Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудуться 25 листопада 2013 року в малому залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів об 14.00.

Скалад ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації (додаток 1)

Детальніше...
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

25.10.2013

 
ОГОЛОШЕННЯ щодо формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

15.10.2013

Сахновщинська районна державна адміністрація оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До складу ініціативної групи запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі й ті, які є членами чинної Громадської ради.

Ініціативна група впродовж 30 днів зобов’язана підготувати порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, визначити дату, час та місце проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Пропозиції щодо кандидатів до складу ініціативної групи надавати до відділу масових комунікацій апарату Сахновщинської райдержадміністрації в електронному або паперовому вигляді до 25 жовтня 2013 року (вул. Шмідта, 10, смт.Сахновщина , 64501).

Електрона пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 Наступна > Кінець >>

Сторінка 26 з 26