Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Cахновщинський РВДВС
Виконання рішень немайнового характеру

          images  Виконання рішень, за якими боржник зобов'язаний особисто вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення, здійснюється в порядку, визначеномустаттею 63 акону.

            У разі невиконання боржником рішення у встановлений виконавцем строк на боржника накладається штраф відповідно достатті 75Закону та застосовуються інші заходи, передбаченіЗаконом.

            При виконанні рішення про відібрання дитини державний виконавець за потреби може звернутися до суду з поданням, розгляд якого здійснюється судом за місцем виконання рішення відповідно достатті 374Цивільного процесуального кодексу України, щодо вирішення питання про тимчасове влаштування дитини до дитячого або лікувального закладу.

            За неможливості з’ясування місцезнаходження боржника чи дитини державний виконавець звертається з поданням до суду про розшук дитини або боржника.

Детальніше...
 
"Соборна Україна – одвічна мрія народу”

«Та не однаково мені,

Як Україну злії люде

Присплять, лукаві, і в огні

Її, окраденую, зблудять

Ох, не однаково мені

Схаменіться! Будьте люди,

Бо лихо вам буде!

Розкуються незабаром

Заковані люди,

Настане суд, заговорять

І Дніпро, і гори!......»

(Т. Шевченко)

 

      23   Історія становлення української національної державності складна і трагічна. Вона багата на славні традиції, сповнена героїчної боротьби багатьох поколінь і видатних особистостей за волю і незалежність рідної землі. В умовах постійної боротьби з нападами зовнішніх ворогів, внутрішніми конфронтація ми і негараздами виникла і розвивалась могутня українська держава – Київська Русь, історію якої згодом присвоїла собі Російська держава та наука, далі – Українська козацька республіка, а пізніше новітні українські держави початку ХХ ст. – Українська Народна Республіка та Західно- Українська Народна Республіка.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2