Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Подарунок Сугарівській школі

Результат пошуку зображень за запитом "суспільна служба україни"Результат пошуку зображень за запитом "книги"Філія Суспільної Служби українців Канади в м. Торонто фонд «Поміч Україні» надіслала черговий благодійний вантаж для Сахновщинської організації Суспільної Служби України. Цього разу це був вантаж книг - пізнавальної, художньої, наукової, навчальної літератури, зокрема багато словників для вивчення української та англійської мов. За узгодженням з начальником відділу освіти райдержадміністрації Г.М.Мостовою, велику частину вантажу було передано Сугарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, за що педагогічний колектив щиро дякує нашим землякам за океаном, адже книги – це великий скарб для навчання, вони завжди залишаться найголовнішим джерелом знань, навчають, виховують і розвивають.

 
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20180522 14041622 травня 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації П.О.Волошина, головного спеціаліста організаційного відділу апарату райдержадміністрації А.О.Андрійченко, головного лікаря КЗОЗ Сахновщинська ЦРЛ О.І.Пахущої, начальника відділу освіти райдержадміністрації Г.М.Мостової, в.о.директора районного Будинку культури А.В.Осипи.

В ході засідання розглядалися питання якості надання медичних послуг населенню, обговорювалися проблемні питання в медицині та шляхи їх вирішення; забезпечення службовим житлом лікарів ЦРЛ; організація змістовного дозвілля молоді та підлітків під час літніх канікул.

Наступне засідання громадської ради при райдержадміністрації вирішено провести 26 червня 2018 року о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації.

Протокол №6 засідання громадської ради при районні державній адміністрації Див. вкладення 

 

 
Увага матерям похилого віку.

img 4879img 4870

Напередодні Дня Матері, який відзначається щорічно у другу неділю травня, члени громадської ради при райдержадміністрації разом з головою районної організації ветеранів війни і праці завітали до жінок-матерів дітей війни та вдов, сімей загиблих в роки Другої світової війни. Вони привітали їх зі святом, висловили найщиріші слова, вручили квіти та продуктові набори.

Детальніше...
 
Члени громадської ради привітали жінок з Днем матері

dscn4629Приємна місія членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, започаткована перед Жіночим днем, продовжується. 11 травня, напередодні свята Дня матері, члени громадської ради провели благодійну акцію «Від серця до серця» в КЗ «Районному історико-краєзнавчому музеї». Серед запрошених членами громадської ради матерів, в заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, депутат обласної ради Л.В.Лаврова, настоятель Свято-Покровського храму отець Іоанн, голова ради ветеранів А.Г.Єкімова.

Присутніх матерів зі святом вітали наймолодші учасники заходу – учні 1 класу Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Кожен із присутніх, зі сльозами на очах та трепетом на душі, ділилися життєвими історіями, пов’язаними з Жінкою-Матір’ю.

Детальніше...
 
Члени громадської ради при райдержадміністрації провели благодійну акцію в Свято-Покровському храмі.

20180412 153341Приємна місія членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, започаткована перед Жіночим днем, продовжується. 12 квітня 2018 року в Свято-Покровському храмі члени громадської ради разом з настоятелем храму - протоієреєм Іоанном Лоцько провели благодійну акцію «Від серця до серця» приурочену Великодню для діток із соціально-незахищених верств населення та багатодітних родин. В заході взяв участь заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин.

Розпочала дану акцію голова громадської ради Р.І.Устименко. «Саме в ці святкові пасхальні дні ми - члени громадської ради, разом з отцем Іоанном та Сахновщинською Суспільною службою продовжуємо проводити раніше започатковану акцію «Від серця до серця», щоб охопити хоча б маленькою увагою наших мешканців.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 21