Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Громадська рада
ВІД ДІАЛОГУ ДО СПІВПРАЦІ

17.07.2013 року в малому залі районної ради відбулося засідання громадської ради, до участі в якому було запрошено керівництво районної державної адміністрації – голову районної державної адміністрації В.Яковенка та заступника голови районної державної адміністрації В.Болюка.

Основними питаннями для розгляду були питання облаштування зони відпочину в районі Комсомольського озера, підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Окрема увага була приділена питанню кадрового забезпечення медичними працівниками сільських амбулаторій та ФАПів, залучення молодих спеціалістів до роботи в сільській місцевості.

Під час відповідей на питання членів громадської ради голова районної державної адміністрації В.Яковенко наголосив, що «при вирішенні будь-яких питань проблеми повинні розглядатися комплексно. 70 відсотків успіху справи – залежать від людей, решта – фінансова складова, ресурси, тощо».

Подякувавши за відверту розмову, обмін думками, голова районної державної адміністрації В.Яковенко висловив сподівання на продовження діалогу та на співпрацю громадської ради та райдержадміністрації, активність громадськості у вирішенні питань державного та місцевого рівня, поширення результатів та самої діяльності органів влади до населення.

 
Регламент громадської ради

 

РЕГЛАМЕНТ
громадської ради при Сахновщинській РДА

Загальні положення

1. Регламент громадської ради при Сахновщинській РДА  (далі – регламент) регулює організаційні та процедурні питання діяльності громадської ради при Сахновщинській РДА  (далі – громадська рада).

2. Робота громадської ради є відкритою і прозорою.

Громадська рада інформує Сахновщинську РДА, громадськість про свою діяльність.

Висвітлення діяльності громадської ради здійснюється в порядку, передбаченому Положенням про громадську раду та цим Регламентом.

3. Громадську раду очолює голова, який обирається у порядок та спосіб, передбачені Положенням про громадську раду та цим Регламентом.

Голова громадської ради має 1 заступника, який обирається у порядок та спосіб, передбачені Положенням про громадську раду та цим Регламентом.

4. Розподіл функціональних повноважень між заступниками голови громадської ради (далі – заступники голови), здійснюється рішенням громадської ради.

 

Детальніше...
 
Розпорядження від “2” лютого 2011 року № 23

                                           САХНОВЩИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

                                                            ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                            РОЗПОРЯДЖЕННЯ

         від   “2” лютого    2011 року                                                           № 23

 

 

Про забезпечення участі громадськості

у формуванні та реалізації державної

політики

 

                На виконання постанови кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»:

                1. Затвердити склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для обрання членів  громадської ради, при районній державній адміністрації (додається).

                2. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації районної державної адміністрації:

                2.1. Ужити заходів для проведення до 11 лютого 2011 року установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для утворення громадської ради при районній державній адміністрації.

                2.2. Забезпечити інформування громадськості через засоби масової інформації про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

                2.3. Підготувати та надати інформацію про стан виконання цього розпорядження управлінню внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації до 11.02.2011 року.

                3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 08.09.2006 року № 311 «Про Громадську раду при голові районної державної адміністрації».

                4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Комочкіна І.О.

 

Голова районної

державної адміністрації                                             В.Д.Болюк                                    

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 Наступна > Кінець >>

Сторінка 17 з 17