Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Привітали людей похилого віку

Вже стало доброю традицією щорічно 1 жовтня, в день людей осінньої пори життя, в територіальному центрі соціального обслуговування проводити урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Так і цьогоріч у заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації П.О.Волошин, голова районної ради ветеранів війни і праці А.Г.Єкімова.

192241243

Детальніше...
 
30 вересня - День усиновлення в Україні

Результат пошуку зображень за запитом "день усиновлення"День усиновлення порівняно молоде свято. Згідно Указу Президента України №1088/2008, яким цей день був установлений, вперше в Україні воно відзначається з 2009 року. В Указі наголошується суспільна значущість усиновлення (і удочеріння) у забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї.

Тепер День усиновлення відзначається щорічно 30 вересня. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

Усиновлення – тема водночас і дуже інтимна, і надзвичайно публічна, що визнане пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Практично усиновлення є формою влаштування дитини шляхом юридичного заміщення її функціонально деформованої біологічної сім’ї іншою. Основним завданням такого заміщення є подолання процесу «соціального відторгнення» дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, з боку суспільства, залучення її до нормального процесу природного буття, але у складі іншої сім’ї, а іноді навіть і під іншим іменем.

Детальніше...
 
На Слобожанському ярмарку представлені 2,5 тисячі видів товарів від 700 підприємств

Такі дані навела голова ХОДА Юлія Світлична. 30 вересня вона відвідала головне торжище регіону разом з представником Президента у Верховній Раді України Іриною Луценко та іноземними делегаціями, що прибули на Харківщину для участі в Х Міжнародному економічному форумі.

Керівник області привітала всіх учасників ярмарку та відзначила, що з кожним роком кількість представлених на ньому підприємств та товарів тільки збільшується.

«Сьогодні ми з вами підбиваємо символічні підсумки збору врожаю. Тут представлені 700 підприємств, 2,5 тисячі видів товарів. Ціни - від виробника. Гарний настрій, яскраві експозиції, велика кількість людей, які сьогодні завітали з добром на Слобожанщину. Впевнена, що разом, об’єднуючи зусилля, ми зможемо зробити нашу Слобожанщину сильним, міцним краєм та краєм, що розвивається», - сказала керівник області.

Детальніше...
 
Петро Порошенко та Юлія Світлична оглянули ремонтні роботи, проведені на дорозі Харків-Охтирка

Цього року напрямок, який поєднує Харківську та Сумську області, повністю оновили.

Траса є найінтенсивнішою в регіоні. Нею проїжджає біля 20 тисяч автомобілів на добу (а в сезон збирання врожаю – до 30 тисяч). Останній раз ремонтні роботи тут проводили в 1980-х роках, тому місцями було зруйновано не тільки покриття, але й основа дороги. Ремонтувати шлях розпочали в 2016 році, облаштувавши 16 км вирівнювального шару, в 2017-му зробили ще 17 км та відбудували шляхопровід у Губарівці, який був закритим з 2008-го року. Але основні роботи на дорозі провели в 2018-му. Вона стала головним об’єктом дорожнього будівництва в області. Роботи контролювала особисто голова ХОДА Юлія Світлична.

У результаті, протягом цього року тут повністю відновили покриття, уклавши два нові шари асфальту та відновивши основу в тих місцях, де вона була пошкоджена. На дорозі також зробили нові автобусні заїзди, встановили павільйони на зупинках та бар’єрне огородження, нанесли нову розмітку.

Детальніше...
 
Харків - це серце української промисловості. Президент

Петро Порошенко відкрив пленарне засідання Х Міжнародного економічного форуму в Харкові.

Президент України привітав на Харківщині представників іноземних делегацій з 35 країн світу та 18 надзвичайних і повноважних послів. Він відзначив, що харківський форум є, можливо, найбільшим та найкращим форумом в Україні. «Принаймні, Харків точно змагається за це почесне звання», - відзначив Глава держави.

Він розповів учасникам форуму про результати робочої поїздки до Сполучених Штатів Америки, відзначивши, що до Харкова прибув майже напряму з Нью-Йорку – з невеликою зупинкою в Києві. Зокрема, Президент поділився враженнями від зустрічі з провідними американськими інвесторами.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 256