Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Бюро правової допомоги
Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

    imagesВільний вибір місця проживання - це право громадянина України, а також іноземця та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, на вибір адміністративно-територіальної  одиниці, де вони хочуть проживати. У відповідності до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» місце   проживання - житло, розташоване на території адміністративно-територіальної  одиниці, в якому особа проживає, а також спеціалізовані соціальні установи,  заклади соціального обслуговування та соціального захисту, військові частини.

         Реєстрація місця проживання здійснюється виконавчим органом сільської, селищної або міської ради, сільським головою на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

Детальніше...
 
До уваги вступників та їх батьків!

clip image002До уваги вступників та їх батьків!

                    Якщо Ви мрієте отримати якісну освіту, поспілкуватись із досвідченими викладачами,провідними науковцями і практиками, навчатись у затишних аудиторіях із сучасним обладнанням, жити в гуртожитку готельного типу, тоді поспішайте !!!

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (ІПК ДСЗУ) чекає на Вас!

          Пріоритетами та головними напрями діяльності Інституту являється:

-         підготовка за обраними спеціальностями висококваліфікованих фахівців відповідного освітнього ступеня за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, інших коштів фізичних і юридичних осіб;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 18