Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Бюро правової допомоги
БУЛІНГ У ШКОЛАХ

Результат пошуку зображень за запитом "БУЛІНГ У ШКОЛАХ."18 грудня 2018 року Верховна Рада України ухвалила в цілому закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)", яким вводиться адміністративна відповідальність за цькування в закладах освіти.

Згідно із законом, під булінгом відтепер мається на увазі "психологічне, фізичне, економічне, сексуальне насильство" з боку учасників освітнього процесу, у тому числі через інтернет, що вчиняється стосовно дітей або підлітків або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Нововведення насамперед стосується фізичного чи морального насильства над школярами, але покарати можуть і за знущання над учителем. Серед основних ознак булінгу депутати виділяють заподіяння психічної або фізичної шкоди, наявність кривдника, жертви і спостерігача, а також систематичність цькування. При цьому каратимуть і в тих випадках, коли жертва відчуває приниження, страх, тривогу або їй доводиться підкорятися інтересам кривдника. Записали до булінгу і соціальну ізоляцію потерпілого – бойкот

Детальніше...
 
Протидія проявам булінгу

Результат пошуку зображень за запитом "булінг"Булінг – прояв агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливості її повного підпорядкування собі і своїм інтересам.

Різновиди булінгу

Прийнято вважати, що булінг – це не лише моральне, інколи фізичне пригноблення слабшого, але все набагато складніше. Уже сьогодні виділяють чотири його різновиди:

1.вербальний (словесний);

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 18