Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

13.02.1913 лютого 2019 року відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації, на якому були присутні всі члени громадської ради, заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин та головний спеціаліст з масових комунікацій апарату О.В. Ткаченко. (Див. вкладення)

Члени громадської ради обговорили проект плану роботи громадської ради на 2019 рік та затвердили його. Голова громадської ради Р.І. Устименко проінформувала присутніх про повторне направлення листа народному депутату України А.М. Гіршфельду про збереження полезахисних лісосмуг.

Наступне засідання громадської ради при райдержадміністрації планується провести 13 березня 2019 року о 14 год. у малій залі районної державної адміністрації.

 
До уваги членів громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації!

Результат пошуку зображень за запитом "громадська рада" Засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудеться 13 лютого 2019 року о 14 годині в залі засідань   райдержадміністрації.

 
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20190201 14104520190201 14092401 лютого 2019 року відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації П.О.Волошина.

Голова громадської ради Р.І.Устименко звітувала про виконану роботу за 2018 рік. Члени громадської ради надали пропозиції до плану роботи на 2019 рік. (Див.вкладення)

 

Наступне засідання громадської ради при райдержадміністрації планується на 13 лютого 2019 року.

 
Члени Сахновщинської районної організації Суспільної Служби України стали учасниками Х з'їзду Суспільної Служби України

21212222222       10 – 11 листопада 2018 року в Києві відбувся черговий Х з’їзд Суспільної Служби України, на якому побували й представники Сахновщинської організації Суспільної Служби України.  Голова Світової Ради Суспільної Служби при СКУ (Світовому Конгресі Українців) пані Ірина Ващук була почесним гостем і делегатом даного заходу.

       В Сахновщинському районі Суспільна Служба України добре відома родинам, які потребують матеріальної допомоги. З 2000 року  організацію очолює журналіст, письменник, громадський діяч та член громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації Володимир Вакуленко.

         Із коштів, які виділяють із ССУК, закуповуються продуктові набори для людей пільгових категорій. Фонд «Поміч Україні» при Суспільній Службі українців Канади (Філія Торонто) Світова Рада Суспільної Служби України неодноразово передавали книги в шкільні бібліотеки району, інвалідні візки, продуктові набори багатодітним сім’ям.

Детальніше...
 
Добрі справи від Суспільної Служби України

1111111Коли людина втрачає здоров'я, стає безпорадною, то сум і розпач охоплюють її. Так сталося і з однією мешканкою смт.Сахновщина - Валентиною Левченко.

Майже 40 років вона пропрацювала коректором в редакції Сахновщинської районної газети «Колос». Завжди була доброзичливою, щирою, готовою допомогти ближньому, а ще була справжнім майстром своєї справи, добре знала українське слово. Навіть після виходу на заслужений відпочинок могла дати слушну пораду працівникам редакції.

Ще працюючи, захворіла на цукровий діабет важкої форми, стала інвалідом, але все ж продовжувала працювати, адже потрібно було самостійно піднімати на ноги трійко дітей.

Біда, якої, як завжди, не чекаєш, спіткала її. Впала з велосипеда й отримала перелом стегна. Лікарі наклали гіпс, а за операцію не взялися, бо вважають, що після неї кістки не зростуться, оскільки Валентина має важку форму діабету.

Ось вже понад три місяці жінка прикута до ліжка, хоча й сподівається, що зможе сидіти.

Про це дізнався голова Сахновщинської районної громадської організації « Суспільна Служба України» Володимир Вакуленко й запропонував Валентині візок, який надійшов до Суспільної служби. В очах Валентини зажевріли іскринки надії на одужання, що хоч на візку вона зможе виїхати на свіже повітря та натішитися світанками та теплим сонечком.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 26