Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула привітав учнів - переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

20180518 09275020180518 090515Вручення сертифікатів на отримання грошової винагороди учням переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України відбулося сьогодні, 18 травня, на базі Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. В церемонії нагородження взяли участь голова райдержадміністрації І.І.Котула, заступник голови П.О.Волошин, начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.М.Мостова, помічник народного депутата України А.М.Гіршфельда С.В.Швидкий.

Детальніше...
 
Наше завдання – завершити будівництво нових станцій метро та депо «Олексіївське» за чотири роки. Юлія Світлична

Разом із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом 17 травня голова ХОДА відвідала будівництво електродепо «Олексіївське».

Роботи, які виконуються залученим коштом ЄБРР та ЄІБ, ведуться повним ходом. Зараз будують тунелі, які з’єднають зелену гілку метрополітену з депо «Олексіївське». Тунелі будують у котловані відкритим способом.

«Відповідно до угод, які було підписано в грудні 2017 року, Європейський банк реконструкції та розвитку спрямовує на будівництво Харківського метрополітену 160 млн євро, таку ж суму надає Європейський інвестиційний банк. Також передбачено співфінансування з місцевого бюджету, - відзначила голова ХОДА. -

Детальніше...
 
Пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

20180517 10474320180517 104957Сьогодні, 17 травня на стадіоні «Колос» відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Дана гра проводиться з метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині, готовність обороняти рідну землю, бути фізично розвиненим та духовно багатим.

 У церемонії відкриття районного етапу гри взяли участь заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин П.О., начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.М.Мостова, наказний отаман Слобідського козацького війська Леоненко М.М. 

Детальніше...
 
Юлія Світлична та Володимир Гройсман ознайомились із ходом реконструкції Харківської філармонії

Під час робочої поїздки на Харківщину Прем’єр-міністр України відвідає низку об’єктів інфраструктури, які будують за рахунок співфінансування з державного бюджету.

Першим із таких об’єктів став комплекс Харківської обласної філармонії.

«Реконструювати та добудувати обласну філармонію харків’янам обіцяли 10 років. Завдяки мобілізації фінансування з місцевого бюджету та залученню коштів Державного фонду регіонального розвитку ми сьогодні будуємо найсучасніший філармонійний комплекс. У цілому – майже на 1400 місць, - відзначила Юлія Світлична. – Усього в Харківській філармонії буде три зали.

Детальніше...
 
Робота Юлії Світличної викликає повагу. Володимир Гройсман

Під час прес-конференції в Харкові Прем’єр-міністр України відзначив якість роботи голови ХОДА.

«Я в цілому задоволений, як прем’єр-міністр, роботою голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної, - сказав Володимир Гройсман. - Вважаю, що вона - на своєму місці. Я бачу абсолютну відповідальність з точки зору виконання тих завдань, які на неї покладені, - що стосується економіки, соціальної політики, реалізації інфраструктурних проектів».

Зокрема, голова уряду відзначив роботу з ремонту доріг, яка проводиться в області, реалізації проектів, що фінансуються з ДФРР, та інших державних програм.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 222