Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
30 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

            31.2У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

 

            Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від  якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують. 

Детальніше...
 
ПОСП «Нарек»

         25Йде до завершення збирання ранніх зернових та зернобобових культур. За оперативними даними аграрії Сахновщинського району з початку жнив зібрали 58576 тонн ранніх зернових та зернобобових культур із площі 21975 га., що становить 64 % до планової площі збирання. Середня врожайність по району склала 26,7 ц/га.

         Кожного разу відвідуючи наступне господарство нашого району спеціалісти управління агропромислового розвитку намагаються не тільки перевірити стан збиральних робіт, а й якомога більше донести до робітників полів інформації про новини в аграрному секторі.

       Так і на цьому тижні побувавши в сільгосппідприємстві ПОСП «Нарек» начальник управління агропромислового розвитку Мостовий Ю.І. інформував керівництво господарства, механізаторів, комбайнерів та водіїв про хід проведення жнив в районі. Начальник економічного відділу управління агропромислового розвитку Юдін О.О. ознайомив робочий колектив господарства із рекомендованими умовами оплати праці на жнивах, з економічними показниками по господарствах району, витратами коштів на збиральних роботах та з рівнем заробітної плати по району. Гнатенко О.В. як головний агроном управління, спілкувалася із спеціалістами господарства про особливості вирощування ранніх зернових та зернобобових культур,  цікавилася про проблемні питання, що 25 2виникають під час жнивної кампанії та очікувані результати збору врожаю.    

      Хочу розповісти, що, як і кожне господарство нашого району - ПОСП «Нарек» має свою історію. Це спадщина одного з передових колгоспів району. У свій час голова колгоспу - Довгополий В.М., надав житло «біженцям» із Вірменії серед яких були і нинішні керівники господарства – Бакманян Армен та Бакманян Карен. Пізніше, в часи перебудов, вони не побоялися заснувати нове господарство. Разом із селянами відстоювали врожай від нападок банкірів, що хотіли забрати зерно за борги попередніх керівників. Підбирали колектив майже на конкурсній основі, відучували тодішніх зневірених селян пити та красти. Були й такі, що не витримували та йшли, а ті, що залишились, працюють і зараз. Колектив підібрався працьовитий та дружній, кожен працівник перевірений роками, тому коли ми завітали на поле, то не побачили жодного охоронця, тільки виконавчий директор - Бакманян Карен Володяйович та головний агроном, а за сумісництвом ще й управляючий – Макаревич Віктор Олексійович радо зустріли нас. По полю «ходили» сучасні збиральні комбайни «Джон Дір», йшло збирання ярого ячменю. В руках комбайнерів Рибаса Івана та Тищенка Олександра ці машини роблять справжні дива на хлібних ланах. Комбайни облаштовані за останнім словом техніки, а тому польові роботи проводяться з великою точністю та мінімальними втратами. На відвезенні зерна з поля задіяні автомобілі КАМАЗ, на яких працюють водії Тищенко Василь та Рибас Андрій, які відвозять зібраний врожай на тік.

Детальніше...
 
Травматизм у районі. (Підсумок за 2 квартал 2018 року.)

travmatizm-rovenki-720x340В Сахновщинському районі за 06 місяців 2018 року зареєстровано 359  випадків  невиробничого травматизму (2017р.- 440 чол.), в тому числі 10 випадків зі смертельним наслідком (2017р.- 11 чол.).             

Управлінням праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації постійно здійснюється моніторинг стану дотримання законодавства з питань охорони праці та атестації робочих місць з шкідливими умовами праці на  підприємствах та установах району.   Керівникам надаються рекомендації щодо усунення  порушень.

За 1 півріччя 2018 року в Сахновщинському районі  не зареєстровано  нещасних випадів на виробництві. За аналогічний період 2017 рокутакож не було  виробничих травм.

Кожен роботодавець, який приймає на роботу працівника, незалежно від форми трудового договору несе повну відповідальність за його життя та здоров’я.

 

 Головний спеціаліст з питань охорони  праці УПСЗН Сахновщинської РДА                                                                                І.П.Лукаренко

 
ПАТ «Племзавод ім. 20-річчя Жовтня»

20-1   Багато труднощів випробовує зараз це господарство після трагічної втрати керівника - Ключки Миколи Олександровича.  В пору збиральних робіт ранніх зернових та зернобобових культур керівництву та спеціалістам доводиться  не тільки займатись жнивами , а й відстоювати свої права та відбивати «рейдерські атаки», тому наша група провела зустріч на полях  цього господарства спілкуючись із керівництвом, механізаторами, водіями та комбайнерами.

   На полі  йде збирання озимої пшениці, а її в господарстві 1140 га., молодий, ініціативний керівник господарства Вікторія Миколаївна Морозікова прикладає  багато зусиль щоб налагодити роботу  та провести жнива в стислі строки, тому на сьогоднішній день вже зібрано 658 га., при врожайності 22,0ц/га., що є не поганий результат по цьому році.

    Великий внесок в цей врожай внесли заступник директора: Бондаренко Євген Миколайович, головний інженер господарства: Євтушок Вадим Миколайович та досвідчений головний агроном: Молошний Володимир Григорович, який  в буквальному сенсі  обходив кожне поле, контролюючи  посів, і догляд за посівами, і збиральні роботи. Важко працювати в  умовах, які склалися зараз в господарстві,  але   і спеціалісти і працюючі настроєні оптимістично. Коли бувають випадки поломок техніки, то всі спішать на допомогу один одному, щоб швидше  усунути  неполадки.

20-2      На комбайнах працюють комбайнери: Штафун Леонід,  Подчернін Олександр. Їм допомагають  помічники: Бородін Вячеслав та  Голишев Станіслав.  На відвезенні зерна з поля працюють водії Кроль Дмитро та Забава Вячеслав.   

         В підтримку ми  бажаємо сільським трудівникам щедрого ужину та швидкого закінчення збиральних робіт. Лише справжні господарі землі за будь-яких умов виявляють витримку, вміння, знаходять шляхи до ефективного господарювання та перемагають.

 
Жнива в районі продовжуються…

mria1         Продовжуючи  далі висвітлювати хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур сільгосппідприємствами нашого району інформуємо, що  на цім тижні члени штабу по своєчасному і якісному збиранню врожаю побували в СТОВ «Мрія».

           Передовий досвід та  прогресивні технології побачили  побувавши на полі  СТОВ «Мрія» начальник управління агропромислового розвитку Мостовий Ю.І., начальник економічного відділу  Юдін О.О., та головний агроном управління Гнатенко О.В.

    Дане підприємство є успішним  сільськогосподарським виробником, орендує землі у нашому  районі вже багато років. І з того часу розширюється та модернізується. Керує господарством Кондратенко Юрій Анатолійович.

– Сіємо озиму  пшеницю, горох, кукурудзу, соняшник, – розповідає заступник директора  СТОВ «Мрія» Володимир Анатолійович Чапча, – усі польові роботи ведуться послідовно, у комплексі. Тепер усе робиться значно мобільніше, бо прискорене технічним прогресом. Загалом компанія застосовує у роботі усі сучасні аграрні технології.

mria2         Висока технологічність роботи досягається за рахунок постійного оновлення машинно-тракторного парку, у структурі якого ключове місце займають сучасні потужні трактори та зернозбиральні комбайни  відомих виробників. При проведенні польових робіт використовується система навігації та паралельного водіння , яка дозволяє підвищити якість і точність збиральних робіт та обробітку ґрунтів.

        Під час даного рейду-огляду полів  агроном регіонального відділення Одновол Микола Григорович та головний агроном господарства Тиква Віктор Михайлович надали цікаву та змістовну інформацію про застосування сучасних технологій вирощування сільськогосподарських та технічних культур. У  практичному плані ми побачили, як комбайни вимолочують зерно і з бункерів  у місткі кузови зерновозів лилися темні потоки дорідного, висококласного зерна. Серед  комбайнерів хочеться відзначити Валько Віктора Андрійовича, який вправно управляє  комбайном. На відвезенні зерна задіяно багато найманих автомобілів та автомобілів  СТОВ»Мрія». Серед водіїв хочеться відзначити Бондаренка Миколу та механізатора Каплуновського Петра.               

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 242