Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Благодійна акція "Від серця до серця" продовжується

20181129 14353420181129 143547Благодійна акція «Від серця до серця», започаткована членами громадської ради при райдержадміністрації перед Жіночим днем, продовжується.

Так, 29 листопада, напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, члени громадської ради поділилися теплом своїх сердець з дітками, які мають інвалідність. Голова громадської ради Р.І.Устименко, звертаючись до присутніх промовила: «хочеться подякувати всім, хто турбується та опікується цими дітками, в першу чергу – батькам, вчителям, соціальним працівникам. Ви всі створюєте такі умови, щоб діти відчували себе по-справжньому щасливими» та побажала присутнім міцного здоров’я, радості, успіхів, а також мати хороших й вірних друзів.

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20181121 14102821 листопада 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації П.О.Волошина, головного спеціаліста організаційного відділу апарату райдержадміністрації А.О.Андрійченко.

Представники установ закладів культури та освіти ознайомили присутніх із методами національно-патріотичного виховання в районі закладами освіти та культури. Провідний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, правової, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Т.І.Севтунова проінформувала про стан реалізації державної політики у сфері запобігання і протидії корупції на території району та ознайомила з дотриманням законодавства в органах виконавчої влади.

Детальніше...
 
Добрі справи від Суспільної Служби України

2018-10

 

Філія Суспільної Служби українців Канади в м. Торонто фонд «Поміч Україні» продовжує робити добрі справи для сахновщан, які потребують цього. Нещодавно Суспільна служба передала сучасний інвалідний візок А.Л.Приходьку, хворому на цукровий діабет з ампутацією лівої ноги. Ініціатором виділення візка була депутат селищної ради Р.В.Корінна.

 
Приділено увагу людині з особливими потребами

2018-10-1

 

Нещодавно, за ініціативою голови громадської ради при райдержадміністрації Р.І.Устименко, було передано ходунки інваліду ІІ групи О.М.Редькі. Вдома Ольгу Миколаївну відвідали та передали їй пристрій для безпечного пересування заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, заступник голови районної ради В.В.Яцина та голова громадської ради Р.І.Устименко.    

 

 
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20181017-117 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації П.О.Волошина, заступника голови районної ради В.В.Яцини, начальника Сахновщинського РС ГУ ДСНС України у Харківській області В.О.Козуба та заступника начальника районного відділу поліції С.А.Савенка.

В ході засідання знову увагу було приділено екологічній ситуації в районі та незаконній вирубці полезахисних смуг. Голова громадської ради Р.І.Устименко ознайомила присутніх з листом-відповіддю першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області С.М.Пляки щодо ремонту дороги сполучення Сахновщина – Харків, лист-звернення якого було складено членами громадської ради на попередньому засіданні та адресовано голові ХОДА Ю.О.Світличній.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 26