Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Юлія Світлична підписала фінансові угоди щодо подальшого будівництва метро в Харкові

Разом із Президентом України 11 грудня голова ХОДА взяла участь у церемонії підписання угод з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

«Ресурси для подальшого будівництва Харківського метрополітену нададуть ЄБРР та ЄІБ, - відзначила голова ХОДА. - Дякую Президенту України, уряду та міжнародним фінансовим організаціям за підтримку розвитку регіону!».

За інформацією Юлії Світличної, усього на будівництво метро, відповідно до підписаних угод, буде спрямовано близько 330 млн євро: по 160 млн - від ЄБРР та ЄІБ та ще до 10 млн – з бюджету міста Харків.

Детальніше...
 
Японці зацікавлені інвестувати в сферу утилізації побутових відходів на Харківщині

11 грудня керівники департаментів ХОДА провели зустріч з генеральним директором Представництва «Міцубіші Корпорейшн» в Україні.

Презентуючи потенціал Харківської області, заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов зупинився на досягненнях та перспективах сільськогосподарської галузі, а також розповів про успіхи машинобудування регіону.

Генеральний директор Представництва «Міцубіші Корпорейшн» в Україні Кохей Тагава зазначив, що сільське господарство - один з напрямів, в якому японці хотіли б налагодити співпрацю. Зокрема, мова йде про виведення на харківський ринок сільгосптехніки для невеликих фермерських господарств.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула провів оперативну нараду

11 грудня в залі засідань Cахновщинської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації І. Котули відбулася оперативна нарада, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, керівництво районної ради.

В ході наради були розглянуті актуальні питання соціально-економічного розвитку району та проведення позачергової сесії районної ради 12 грудня.  Присутні керівники доповіли про роботу за тиждень та стан справ у підлеглих організаціях.

Детальніше...
 
У Кабміні розвінчують нові міфи про субсидію

Урядовці надають відповіді на найбільш актуальні питання.

Кажуть, субсидію на газ треба випалити, інакше не встановлять лічильник.

Насправді, встановлення лічильника не залежить від використання субсидії. Це абсолютно не пов’язані між собою речі. Субсидію надає держава, а надавач послуги зобов’язаний встановити лічильник на газ безкоштовно.

Більш того, якщо ви не використали всю норму ресурсів на сім'ю, заощаджені кошти субсидії залишаються на рахунках і можуть бути використані в подальші місяці, в тому числі і для погашення обов'язкової частки платежу.

Детальніше...
 
До уваги роботодавців!

0712Сахновщинський районний центр зайнятості

ІНФОРМУЄ:

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Пропонує:

Підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників з повним діапазоном кваліфікаційних розрядів та видачею свідоцтва державного зразка за рахунок коштів роботодавців за наступними професіями:

 • оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;
 • заточувальник;
 • токар;
 • фрезерувальник;
 • слюсар-ремонтник;
 • оператор котельні;
 • кухар;
 • касир торговельного залу;
 • манікюрник;
 • педикюрник;
 • перукар (перукар-модельєр);
 • адміністратор.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 161