Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

000Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем учителя!

          Немає завдання більш благородного , ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша й найнеобхідніша для суспільства - Вчитель.

Сьогодні перед нами відкрила двері Нова українська школа, хочеться побажати вам творчого пошуку в період реформи. Будьте активними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся у розвитку власного педагогічного та наукового таланту, шукайте цікаві ідеї, створюйте яскраві розробки та продовжуйте прославляти найкращу професію в світі. Доброго здоров'я вам, сімейного благополуччя, щастя та успіхів на освітянській ниві.

 

З повагою, 

голова районної державної адміністрації                                  І.Котула

 
Привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з Днем працівників освіти.

111Шановні освітяни! Дорогі вчителі!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Разом із нами вас вітають по всій країні – мільйони і мільйони українців.

Тому що День учителя – це щось глибоко особисте.

Це свято, про яке пам’ятаємо навіть тоді, коли давно вийшли за шкільний поріг.

І скільки б років не пройшло, а з нами завжди залишаються спогади про першого вчителя. Лишається вдячність педагогам з рідної школи, коледжу, університету, які навчили, підтримали, допомогли обрати шлях у житті.

Детальніше...
 
Юлія Світлична бере участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

Засідання проходить 5 жовтня в Страсбурзі (Франція).

Серед питань, які планують розглянути в ході засідання, - адміністративна реформа Ради Європи, підготовка до проведення 35-ї сесії Конгресу (відбудеться 6 - 8 листопада 2018 року) та виборів до керівних органів Конгресу, стан місцевої та регіональної демократії в країнах – членах Ради Європи тощо.

«Як завжди, в Конгресі регіональних влад ради Європи відстоюємо інтереси України. У пріоритеті – питання подальшої європейської інтеграції, міжнародної співпраці та формування позитивного іміджу нашої країни в Європейському Союзі, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. – Постійно відчуваємо підтримку нашої країни з боку європейських партнерів – не тільки на державному, але й на регіональному рівні».

Нагадаємо, голову ХОДА Юлію Світличну в жовтні 2016 року було обрано Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету.

 

 
У ХОДА відбулась зустріч міністрів закордонних справ України та Словацької Республіки

5 жовтня в Харкові з робочою поїздкою - Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Міністр закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мирослав Лайчак.

У зустрічі двох міністрів взяли участь перший заступник голови ХОДА Марк Беккер та заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. 

Починаючи зустріч, Павло Клімкін подякував Мирославу Лайчаку за візит до Харкова й звістку про плани щодо відкриття тут почесного консульства. Він також висловив сподівання, що зв’язки між Слобожанщиною та Словаччиною стануть ще міцнішими.

«Я завжди дуже люблю приїжджати до Харкова, тут особлива атмосфера, відчуваєш себе майже вдома. Харків, Слобожанщина – це місце дуже класних, відкритих людей, які знають як робити справу. Суперово, що Словаччина буде мати тут почесне консульство, і що зараз є дуже багато зв’язків не тільки бізнесових, академічних, але й людських», - сказав Павло Клімкін. 

Він також висловив сподівання, що після цього візиту до Харкова збільшиться потік словацьких туристів, бізнесменів і студентів.

 
У філармонії повністю завершили реконструкцію фасаду касової зали

За інформацією будівельників, роботи йдуть за графіком, фінансування забезпечено на 100%.

Роботи всередині касової зали Харківської обласної філармонії завершені на 90%.

«Покладена плитка, залишилися незначні роботи з фарбування, - зазначив директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков. - На 90-95% завершені роботи з інтер'єру великої зали філармонії. Покладений повністю паркет, завершені фарбувальні роботи, зокрема - фарбування золотом. Залишилося встановити світлозвукове обладнання сцени, крісла та дивани. Всі інші роботи вже завершені».

За словами Сергія Жукова, необхідно також завершити роботи в залі фойє, яку зараз прикрашають ліпниною.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 256