Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Бюро правової допомоги
Поділ майна, що є суб’єктом права спільної сумісної власності подружжя

            07.04Питання поділу майна подружжя зазвичай виникає при розірванні шлюбу. Хоча, таке право може реалізовуватись одним із подружжя незалежно від розірвання шлюбу. Як правило, не завжди вдається поділити спільне майно за взаємною згодою. Вирішення питання поділу спільного майна подружжя потребує ретельного знання сімейного законодавства, тому розглянемо деякі аспекти вирішення цього питання.

            Статтею 60 Сімейного кодексу Українивизначено, що майно, яке набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.

            Набуваючи у власність майно, дружина та чоловік мають рівні права на володіння, користування і розпоряджання цим майном, що належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено домовленістю між ними.

Детальніше...
 
ГРАФІК проведення консультування працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області в бюро правової допомоги на березень-квітень 2017 року

Сахновщинське бюро правової допомоги

смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68

головний спеціаліст відділу з питань нотаріату  Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Клемпарська Валентина Миколаївна

07.04.2017

 

з 10:00-12:00

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 16