та врахування громадської думки під час формування і реалізації місцевої політики, яка надає можливість членам територіальної громади брати участь в процесах розробки, прийняття управлінських рішень з питань життя громади і здійсненні громадського контролю за їх виконанням.

            На розгляд членам ініціативної групи було винесено ряд організаційних питань, зокрема, щодо обрання голови ініціативної групи, визначення відповідальної особи за ведення протоколів засідань групи, порядку і термінів проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації. Представники громадських організацій внесли свої пропозиції щодо процесу формування Громадської ради та подальшої організації її роботи. Учасниками засідання було узгоджено текст повідомлення ініціативної групи про проведення установчих  зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації.

            Наступне засідання ініціативної групи відбудеться 16 березня, після завершення процедури подання заяв.

 
ОГОЛОШЕННЯ щодо формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

imagesСахновщинська районна державна адміністрація оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До складу ініціативної групи запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі й ті, які є членами чинної Громадської ради.

Ініціативна група впродовж 45 днів зобов’язана підготувати порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, визначити дату, час та місце проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Пропозиції щодо кандидатів до складу ініціативної групи надавати до організаційного відділу апарату Сахновщинської райдержадміністрації в  паперовому вигляді до 8 лютого 2017 року (вул. Шмідта, 10, смт  Сахновщина, 64501, тел. 3-15-81, електронна пошта -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  )  або через заступника голови Громадської ради при Сахновщинській РДА Мокляка Миколу Олексійовича, тел. 3-14-00 з 9-00 до 17-00.

 
Протокол засідання громадської ради при РДА

Протокол засідання громадської ради № 1 від 27.01.2017 року

Див. вкладення

 
Протокол засідання громадської ради при РДА

Протокол засідання громадської ради № 5 від 15.11.2016 року

Див. вкладення

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 26