Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Позитивний результат роботи харківської промисловості за рік збільшився в 100 разів

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична під час засідання колегії Міністерства соціальної політики України.

Захід відбувся в Харкові 17 травня під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Участь у колегії взяли представники всіх регіонів країни, об’єднаних громад, центральних органів виконавчої влади та регіональних органів соціальної політики.

Відкриваючи засідання, Прем’єр-міністр України відзначив зростання національної економіки та наголосив, що напрацьоване економікою має бути реінвестоване в якість життя українських громадян.

«Кілька днів тому Держстат оприлюднив нові дані, що ми маємо зростання економіки в 1 кварталі 2018 року 3,1 %. Мовою реальних цифр – Україна цього року має виробити на 471 млрд продукції та послуг більше, ніж торік», - навів дані Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Запуск регіональних соціальних проектів та програм – приорітет для Харківщини. Юлія Світлична

Голова ХОДА виступила з доповіддю в рамках засідання колегії Міністерства соціальної політики України.

Захід відбувається під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в Харкові 17 травня.

Звертаючись до учасників колегії, Юлія Світлична наголосила на важливості проведення заходу саме на Харківщині.

«Адже саме тут, на сході, сконцентрована велика кількість внутрішньо переміщених осіб, чорнобильців, учасників бойових дій. А це саме ті категорії громадян, які сьогодні потребують особливої уваги та підтримки з боку держави. Це пріоритет для регіону», - сказала керівник Харківської ОДА.

Детальніше...
 
Вступна кампанія 2018 року триватиме з 12 до 26 липня

Результат пошуку зображень за запитом "вступна кампанія 2018"Про це 16 травня повідомив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Як і минулого року, прийом від вступників заяв та документів розпочинається 12 липня і закінчується 26 липня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО», - сказав Анатолій Бабічев.

За його інформацією, для вступників, які мають проходити співбесіди, творчі конкурси, складати вступні іспити, прийом документів закінчується 20 липня. Творчі конкурси проводяться в декілька сесій з 14 по 26 липня. Вступні іспити - з 21 по 26 липня, співбесіди – з 21 по 23 липня.

Детальніше...
 
Харківська область повністю готова до проведення ЗНО.

Заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев розповів про проведення зовнішнього незалежного оцінювання у регіоні.

«До проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань ми готуємося цілий рік для того, щоб забезпечити кожній дитині рівні умови для складання. Ми проводили тренінги з консультантами, які будуть працювати в пунктах тестування. На сьогодні всі організаційні заходи вже проведені. Я впевнений, що ЗНО в Харківській області пройде, як завжди, на високому рівні», - зазначив Анатолій Бабічев.

За його інформацією, на проходження ЗНО-2018 зареєструвалося понад 21 тисячі абітурієнтів. З них 55% - випускники 11 класів цього року. Всі інші - випускники минулих років та учні професійно-технічних навчальних закладів, коледжів і технікумів. Представники останньої категорії вперше цього року складатимуть ЗНО для отримання документа про повну загальну середню освіту.

Детальніше...
 
Юлія Світлична нагородила переможців Першого регіонального турніру з фінансової грамотності

16 травня голова ХОДА зустрілася з фіналістами турніру - командами школярів та студентів харківських навчальних закладів під час відвідування Харківського навчально-наукового інституту Університету банківської справи.

Перший регіональний турнір з фінансової грамотності на кубок голови ХОДА проводився в рамках проекту з підвищення рівня фінансової грамотності населення з 6 жовтня по 18 листопада 2017 року. У змаганнях взяли участь 296 учасників: 18 команд - з вишів та 23 команди - зі шкіл та позашкільних навчальних закладів Харківщини.

У півфіналі турніру змагалися 10 кращих за підсумками першого етапу університетських і 8 шкільних команд.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 222