Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
До уваги суб'єктів господарювання, які мають бажання виходити із власною продукцією на зовнішні ринки збуту

Результат пошуку зображень за запитом "До уваги суб'єктів господарювання, які мають бажання виходити із власною продукцією на зовнішні ринки збуту"Інформуємо Вас, що 14 серпня 2019 року в рамках впровадження проекту "Експорт. Ера-М" відбудеться безкоштовний вебінар "Лонгвістика, фінансування ризиків. Оператори міжнародної експрес-доставки вантажів".

Під час вебінару його учасники отримають інформацію щодо:

- базових елементів правил міжнародної торгівлі Incoterms 2010;

- особливостей декларування вантажів;

- пропозицій від національних операторів щодо міжнародних перевезень. 

Захід відбудеться 14 серпня з 15.00 до 15.50 години.

Долучитися до освітнього заходу можна за посиланням: https://youtu.be/lbskn9lkuVw

 

 

 

 

 
Силосний конвеєр

12.08Основою виробництва усіх видів тваринницької продукції є надійна кормова база. Посіви кормових культур повинні повністю забезпечити тваринництво усіма видами повноцінних кормів. Про добру кормову базу дбають і в ПрАТ «Сахновщинське ім. М. О.Ключки». В господарстві відлагоджено «зелений конвеєр», а отже худоба повністю забезпечена зеленими кормами на ввесь період. Наразі в господарстві закінчується силосування кукурудзи. Кукурудзяний силос залишається одним із пріоритетних грубих кормів у раціоні молочних корів, а їх в господарстві налічується 279 голів. 
Доречно сказати, що ПрАТ «Сахновщинське ім. М.О. Ключки» одне з трьох господарств району, де ще збереглася тваринницька галузь. Вже не раз ми згадували про директора ПрАТ «Сахновщинське ім. М.О. Ключки» - молоду, розумну, красиву жінку – Морозікову Вікторію Миколаївну, яка вирішила поєднати своє життя із сільським господарством, продовжуючи справу свого батька, та попри всі негаразди наполегливо працює над збереженням тваринницької галузі та господарства вцілому. В нелегкій справі їй допомагає управляючий господарством - Бондаренко Євген Миколайович.
Детальніше...
 
Безкоштовних вакцин від дифтерії та правця на Харківщині вистачить і дітям, і дорослим

Зробити собі щеплення від смертельно небезпечних захворювань жителів області закликала голова ХОДА Юлія Світлична.

Під час відвідання обласної інфекційної лікарні керівниця області зробила собі щеплення від дифтерії та правця, підтримавши Всеукраїнську акцію «Вакциновані – значить захищені».

«Запрошую всіх, хто турбується про своє здоров'я, приходити та вакцинуватися. Не боятися. Ця процедура доступна, безкоштовна та абсолютно безболісна. Вакцин в області достатньо для всіх охочих», - сказала Юлія Світлична.

Наразі в регіоні нараховується понад 400 тисяч доз вакцини від дифтерії та правця. Цього запасу, за розрахунками спеціалістів, вистачить не тільки на цей рік, але й на початок 2020-го. Щеплення безкоштовні як для дітей, так і для дорослих, яким, нагадаємо, потрібно проводити ревакцинацію від цих хвороб раз на 10 років.

 
У Харкові обговорили питання протидії торгівлі людьми

Круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми, пройшов 31 липня за участю експертів та представників громадських організацій.

У заході взяв участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Він наголосив на важливості теми, зупинившись на необхідності проведення відповідної просвітницької роботи серед жителів області.

«Дуже часто в людей, які потрапляють у ситуації, що пов’язані з «трудовим рабством», досить низький освітній рівень. Вони навіть не знають, куди звертатися за допомогою, як повертатися до нормального життя. Сьогодні ми крок за кроком рухаємося до цивілізованого суспільства, яке має бути освіченим та правовим. Маємо підвищувати рівень обізнаності та правової культури громадян спільними зусиллями з громадськими організаціями, а також залучаючи місцеві органи влади, об’єднані територіальні громади. Це дозволить запобігати такому явищу як торгівля людьми», - сказав Михайло Черняк.

Також він зупинився на заходах, які проводяться в області для підвищення рівня зайнятості населення та легалізації праці. Ці напрямки роботи є важливими, оскільки дозволяють громадянам знаходити роботу вдома, не вдаючись до сумнівних пошуків заробітку за кордоном.

Детальніше...
 
У ХОДА вручили державні відзнаки матерям-героїням

31 липня заступник голови облдержадміністрації Михайло Черняк привітав багатодітних мам Харкова та області з отриманням почесного звання "Мати героїня".

Вказане звання отримала й мешканка Сахновщинського району - багатодітна мати 7-ми дітей  Марія Олександрівна Мельник.   

Михайло Черняк передав жінкам вітання від голови ХОДА Юлії Світличної, побажавши їм здоров’я, натхнення та сил, необхідних для виховання дітей.

«Для мене це дуже приємна місія - передати відзнаки матерям-героїням. У цей досить непростий час ви виховуєте по 5, 6 і понад дітей, і це заслуговує на велику повагу», - підкреслив Михайло Черняк.

Він зазначив, що найцінніший ресурс для держави – це люди. А все добре закладається  в  людині  саме  в  родині. 

«І там, де багато дітей, закладаються найважливіші цінності підтримки, піклування, турботи. Ці якості є фундаментом для особистості, від якої, в свою чергу, залежить майбутнє нашої держави, - наголосив заступник керівниці області. - Дякую за героїзм, труд і відповідальність, яку ви на себе взяли. Ми, за свого боку, робитимемо все, щоб держава розвивалася, щоб ви мали відчуття стабільності та спокою та мали змогу достойно виховати всіх ваших дітей».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 325