Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Президент вітає ухвалення в першому читанні законопроекту про функціонування української мови як державної

Про це Президент сказав на зустрічі з освітянами з нагоди Дня працівників освіти.

Петро Порошенко підкреслив, що після того, як Конституційний Суд визнав неконституційним закон про мови 2012 року, виникла очевидна потреба заповнити велику законодавчу прогалину та ухвалити новий закон.

«Так, новий закон – це справа парламенту. Але мені шкода, що багато хто з депутатів у сьогоднішній дискусії насправді дбав не про мову, а про піар на мові. Думав не про те, як підтримати українську, а як принизити своїх політичних опонентів. Слухайте, ну хоч на мові цього робити неможна точно. Це дуже чутлива і дуже важлива для держави сентенція»,  - зауважив Глава держави.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації І.І.Котула привітав вчителів району з професійним святом

20181004 13122820181004 133216Урочистості відбулися сьогодні, 04 жовтня, напередодні професійного свята, в районному Будинку культури. Від імені голови ХОДА Ю.О.Світличної та депутатського корпусу районної ради освітян району привітав голова районної державної адміністрації І.І.Котула. «Немає найвідповідальнішої та найнеобхіднішої професії для суспільства на землі, ніж професія вчителя, - зазначив Іван Іванович - Сьогодні перед нами відкрила двері Нова українська школа. Хочеться побажати вам творчого пошуку в період реформи. Будьте активними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся у розвитку власного педагогічного та наукового таланту, шукайте цікаві ідеї, створюйте яскраві розробки».

Детальніше...
 
Факт перебування за кордоном не є підставою відмовляти в субсидії. Мінсоцполітики

Роз’яснення щодо цього питання надав Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Він наголосив, що сам факт перебування за кордоном не є підставою відмовляти у субсидії, якщо людина:

- отримує в Україні пенсію чи інші офіційні доходи, такі як стипендія, допомога при народженні дитини, 
- перебуває на лікуванні, навчанні чи у відрядженні, 
- декларує в Україні доходи і сплачує ЄСВ.

До останнього випадку відносяться заробітчани, які вправі задекларувати в Україні свої заробітки, сплатити ЄСВ і на основі цього отримати субсидію.

Детальніше...
 
Контракти, підписані в рамках Х Міжнародного економічного форуму, завантажать роботою десятки підприємств

Підсумки форуму «Інновації, Інвестиції, Харківські ініціативи!», який 29 вересня пройшов на Харківщині, підбили в ході брифінгу в ХОДА 2 жовтня.

Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов зауважив, що в цьому році Харківщина задала новий еталон проведення міжнародних заходів.

«Вперше подібний український захід зібрав 18 послів та 6 посольських делегацій. На форумі були представлені топ-10 економік світу. Ми приймали чотири потужні бізнес-делегації на чолі с послами: Албанії, Литви, Канади та Японії. Важливо також відзначити, що участь у форумі взяли керівники низки великих корпорацій –  японські Panasonic та  Marubeni Corporation (входить до топ-5 торговельних компаній Японії). Південнокорейська Hyundai Motor, китайська Dongfang Electric, з якою в нас вже розвиваються досить інтенсивні відносини, швейцарська Nestle та інші», - розповів Олександр Лукашов.

Детальніше...
 
Сахновщани на Великому Слобожанському ярмарку

20180929 1214461Відлунав веселими піснями, відгаласував жвавим щебетом покупців та продавців 16-й Великий Слобожанський ярмарок, що проходив 29-30.09.2018 р. (м. Харків, презентаційно-виставковий центр «Радмир Експохол») за темою «Веселкові барви Слобожанщини». На цьому святі велелюддя та тріумфу селянина успішно і ярмаркував і Сахновщинський район. За підсумками заходу наш район отримав щедро відзначений нагородами: за перемогу у номінаціях «Різноманітність представлених для продажу товарів»; «Найширший асортимент товарів, які реалізуються за найнижчими цінами»; «За вміння гарно ярмаркувати»; «Найкраще та оригінальне оформлення експозиційного місця»; «За різноманітність жанрів концертної програми»; у конкурсах «Веселкова арка» в номінації «Оригінальний підхід до створення арт-інсталяції»; «Городня книга рекордів» в номінації «Рекордна кількість компонентів натюрморту».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 256