Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
ПРОТОКОЛ № 3 від 18.10.2017 р. засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації.

Див. вкладення 

 
Відбулося підсумкове засідання ініціативної групи

20171018 142828  18 жовтня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося підсумкове засідання ініціативної групи з підготовки та проведення  установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації під керівництвом голови ініціативної групи Єкімової А.Г. та за участю членів ініціативної групи: Волошина П.О., Грамарецької Л.І., Андрійченко А.О., Устименко Р.І., Шаповалової Л.І., Мідного В.М..

Детальніше...
 
ПРОТОКОЛ №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації.

Див вкладення

 
Відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

05 жовтня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації під керівництвом голови ініціативної групи Єкімової А.Г. та за участю членів ініціативної групи: Волошина П.О., Грамарецької Л.І., Андрійченко А.О., Устименко Р.І., Шаповалової Л.І., Мідного В.М..

Детальніше...
 
ФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ САХНОВЩИНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТАРЦІЇ

20170912 15043012 вересня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації у складі:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 21