Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Благодійна акція


27.5     У третій декаді лютого 2020 року учні 2-А класу Сахновщинського ліцею №1 разом зі своїми батьками та класним керівником Оленою Анатоліївною Мілевською ініціювали благодійну акцію, яка, можливо, стане безстроковою – по збору і наданню допомоги дітям з потребуючих сімей нашого району. За організаційною допомогою ініціативна група (зокрема, методист станції юних натуралістів Вікторія Приступа) звернулася до Сахновщинського осередку Суспільної Служби України (голова Володимир Вакуленко). Було зібрано хороший дитячий одяг, взуття, іграшки, книги, а також продукти харчування (схожі на звичний асортимент харчових наборів від Суспільної Служби). Першу допомогу за узгодженням з керівництвом Новоолекссандрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було надано саме потребуючим сім’ям з дітьми у селі Новоолександрівка. Ця акція може бути прикладом і стимулом для інших школярів та їх батьків, бо, можливо, в кожній сім’ї періодично з’являються речі, які жаль викинути, але ними вже ніхто не користується.

 
Благадійна допомога

19.02

 

 

17 лютого 2020 року депутат Сахновщинської селищної ради Р. Корінна доставила інвалідний візок жительці Сахновщини Олександрі Лях. Візок надійшов від Суспільної служби українців Канади (Торонто) як благодійний вантаж для Сахновщинської організації Суспільної служби України. За 2018-2020 року це вже 4-ий візок, який з ініціативи Р. Корінної наданий нашим землякам з особливими потребами.

 
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20.0212 лютого 2020 року відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації В.І Кравця.

Голова громадської ради Р.І.Устименко звітувала про виконану роботу за 2019 рік (звіт додається), а також обговорили план роботи Громадської ради на 2020 рік. 

Наступне засідання громадської ради при райдержадміністрації планується провести 01 квітня 2020 року у малій залі районної державної адміністрації.

 
Відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації

dsc0840826 грудня 2019 року в малій залі Сахновщинської районної ради відбулося засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації. (Див. вкладення)

Відповідно до порядку денного в ході засідання громадської ради були розглянуті наступні питання:

1. Призначення та нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг населенню району. 

2. Заходи по здійсненню в районі забезпечення охорони громадського порядку.

3. Забезпечення розчищення доріг та тротуарів для безперешкодного пересування автотранспорту та мешканців району в період снігопаду.

4. Про заміну газового обладнання та оплата споживачами наданих послуг (оплата пічників).

Детальніше...
 
Громадською радою при Сахновщинській районній державній адміністрації проведена в чергове благодійна акція «Від серця до серця».

dsc08417Доброю традицією членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації стало проведення започаткованою ними ще в минулому році благодійної акції «Від серця до серця».

Так, 26 грудня у великому залі Сахновщинської районної ради, за ініціативою членів громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації, з нагоди наступаючих Новорічних свят, відбулася чергова благодійна акція «Від серця до серця» для дітей з малозабезпечених сімей.

На початку заходу до присутніх з теплими словами підтримки звернулася голова громадської ради Р.І. Устименко, зазначивши: «Що може зрівнятися з новорічними святами, коли кожен потрапляє до чарівного світу. Це одне з найбільш таємних і родинних свят, яке об’єднує здійснення мрій, кожному хто вірить в дива. І не має значення скільки тобі років, все одно ти чекаєш зустрічі з казковим Дідом Морозом. Це можливо, і є те найяскравіше свято з дитинства – із ялинкою іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуронькою, танцями, піснями і подарунками. Частину цієї казки ми даруємо сьогодні Вам».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 26