Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Бюро правової допомоги
ЯК ОПОДАТКОВУЄТЬСЯ СПАДЩИНА, ОТРИМАНА У 2017 РОЦІ?

Результат пошуку зображень за запитом "оподаткування спадщини у 2017 році"Фізичні особи – резиденти (це фізична особа, яка має місце проживання в Україні), які отримали у 2017 році спадщину від фізичної особи - резидента, але не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, сплачують податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відсотків від вартості будь-якої спадщини.

За нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуються об’єкти спадщини (дарування), що успадковуються членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення.

Детальніше...
 
ОБОВ’ЯЗОК ДІТЕЙ УТРИМУВАТИ БАТЬКІВ

Результат пошуку зображень за запитом "повнолітні діти  зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків"
Результат пошуку зображень за запитом "телефонний номер безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103."Стаття 51 Конституції України визначає, що  повнолітні діти
 зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків.

Утримання батьків є відповідною компенсацією  за утримання і турботу, надану  батьками дитині. В нормальних умовах діти  добровільно допомагають  своїм непрацездатним батькам і турбуються про них.  Проте, безсумнівно  неможливо  змусити дорослих повнолітніх дітей любити і поважати  своїх батьків. Любов, доброта,  порядність чесність є етичними поняттями, а не юридичними.  Разом з тим слід пам’ятати,  що однією з основних  цілей  регулювання   сімейних відносин,  відповідно до ч. 2 ст. 1 Сімейного кодексу України, є утверджене почуття  обов’язку перед батьками.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 17