Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Відбулося засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад

dsc0842616 січня 2020 року у великому залі Сахновщинської районної ради відбулося засіданні районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад.

Участь в засіданні робочої групи прийняв перший заступник голови Сахновщинської райдержадміністрації, співголова робочої групи  Володимир Іванович Кравець,  голова Сахновщинської районної ради, співголова робочої групи Віталій Віталійович Левченко та члени робочої групи.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання:dsc08453

1. Формування пропозицій щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад у Сахновщинському районі.

2. Звіт обласного депутата Харківської обласної ради М.І. Тітова.

3. Різне.

 
До уваги підприємств та організацій!

Картинки по запросу увага важлива інформаціяСахновщинська районна державна адміністрація

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

На визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сахновщинського району.

Об'єктом конкурсу є виконання функцій з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

Детальніше...
 
Перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації Володимир Іванович Кравець провів розширену оперативну нараду

dsc0842113 січня 2020 року перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації  Володимир Іванович Кравець провів розширену оперативну нараду за участю заступника голови, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, керівництва селищної та районної ради та керівників інших установ та організацій району.

Відповідно до порядку денного під час оперативної наради було розглянуті питання: про виконання районного бюджету за 2019 рік, аналіз сформованих бюджетів 2020 року та про хід реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про проведену та заплановану поточну роботу.

 

 
Олексій Кучер дав старт реальній розробці Стратегії розвитку області на період до 2027 року

Голова ХОДА доручив профільним фахівцям працювати в «турборежимі» та створити дієвий документ у найкоротші строки.

Це питання обговорювали 14 січня під час спільного засідання керівного комітету та робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років та Плану заходів на 2021 – 2023 роки.

«Ми всі знаємо, наскільки важлива ця стратегія. Це фактично дорожня карта нашого регіону. Багато чого від неї залежить. Усі мають розуміти, що в наступному, 2021 році, ми, якщо вчасно захистимо цю стратегію, можемо отримати близько півмільярда гривень від ДФРР. Якщо не захистимо, то ми ці гроші можемо загубити», - наголосив, розпочинаючи засідання, Олексій Кучер.

Детальніше...
 
У Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведуть аудит

Відповідне доручення новому очільникові Держлісагентства дав Прем’єр-міністр України.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час наради з представниками територіальних органів Державного агентства лісових ресурсів доручив новому очільникові  Держлісагентства Андрію Заблоцькому провести масштабний аудит підприємств, за результатами якого ухвалити відповідні кадрові рішення. За інформацією Урядового порталу, це стосується наступних областей: Харківської, Житомирської, Чернігівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Львівської, Волинської.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 185