Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

dsc0813725 жовтня 2019 року в малій залі Сахновщинської районної державної адміністрації відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

Відповідно до порядку в ході засідання громадської ради були розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. Шляхи вирішення проблем забезпечення населення паливом.

2. Підвищення ефективності національно-патріотичного виховання в районі, зокрема в закладах освіти з урахуванням сучасних умов.

3. Інформація про роботу громадської приймальні народного депутата України  Кучера Олексія Володимировича.

6. Інформація про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Сахновщинській районній державній адміністрації за 10 місяців 2019 року.

Детальніше...
 
Список кандидатів до нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

Картинки по запросу важливоЗа результатами перевірки документів поданих інститутами громадянського суспільства, на відповідність вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній Київській та Севастопольській міській, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. N 996 (зі змінами), ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, склала список кандидатів до нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах з обрання нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, у кількості 9 осіб:

Детальніше...
 
Повідомлення про спосіб формування складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

Картинки по запросу увага важлива інформаціяПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державні адміністрації

 

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства: громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому законодавством порядку, взяти участь в установчих зборах громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, які відбудуться 29 жовтня 2019 року.

Місце проведення установчих зборів – малий зал засідань Сахновщинської районної державної адміністрації (смт. Сахновщина, вул.Шмідта, 10).

Початок зборів о 14.10 годині. Реєстрація учасників проводиться в день проведення установчих зборів з 13.30 до 14.00. Реєстрація учасників установчих зборів припиняється о 14.00.

Для участі в установчих зборах з формування громадської ради при Сахновщинської районної державній адміністрації до ініціативної групи (згідно з п. 10 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній Київській та Севастопольській міській, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. N 996 (зі змінами) необхідно подати заяву в довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства (ІГС).

Детальніше...
 
Оголошення про проведення першого засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

Картинки по запросу Важлива інформаціяЗасідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудеться 04 вересня 2019 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації.

 
Утворено Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

Картинки по запросу Важлива інформаціяШановні представники інститутів громадянського суспільства!

Інформуємо, що при Сахновщинській районній державній адміністрації, утворено Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, склад якої затверджено розпорядження першого заступника голови Сахновщинської районної державної адміністрації В.І. Кравця від 28.08.2019 року № 102  (Див. вкладення).

До складу ініціативної групи увійшло 8 представників (4 від  райдержадміністрації та 4 від інститутів громадянського суспільства). Ініціативну групу утворено для забезпечення проведення організаційних заходів з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.   

Про організацію роботи ініціативної групи, строки подання заяв до нової Громадської ради та інші питання буде обговорено під час першого засідання.

З метою публічного доступу та відкритості засідань Ініціативної групи прийняті рішення будуть розміщуватися на офіційному веб-сайті Сахновщинської райдержадміністрації.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 26