Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
ПРО НОВИЙ ПОРЯДОК РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЛІКУВАННЯ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

Результат пошуку зображень за запитом "фонд соціального страхування"Результат пошуку зображень за запитом "фонд соціального страхування"Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105-ХІV (далі - Закон № 1105) визначено, що для забезпечення відновлення здоров’я застраховані особи мають право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі - Фонд).

Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності та виконання трудової діяльності і спрямована на відновлення здоров’я працюючої особи та повернення її до суспільно-корисної праці, профілактику ускладнень хвороб та зменшення витрат на допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Детальніше...
 
Харківська область є одним із найдинамічніших регіонів України. Хюґ Мінґареллі

Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі відзначив успіхи Харківської області в реалізації реформ.

«Ми розуміємо, що ті реформи, які реалізуються сьогодні в Харківській області за дуже складних обставин, ідуть дуже добре, - відзначив Хюґ Мінґареллі під час спільного брифінгу з головою ХОДА Юлією Світличною 21 лютого. - Харківська область є одним із найбільш динамічних регіонів в Україні. Тут надзвичайний науковий потенціал, хороші промислові передумови, у вас є прекрасні політичні лідери. Ми, Європейський Союз, хочемо допомогти пані губернатору в її зусиллях. Ви можете розраховувати на підтримку ЄС».

Детальніше...
 
Юлія Світлична та Хюґ Мінґареллі домовилися про допомогу ЄС у створенні нового онкоцентру в Харкові

Таких домовленостей вдалося досягти під час зустрічі голови ХОДА з Послом Євросоюзу в Україні 21 лютого.

У ході зустрічі Юлія Світлична зупинилася на тих змінах, які відбулися в області з моменту останнього візиту пана посла в грудні 2016 року. Серед найбільш вагомих досягнень - відкриття найбільшого та найсистемнішого в Україні  ЦНАПу,  будівництво першої за 12 років школи в області, ремонти великої кількості об’єктів інфраструктури, а також масштабні ремонти доріг.

Говорячи про найважливіші завдання подальшої роботи, Юлія Світлична зупинилася на питаннях знищення корупції.

Детальніше...
 
Підтримую рішення Харківської міськради щодо надання пільг на проїзд ветеранам ЗСУ та силових відомств. Юлія Світлична

Голова ХОДА позитивно оцінила зміни, які 21 лютого внесли до міської програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення.

«Завдяки децентралізації, ініційованій Президентом України, місцеві бюджети зросли в рази. Органи місцевого самоврядування отримали додаткові можливості, які мають використовувати, в тому числі, на забезпечення потреб соціального захисту населення. У цьому контексті я підтримую щойно прийняте рішення Харківської міськради про надання пільг на проїзд у електричному транспорті та метро ветеранам Збройних сил України та силових відомств», - відзначила Юлія Світлична.

Детальніше...
 
У День Героїв Небесної Сотні учасники харківського Євромайдану зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку

Окрім традиційного покладання квітів та встановлення лампадок біля фото загиблих Героїв, провели молебен та мітинг-реквієм.

Захід розпочався хвилиною мовчання, а після неї зазвучала композиція «Пливе кача», під яку Героїв Небесної Сотні проводжали в останню путь у 2014-му на Майдані.

Учасниками мітингу стали родичі Героїв, активісти харківського Євромайдану та громадських організацій. Під час заходу до присутніх звернувся заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

«Чотири роки тому я так само, як і ви зараз, був на цьому самому місці. І це багато значить для мене, - відзначив заступник керівника області. – Сьогодні я знаходжусь тут за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної. Це дійсно патріотична людина, яка опікується всіма проблемами родин Героїв Небесної Сотні».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 149