Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Бюро правової допомоги
ОБОВ’ЯЗОК ДІТЕЙ УТРИМУВАТИ БАТЬКІВ

Результат пошуку зображень за запитом "повнолітні діти  зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків"
Результат пошуку зображень за запитом "телефонний номер безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103."Стаття 51 Конституції України визначає, що  повнолітні діти
 зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків.

Утримання батьків є відповідною компенсацією  за утримання і турботу, надану  батьками дитині. В нормальних умовах діти  добровільно допомагають  своїм непрацездатним батькам і турбуються про них.  Проте, безсумнівно  неможливо  змусити дорослих повнолітніх дітей любити і поважати  своїх батьків. Любов, доброта,  порядність чесність є етичними поняттями, а не юридичними.  Разом з тим слід пам’ятати,  що однією з основних  цілей  регулювання   сімейних відносин,  відповідно до ч. 2 ст. 1 Сімейного кодексу України, є утверджене почуття  обов’язку перед батьками.

Детальніше...
 
НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВІ ЗМІНИ В ПРОЦЕСУАЛЬНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ

         17Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

         Цим Законом запроваджуються нові правила судового процесу в цивільному, господарському, адміністративному судочинстві, а також вносяться деякі зміни до правил кримінального процесу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 18