Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Відбулися установчі збори за участі ІГС з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

26 жовтня 2017 року, о 14 годині в залі засідань райдержадміністрації відбулися установчі збори за участі установчих інститутів громадянського суспільства з формування нового складу громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, на яких були присутні члени ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участі інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, кандидати до складу громадської ради, запрошені заступник голови райради Володимир Яцина та редактор районної газети «Колос» Олександр Роденко.

20171026 14384120171026 143856

Детальніше...
 
ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи щодо проведення установчих зборів з формування Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації від 23.10.2017

         imagesЗапрошуємо представників інститутів громадянського суспільства, які подали у встановленому порядку документи для участі в установчих зборах з обрання нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації та протоколом ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській районній державній адміністрації №3 від 18.10.2017 визнані кандидатами до складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації взяти участь в установчих зборах Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, які відбудуться 26 жовтня 2017 року. Місце проведення установчих зборів – малий зал засідань Сахновщинської районної державної адміністрації (смт. Сахновщина, вул. Шмідта, 10).

         Початок зборів о 14.00 годині. Реєстрація учасників проводиться у день проведення установчих зборів з 13.30 до 14.00. Реєстрація учасників установчих зборів припиняється о 14.00. Для реєстрації при собі мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

 
Cписок кандидатів до складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

         За результатами перевірки документів поданих інститутами громадянського суспільства, на відповідність вимогам та Типовому положенню, затвердженому постановою КМУ від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» зі змінами внесеними постановою КМУ від 08.04.2015 №234, ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, склала список кандидатів до складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, які братимуть участь в установчих зборах з обрання нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації, у кількості 9 осіб:

Детальніше...
 
ПРОТОКОЛ № 3 від 18.10.2017 р. засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації.

Див. вкладення 

 
Відбулося підсумкове засідання ініціативної групи

20171018 142828  18 жовтня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося підсумкове засідання ініціативної групи з підготовки та проведення  установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації під керівництвом голови ініціативної групи Єкімової А.Г. та за участю членів ініціативної групи: Волошина П.О., Грамарецької Л.І., Андрійченко А.О., Устименко Р.І., Шаповалової Л.І., Мідного В.М..

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 20