Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
ПРОТОКОЛ №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації.

Див вкладення

 
Відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

05 жовтня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації під керівництвом голови ініціативної групи Єкімової А.Г. та за участю членів ініціативної групи: Волошина П.О., Грамарецької Л.І., Андрійченко А.О., Устименко Р.І., Шаповалової Л.І., Мідного В.М..

Детальніше...
 
ФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ САХНОВЩИНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТАРЦІЇ

20170912 15043012 вересня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації у складі:

Детальніше...
 
ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

До уваги інститутів громадянського суспільства!

uvaga Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації відбудуться 26 жовтня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 14 годині.

Громадська рада при Сахновщинській районній державній адміністрації, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Детальніше...
 
ПРОТОКОЛ № 1 засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації .

Див.вкладення

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 20