Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Звернення Президента у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Дорогі співвітчизники!

Після трагічних подій 26 квітня 1986 року, коли стався вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, десятки тисяч фахівців різних професій, щомиті ризикуючи своїм життям та здоров’ям, боролися із загрозою поширення смертоносного опромінення.

Україна ніколи не забуде їхнього подвигу та самопожертви заради прийдешніх поколінь. Світла пам’ять героям, які передчасно покинули цей світ.

Чорнобильську АЕС ми вивели з експлуатації ще наприкінці минулого століття, спорудили унікальне надійне укриття. Але низка проблем, пов’язаних з мінімізацією згубних наслідків аварії, як у технологічних, фінансово-економічних, природоохоронних вимірах, так і в людському, залишаються відкритими.

Детальніше...
 
Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Результат пошуку зображень за запитом "14 грудня вшанування"14 грудня Україна вшановує героїчний подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Важко навіть уявити, що відбувалося б у світі, якби на захист людей та навколишнього середовища не стали ви - наші національні герої, які ціною власного життята здоров’я, без вагань та роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, ступили назустріч смертоносному лиху для збереження життя мільйонів людей. Для нас ця катастрофа має початок, але не має кінця.

Низький уклін вам, ліквідатори, за врятовані життя.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щирої поваги від людей, злагоди, благополуччя та довгих років життя!

   З повагою,

голова районної державної адміністрації                                  Іван Котула

 
Юлія Світлична провела прийом громадян у ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Під час відвідання вишу голова ХОДА взяла учать у відкритті в ньому Центру арабської мови, поспілкувалася з колективом та студентами й провела особистий прийом.

Зі своїми питаннями та проханнями про допомогу до керівника області звернулися 10 співробітників університету. Серед проблем, які порушували в ході прийому, - транспортні, земельні, питання сфери ЖКГ та розвитку інфраструктури, екології тощо. Кілька співробітників національного економічного університету звернулися до голови ХОДА з проханням надати матеріальну допомогу для проведення лікування важких хвороб.

Серед тих, хто прийшов на прийом до Юлії Світличної, - головний механік ХНЕУ Володимир Челенко. Він просив голову ХОДА надати сприяння ремонту дороги до смт Елітного та села Вільхівка Харківського району.

«Дороги - в жахливому стані. Фактично на легковій машині там проїхати дуже важко. І автобуси переповнені», - сказав заявник.

Детальніше...
 
У харківському виші відкрився Центр викладання арабської мови

Захід у Національному економічному університеті ім. С. Кузнеця відвідала голова ХОДА Юлія Світлична.

«Харків завжди позиціював себе як студентська столиця. Ми входимо до 10-ки найбільших вишівських центрів Європи. Ми завжди шукаємо шляхи забезпечення того, щоб молодь, наукова спільнота й активна студентська громада мали нові можливості. Для цього в Харківській області за останній час створено 5 кластерів, ми запроваджуємо обласні стипендії, щоб мотивувати науковців. Організовуємо конкурси і конференції, відкриваємо нові лабораторії, наукові центри, парки», - сказала голова ХОДА під час урочистого відкриття Центру викладання арабської мови.

Керівник області відзначила, що Харківський національний економічний університет дуже активно розвивається, в тому числі розвиває кооперацію з міжнародними партнерами.

Детальніше...
 
Наш земляк — лауреат Державної премії

rdsc 0883     img211 -    Нещодавно в Києві відбулися урочистості з приводу вручення Державних премій України в галузі науки і техніки. Відповідно до Указу Президента № 141/2018 у складі авторського колективу Державну премію присуджено нашому землякові, уродженцеві Дубових Гряд Георгію Чорному — кандидату технічних наук, заступнику начальника відділу Державного Київського конструкторського бюро «Луч» — «за наукову роботу в галузі забезпечення справності засобів ураження».

Диплом Лауреата підписаний Головою комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Борисом Патоном, якого кілька тижнів тому вітчизняна й світова громадськість вітала зі 100-річним ювілеєм і який 56 років очолює Національну Академію наук України. Під час урочистої церемонії диплом і нагрудний знак лауреата Георгію Петровичу вручив заступник Голови комітету, відомий державний і громадський діяч Володимир Горбулін.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 275