Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
ПРОТОКОЛ засідання лічильної комісії

Див. вкладення

 
Відбулись установчі збори

            24.0324 березня в залі засідань відбулись установчі збори за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації. Участь в установчих зборах взяв заступник голови райдержадміністрації П.О. Волошин.

 

            Відкриваючи засідання установчих зборів голова ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації М.О. Мокляк привітав присутніх та повідомив, що на початок засідання зареєструвалось 12 осіб.

Детальніше...
 
Список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, які відбудуться 24 березня о 14.00 в залі засідань РДА

Див. вкладення

Attachments:
Download this file (Список кандидатур до гром.ради.doc)Список[ ]
 
Засідання ініціативної групи

           16.03 16 березня у малій залі засідань Сахновщинської райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

            Розпочинаючи засідання голова ініціативної групи М.О. Мокляк надав слово в.о. начальника Сахновщинського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Клімовій Людмилі Володимирівні, щодо питання перереєстрації статутів громадських організацій згідно нових вимог податкового законодавства.

Детальніше...
 
ПРОТОКОЛ засідання ініціативної групи

Див. вкладення

Attachments:
Download this file (ПРОТОКОЛ №2 засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обра)ПРОТОКОЛ № 2 [ ]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 17