Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
Члени Сахновщинської районної організації Суспільної Служби України стали учасниками Х з'їзду Суспільної Служби України

21212222222       10 – 11 листопада 2018 року в Києві відбувся черговий Х з’їзд Суспільної Служби України, на якому побували й представники Сахновщинської організації Суспільної Служби України.  Голова Світової Ради Суспільної Служби при СКУ (Світовому Конгресі Українців) пані Ірина Ващук була почесним гостем і делегатом даного заходу.

       В Сахновщинському районі Суспільна Служба України добре відома родинам, які потребують матеріальної допомоги. З 2000 року  організацію очолює журналіст, письменник, громадський діяч та член громадської ради при Сахновщинській районній державній адміністрації Володимир Вакуленко.

         Із коштів, які виділяють із ССУК, закуповуються продуктові набори для людей пільгових категорій. Фонд «Поміч Україні» при Суспільній Службі українців Канади (Філія Торонто) Світова Рада Суспільної Служби України неодноразово передавали книги в шкільні бібліотеки району, інвалідні візки, продуктові набори багатодітним сім’ям.

Детальніше...
 
Добрі справи від Суспільної Служби України

1111111Коли людина втрачає здоров'я, стає безпорадною, то сум і розпач охоплюють її. Так сталося і з однією мешканкою смт.Сахновщина - Валентиною Левченко.

Майже 40 років вона пропрацювала коректором в редакції Сахновщинської районної газети «Колос». Завжди була доброзичливою, щирою, готовою допомогти ближньому, а ще була справжнім майстром своєї справи, добре знала українське слово. Навіть після виходу на заслужений відпочинок могла дати слушну пораду працівникам редакції.

Ще працюючи, захворіла на цукровий діабет важкої форми, стала інвалідом, але все ж продовжувала працювати, адже потрібно було самостійно піднімати на ноги трійко дітей.

Біда, якої, як завжди, не чекаєш, спіткала її. Впала з велосипеда й отримала перелом стегна. Лікарі наклали гіпс, а за операцію не взялися, бо вважають, що після неї кістки не зростуться, оскільки Валентина має важку форму діабету.

Ось вже понад три місяці жінка прикута до ліжка, хоча й сподівається, що зможе сидіти.

Про це дізнався голова Сахновщинської районної громадської організації « Суспільна Служба України» Володимир Вакуленко й запропонував Валентині візок, який надійшов до Суспільної служби. В очах Валентини зажевріли іскринки надії на одужання, що хоч на візку вона зможе виїхати на свіже повітря та натішитися світанками та теплим сонечком.

 
Благодійна акція "Від серця до серця" продовжується

20181129 14353420181129 143547Благодійна акція «Від серця до серця», започаткована членами громадської ради при райдержадміністрації перед Жіночим днем, продовжується.

Так, 29 листопада, напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, члени громадської ради поділилися теплом своїх сердець з дітками, які мають інвалідність. Голова громадської ради Р.І.Устименко, звертаючись до присутніх промовила: «хочеться подякувати всім, хто турбується та опікується цими дітками, в першу чергу – батькам, вчителям, соціальним працівникам. Ви всі створюєте такі умови, щоб діти відчували себе по-справжньому щасливими» та побажала присутнім міцного здоров’я, радості, успіхів, а також мати хороших й вірних друзів.

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській райдержадміністрації

20181121 14102821 листопада 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при  Сахновщинській райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації П.О.Волошина, головного спеціаліста організаційного відділу апарату райдержадміністрації А.О.Андрійченко.

Представники установ закладів культури та освіти ознайомили присутніх із методами національно-патріотичного виховання в районі закладами освіти та культури. Провідний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, правової, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Т.І.Севтунова проінформувала про стан реалізації державної політики у сфері запобігання і протидії корупції на території району та ознайомила з дотриманням законодавства в органах виконавчої влади.

Детальніше...
 
Добрі справи від Суспільної Служби України

2018-10

 

Філія Суспільної Служби українців Канади в м. Торонто фонд «Поміч Україні» продовжує робити добрі справи для сахновщан, які потребують цього. Нещодавно Суспільна служба передала сучасний інвалідний візок А.Л.Приходьку, хворому на цукровий діабет з ампутацією лівої ноги. Ініціатором виділення візка була депутат селищної ради Р.В.Корінна.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 21