Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 4 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
На засіданні уряду обговорили результати першого етапу децентралізації

Крім того, 23 січня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани уряду щодо продовження цієї реформи, яка визнається експертами як одна з найуспішніших в Україні.

«За 5 років ми пройшли перший етап реформи децентралізації. Важливо розпочати новий етап, який буде базуватись на нових рішеннях, на завершенні тих завдань, які стояли перед нами, і головне – має забезпечити незворотність цієї реформи, - говорить Володимир Гройсман. - Не дивлячись на позитивні результати, різні політичні сили намагаються і будуть намагатися централізувати повноваження, забрати повноваження з місць і віддати їх нагору. Цього не можна допустити. Тому ми маємо план дій, що ми маємо зробити до місцевих виборів 2020 року для того, щоб забезпечити сильне ефективне місцеве самоврядування, яке підпорядковане безпосередньо громадам, які його обирають, і наділити ці громади повноваженнями і фінансовими ресурсами». 

Детальніше...
 
Реєстрація на участь у ЗНО триватиме з 5 лютого по 18 березня

Про це під час брифінгу 23 січня повідомила директор Департаменту науки та освіти ХОДА Лариса Карпова.

Зовнішнє незалежне оцінювання з різних предметів проходитиме з 21 травня по 13 червня. Оголошення результатів відбудеться 14, 20 та 25 червня.

Планується, що ЗНО буде проведено більш, ніж для 20 тисяч учасників Харківської області.

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести не більш, як з чотирьох навчальних предметів.

«Для проведення ЗНО - 2019 у Харківській області планується організація 7 округів: у м. Балаклії, Ізюмі, Краснограді, Куп’янську, Лозовій, Чугуєві, Харкові.

Детальніше...
 
На пробне ЗНО вже зареєструвалися понад 7 тисяч чоловік

Результат пошуку зображень за запитом "пробне зно"Про це повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Він зазначив що реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня.

«Пробне оцінювання не є обов’язковим. Воно здійснюється за кошти абітурієнта. Вартість проходження пробного ЗНО з одного предмета складає 132 грн. Це найнижча ціна по Україні. Але в нас в області є чудова практика, коли вже третій рік поспіль Балаклійська районна державна адміністрація і районна рада знаходять можливість оплатити пробне оцінювання з одного предмету для кожного абітурієнту району. І це дає результати. Показники якості знань у Балаклійському районі, які демонструють абітурієнти, щороку зростають. Адже діти мають змогу перевірити свої сили», - сказав Олександр Сидоренко.

Детальніше...
 
Голова районної державної адміністрації Іван Іванович Котула взяв участь у заходах з нагоди 100-річчя Дня Соборності України

20190122 15114120190122 16082522 січня 2019 року в Сахновщинському районі відбулися урочистості з нагоди 100-річчя Дня Соборності України. В цей день настоятель Свято – Покровського храму - протоієрей Іоанн відслужив молебень за соборність, єдність та мир в Україні, а також відправив панахиду з вшанування пам’яті загиблих захисників Вітчизни. З метою патріотичного виховання школярів та молоді в навчальних закладах району проведено  загальношкільні лінійки, учнівські конференції, години спілкування, виставки дитячих малюнків, присвячені Дню Соборності України. У закладах культури району, в тому числі шкільних та районних бібліотеках, оформлено виставки тематичної літератури та проведено бесіду-екскурсію "В ім'я злагоди та національної єдності".

Детальніше...
 
Коментар голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні ми відзначаємо 100-річчя однієї з найважливіших подій української історії – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Об’єднання українських земель, що століттями були розділені та поневолені різними імперіями, стало основоположною подією для подальшого державотворення. Фундамент сучасної української державності було закладено саме тоді, століття тому – під час буремних подій Української революції 1917 – 1921 років.

Проте сьогодні День Соборності є для нас не лише історичною датою. Це дуже сучасне свято, символічне значення якого важко переоцінити. Адже єдність не тільки земель, але (і це головне) самих громадян України залишається ключовим фактором для подальшого розвитку нашої держави. Лише спільними, соборними зусиллями ми можемо відстояти свою незалежність, захистити українську землю та досягти того майбутнього, про яке мріяли покоління українців. Майбутнього вільної, незалежної та розвиненої європейської держави.

У нас можуть бути різні погляди, релігії та мови, якими розмовляємо, проте нас єднають спільні цілі, мрії та Україна в серці.

З Днем Соборності, дорогі земляки! Єдності та розвитку всім нам!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 283