Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Члени громадської ради при райдержадміністрації провели благодійну акцію в Свято-Покровському храмі.

20180412 153341Приємна місія членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, започаткована перед Жіночим днем, продовжується. 12 квітня 2018 року в Свято-Покровському храмі члени громадської ради разом з настоятелем храму - протоієреєм Іоанном Лоцько провели благодійну акцію «Від серця до серця» приурочену Великодню для діток із соціально-незахищених верств населення та багатодітних родин. В заході взяв участь заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин.

Розпочала дану акцію голова громадської ради Р.І.Устименко. «Саме в ці святкові пасхальні дні ми - члени громадської ради, разом з отцем Іоанном та Сахновщинською Суспільною службою продовжуємо проводити раніше започатковану акцію «Від серця до серця», щоб охопити хоча б маленькою увагою наших мешканців.

Детальніше...
 
Увага і тепло від членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації.

20180305 15200305 березня 2018 року в приміщенні райдержадміністрації, за ініціативою членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, відбулася благодійна акція «Від серця до серця» для жінок із соціально-незахищених верств населення та багатодітних родин. До присутніх з теплими словами підтримки звернулася голова громадської ради Р.І.Устименко, зазначивши: «Ми своєю акцією ділимося теплом своїх сердець. Для вас – це мізер, але це та частина тепла та любові, з якої починається все прекрасне на Землі», до її слів приєдналися заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, заступник голови райради В.В.Яцина та член громадської ради В.П.Вакуленко.

Детальніше...
 
Благодійний вантаж від філії Суспільної Служби українців Канади

Результат пошуку зображень за запитом "суспільна служба україни"Результат пошуку зображень за запитом "благодійна допомога"Нещодавно Сахновщинська організація Суспільної Служби України (голова якої є членом громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації) отримала благодійний вантаж від філії Суспільної Служби українців Канади, що знахлдиться в місті Торонто, провінція Онтаріо.

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу та добро. Приємно відзначити, що 23 лютого 2018 року до Тавежнянського навчально-виховного комплексу надійшла допомога від людей, які збагачують свій духовний світ саме благодійністю.

Детальніше...
 
Протокол засідання громадської ради прирайдержадміністрації від 21.02.2018 року

Див. вкладення

 
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20180221 14051621лютого 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі головного спеціаліста з масових комунікацій апарату райдержадміністрації Андрійченко А.О., головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Тищенка В.М., начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян УПСЗН Тимченко Н.П., голови Сахновщинської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України Мідного В.М., директора ДЮК ФК «Олімп» Пахущого В.І. та членів громадської ради при райдержадміністрації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 18