Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ повідомляє: Підвищення пенсій не впливає на розмір "зимової" субсидії.

Підвищення пенсій, яке розпочалося з жовтня 2017 року, жодним чином не вплине на розмір «зимової» субсидій. Про це під час «Години запитань до Уряду» у Парламенті заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

За його словами, для розрахунку розміру субсидій на цей опалювальний сезон органами соціального захисту населення беруться до уваги доходи громадян за I та II квартали цього року.

Детальніше...
 
Глава Уряду: В результаті медреформи лікарень менше не стане, і вони будуть забезпечені

   Медична реформа не призведе до зменшення кількості лікувальних закладів, а її результатом стане зміна фінансування системи охорони здоров’я, зміна якості надання послуг і оплати праці лікарів. Про це в ефірі телеканалу «1+1» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що з реформою Україна запізнилася на 26 років, і саме тому система охорони здоров’я знаходиться в занепаді. А жахи про майбутні перетворення розповсюджують ті, «кого задовільняє нинішній стан справ в медичній галузі».

"Ухвалені сьогодні (19 жовтня) закони дозволять змінити ситуацію. Ми почнемо фінансувати не стіни лікарень, не порожні койко-місця, а фінансувати конкретну медичну послугу, - сказав Володимир Гройсман. - Таким чином, ми підвищимо ефективність  використання коштів і направимо кошти на життя та здоров’я людей».

Детальніше...
 
Реформуванню галузі охорони здоров’я дано старт. Президент

  Петро Порошенко зустрівся з в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун.

Президент привітав її з ухваленням Закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», а також прийняттям у першому читанні проекту закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів.

«Я вітаю народних депутатів з дуже відповідальним рішенням. І робоча група спільно з нашою командою теж напрацювала величезну частину роботи», - сказав Глава держави.

Детальніше...
 
Медична реформа відкриває можливості для доступної та якісної первинної допомоги селянам. Президент

    Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості».

«Давши старт медичній реформі, Верховна Рада зробила ще один важливий крок – прийнято також у першому читанні внесений Президентом закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», - зазначив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що цей закон «відкриває можливості для забезпечення доступної та якісної первинної медичної допомоги для сільських жителів.

Детальніше...
 
Середня заробітна плата на Харківщині в 2017 році зросла майже на 40%

  Про це розповів заступник голови ХОДА Михайло Черняк у ході перших міжгалузевих зборів голів первинних профспілкових організацій Харківської області, які відбулися 19 жовтня.

Михайло Черняк привітав учасників заходу від імені керівника області Юлії Світличної.

«Саме первинні профспілкові організації становлять основу профспілкового руху. До голів первинок у першу чергу звертаються люди, тому основне кредо первинної профспілкової організації повинно бути - «Профспілка - для людини!», - зачитав Михайло Черняк звернення голови ХОДА.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 127