Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Юлія Світлична бере участь у засіданні Бюро Конгресу місцевих влад Ради Європи

Захід проходить у Страсбурзі (Франція) 2 лютого.

«Це засідання Бюро є свого роду «установчим» - розглядаємо плани роботи Конгресу в 2018 році, зокрема, порядок денний найближчої, 34-ї сесії, яка відбудеться в березні. Безумовно, опікуємося тим, щоб до планів увійшло якомога більше актуальних для України питань», - відзначила Юлія Світлична.

За її інформацією, найближча сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи буде присвячена правовому управлінню на місцевому та регіональному рівнях.

«Також у ході засідання Бюро буде прийнято проект угоди про співробітництво з Європейським комітетом регіонів (CoR) – для його підписання на майбутній сесії, - повідомила керівник ХОДА. – Крім того, розглянемо питання перегляду правил та процедур Конгресу з метою включення до нього кодексу поведінки для членів Конгресу. Це частина роботи для підтримки етики та попередження корупції на місцевому та регіональному рівнях».

Детальніше...
 
На Харківщині бійці та резервісти 92-ї ОМБр вчаться за програмою Orbital

Ці заняття щодо дій у населених пунктах за програмою Збройних сил Великої Британії вперше включені до плану навчань військовослужбовців.

«Наприкінці минулого року 40 наших бійців на військовому полігоні у Львівській області успішно пройшли цей курс спеціальної підготовки, в ході якого свій досвід українцям передали кращі армійці з Туманного Альбіону. Навіть сертифікат про опанування основ «Orbital» отримали наші козаки. Своїми новими знаннями вони охоче діляться з бойовими побратимами, - розповів командир військової частини Сухопутних військ. - Зокрема, армійці «на ворожій території» вчаться встановлювати контакт з місцевим населенням, добувати необхідні дані про терористів, брати штурмом будинки,  знищувати противника і проводити «зачистку» території умовного селища».

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації провів нараду з екологічних питань

20180129 100312Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула провів нараду з екологічних питань щодо незаконної вирубки дерев у полезахисних смугах району. В засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.І.Кравець, заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин, заступник голови районної ради В.В.Яцина, заступник керівника Первомайської місцевої прокуратури К.В. Щербак, начальник Сахновщинського відділення поліції Красноградського відділу ГУ Національної поліції в Харківській області С.В.Каракуця та член громадської ради В.В.Легуша.

На сьогодні питання знищення природи є актуальним, як для жителів району, так і для держави в цілому. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти наші дерева від злочинних посягань різного роду діянь.Дане питання перебуває на особистому контролі голови районної державної адміністрації. Про хід розслідування громадкість району буде проінформовано додатково.

 
У першому обласному конкурсі «Найкращий молодий науковець Харківщини» взяли участь 80 чоловік

Проміжні підсумки конкурсу та організаційні питання розглянули 1 лютого під час засідання організаційного комітету, яке пройшло під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

Він нагадав, що конкурс був започаткований у 2017 році відповідно до розпорядження голови ХОДА Юлії Світличної.

«Розвиток вітчизняної науки, зміцнення наукової бази відповідно до європейських норм та створення гідних умов для наших вчених - це завдання, які ставить Президент Петро Порошенко. Ми на Харківщині, яка є студентським та науковим центром країни, як ніхто, розуміємо важливість виконання цих задач. Голова ХОДА Юлія Світлична особисто опікується цим питанням та вважає підтримку та заохочення молодих науковців важливою складовою розвитку науки та запровадження її досягнень у життя», - зауважив Анатолій Бабічев.

Детальніше...
 
Глава Адміністрації Президента провів зустріч з Послом Франції в Україні

Ігор Райнін зустрівся з Ізабель Дюмон. Сторони обговорили перспективи міжнародного співробітництва, зокрема - в сфері реформування системи державної служби в нашій країні та освіти для державних службовців.

Особливу увагу було приділено проекту «Управлінська освіта для префектів» з урахуванням значного досвіду саме французької школи державного управління, яку в цій країні реалізовує Національна школа управління Франції (Ecole Nationale d’Administration (ENA).

Сторони досягли домовленості узгодити найближчим часом «дорожню карту» створення аналогічної освітньої інституції, яка б дозволила покращити координацію та пришвидшити практичну реалізацію найкращих європейських стандартів управління в державній сфері в нашій країні.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 144