Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Cписок кандидатів до складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

         За результатами перевірки документів поданих інститутами громадянського суспільства, на відповідність вимогам та Типовому положенню, затвердженому постановою КМУ від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» зі змінами внесеними постановою КМУ від 08.04.2015 №234, ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, склала список кандидатів до складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах з обрання нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, у кількості 9 осіб:

Детальніше...
 
ПРОТОКОЛ № 3 від 18.10.2017 р. засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації.

Див. вкладення 

 
Відбулося підсумкове засідання ініціативної групи

20171018 142828  18 жовтня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося підсумкове засідання ініціативної групи з підготовки та проведення  установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації під керівництвом голови ініціативної групи Єкімової А.Г. та за участю членів ініціативної групи: Волошина П.О., Грамарецької Л.І., Андрійченко А.О., Устименко Р.І., Шаповалової Л.І., Мідного В.М..

Детальніше...
 
ПРОТОКОЛ №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації.

Див вкладення

 
Відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

05 жовтня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації під керівництвом голови ініціативної групи Єкімової А.Г. та за участю членів ініціативної групи: Волошина П.О., Грамарецької Л.І., Андрійченко А.О., Устименко Р.І., Шаповалової Л.І., Мідного В.М..

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 18