Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Бюро правової допомоги
Борги спадкодавця . Спадщина і борги

buroНа сьогоднішній день є не поодинокі випадки того, що боржник помирає, а в нього залишаються невиконані зобов’язання перед кредитором. У такому разі виникає питання: «Яким чином задовольнити вимоги кредитора?» 

Так, як після смерті особи відкривається її спадщина, то до складу спадщини входять усі права та всі обов’язки, що належали спадкодавцеві (померлому) на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. 

Тобто, відповідно до чинного законодавства України від спадкодавця до спадкоємців переходять як права, так і обов’язки спадкодавця (померлого).

Детальніше...
 
Гарантії для жінок, які мають дітей, у сфері трудових правовідносин

buroНа сьогодні держава гарантує створення умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; забезпечує правовий захист, матеріальну і моральну підтримку материнства і дитинства.

Так, відповідно до статті 184 КЗпП України забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов’язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям – за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини з інвалідністю.

При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов’язаний повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. Відмову у прийнятті на роботу може бути оскаржено у судовому порядку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 17