Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Бюро правової допомоги
Реєстрація місця проживання

images10 грудня 2015 року  Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» № 888-VIII, яким функції з реєстрації місця проживання громадян делеговані органам місцевого самоврядування (раніше цю функцію здійснювала Державна міграційна служба).

Що в зв'язку з цим змінилося ?

Головне нововведення - всі функції з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання тепер знаходяться в руках органів місцевого самоврядування. Що стосується процедур, вони особливих змін не зазнали.

Органами реєстрації закон визначає виконавчі органи сільських, селищних або міських рад. Або, в разі, якщо такі органи не створені, функції з реєстрації громадян виконує сільський голова.

Детальніше...
 
Первомайський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

imagesЗ метою інформування органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних установ і громадськості Сахновщинського району про діяльність відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в приміщенні відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» за адресою: смт. Сахновщина вул. Тарасів Шлях, 68, 10 березня 2017 року об 11:00 буде проведено презентацію діяльності Сахновщинського бюро правової допомоги на тему: «Становлення і розвиток системи безоплатної правової допомоги у регіоні.

 

 

Директор  центру

                                      І.М.Шевченко

 

 

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 Наступна > Кінець >>

Сторінка 32 з 36