Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
За добу в області зафіксували 580 випадків COVID-19

19.08.1З них 324 – у місті Харкові.

52 людини захворіло в Лозівському, 45 – Балаклійському, 42 – Куп’янському, 26 – Борівському, 17 – Первомайському, 14 – Ізюмському, по 9 – Краснокутському районах та місті Люботині, 7 – Красноградському, 6 - Харківському, 5 – Золочівському, по 4 – Барвінківському та Богодухівському, 3 – Близнюківському, по 2 – Вовчанському, Дворічанському, Дергачівському, Зачепилівському, Шевченківському та Кегичівському, 1 - Зміївському районах.

Усього по області зареєстровано 69377 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 56422 хворих одужало, 1095 – померло.

 
На Харківщині триває процес передачі об’єктів власності та майна районів у власність громад

30.12.2Перша заступниця голови Харківської ОДА Тетяна Єгорова-Луценко провела онлайн-нараду з головами райдержадміністрацій.

Головна тема, на яку звернула увагу Тетяна Єгорова-Луценко, - передача об’єктів власності та майна районів у власність ОТГ. У першу чергу, йшлося про заклади сфери культури, спорту та охорони здоров’я. Окремо обговорили питання передачі ЦНАПів.

Зокрема, за статистичними даними, в цілому в області загальна кількість об’єктів спільної власності територіальних громад районів, що потребують передачі у власність територіальних громад, - 1981 бюджетна установа. Станом на 28 грудня ухвалено 736 рішень районних державних адміністрацій про передачу об’єктів та 652 рішення ОТГ щодо взяття на свій баланс цих об’єктів.  

У ході наради заслухали всіх керівників РДА, зокрема, були озвучені проблемні питання, які виникають під час передачі майна. Перша заступниця голови Харківської ОДА закликала відповідальні сторони до належного виконання службових обов’язків та чинного законодавства щодо реалізації цього важливого питання.

Також під час заходу говорили про реалізацію заходів з утворення та реорганізації районних державних адміністрацій.

 
Укладено контракт на постачання в Україну вакцини від COVID-19

22.08.2Вакцину виробництва компанії Sinovac Biotech доставлять у максимально короткі терміни на виконання завдання Президента України.

«Переговори тривали з вересня 2020 року. Складність у проведенні перемовин зумовлена гострою глобальною конкуренцією за справді якісні та безпечні вакцини. Всі без винятку цивілізовані держави світу намагаються домовитися про закупівлю такої вакцини в умовах, коли надійні виробники ще не можуть повністю задовольнити глобальну потребу», - зазначають у МОЗ.

Sinovac Biotech є найбільшою китайською компанією з виробництва вакцин. Щорічно вона виготовляє від 300 до 500 мільйонів доз вакцин, які схвалені в 34 країнах світу. Компанія розробила та вивела на ринок вакцини проти гепатиту А і В, вірусів грипу, включно з пташиним, паротиту. Рішення про закупівлю вакцини Sinovac Biotech проти COVID-19 у кількості 50 мільйонів доз вже ухвалила, зокрема, Туреччина.

Україна використовуватиме вакцину Sinovac Biotech для захисту насамперед тих громадян, які мають критичний ризик інфікування, та тих, хто виконує критичні функції у боротьбі з пандемією. Щеплення буде безкоштовним.

Володимир Зеленський відзначив, що контракт укладено саме з досвідченим виробником вакцин.

«Головне, що ми провели дуже активну багатомісячну переговорну роботу й отримали конкретний результат. У короткий термін почнемо масштабну державну програму вакцинації. Нам украй потрібно захистити найбільш ризиковані соціальні групи, і держава точно виконає це завдання», – сказав Президент.

Вакцина Sinovac Biotech (CoronaVac) є інактивованою вакциною, яка випускається у шприці та зберігається за температури від +2 до +8 градусів за Цельсієм. Проведені клінічні випробування у різних країнах, за результатами проміжних даних, показали ефективність препарату до 97%. Так, ІІІ фазу клінічних випробувань було проведено в Індонезії (1600 пацієнтів, ефективність 97%) та Туреччині (1325 пацієнтів, ефективність 91%). Завершується III фаза клінічних випробувань у Бразилії, проміжні результати очікуються 7 січня 2021 року.

Відповідно, на січень наступного року планується отримання дозволу на застосування препарату в Китаї та інших країнах, також вакцина буде подана на прекваліфікацію до ВООЗ у лютому 2021 року.

Договір щодо постачання на територію нашої держави підписано з українським фармацевтичним підприємством АТ «Лекхім», яке, за офіційним підтвердженням компанії Sinovac Biotech, є єдиним уповноваженим представником виробника вакцини в Україні. Йдеться про закупівлю 1 913 316 доз за ціною 504 грн за дозу.

За умовами договору, перша партія вакцини в кількості 700 тисяч доз буде поставлена в Україну протягом 30 днів після офіційної реєстрації в Китаї, або одним з компетентних органів Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Швейцарської Конфедерації, Японії, Австралії, Канади, Ізраїлю, Індії, Мексики, Бразилії, або за централізованою процедурою компетентним органом Європейського Союзу.

Таке постачання здійснюватиметься окремо від механізму COVAX, за яким нашій країні гарантовано отримання 8 мільйонів доз вакцини безкоштовно.

Україна продовжує активний переговорний процес з усіма надійними виробниками для того, щоб збільшити доступ українців до ефективної та безпечної вакцини.

 
За добу в області зафіксували 412 випадків COVID-19

22.08.2З них 262 – у місті Харкові.

31 людина захворіла в Первомайському, 30 - Харківському, 21 – Богодухівському, 17 - Чугуївському, 10 – Великобурлуцькому, 9 - Барвінківському, 8 - Нововодолазькому, по 6 – Красноградському районах та місті  Люботині, 4 - Дергачівському, по 3 – Зачепилівському та Кегичівському, по 1 - Коломацькому та Золочівському районах.

Усього по області зареєстровано 68797 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 55819 хворих одужало, 1083 – померло.

 
Обласні та районні держадміністрації формуватимуть свої підрозділи за новою структурою

На засіданні уряду затверджені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2012 № 606.

А саме - змінені рекомендаційні переліки структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій.

29.12.1Склад місцевої державної адміністрації формують її апарат та структурні підрозділи, які згруповано за двома напрямками: здійснення виконавчої влади і забезпечення взаємодії та здійснення окремих повноважень органів місцевого самоврядування. Також в МДА мають працювати Служба у справах дітей та архівний підрозділ.

Важлива зміна – до переліку включений підрозділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, як продовження руху в напрямку цифрового суспільства.

«Оновлення структури місцевих державних адміністрацій – один з кроків, необхідних для втілення нових компетенцій органів місцевого самоврядування в межах децентралізації. Тож наразі завершуємо нормативне забезпечення формування новоутворених районів», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

На Урядовому порталі нагадують, що на минулому тижні було затверджено документи, завдяки яким в Україні розпочався процес реорганізації та утворення районних державних адміністрацій. Зокрема, ухвалено порядок, за яким відбуватиметься цей процес, у тому числі передача майна та обов’язків РДА, що припинили роботу в ході децентралізації.

Також уряд затвердив постанову, розроблену Мінфіном, щодо граничної чисельності працівників ОДА та РДА.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 192