Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
В області розробляють програму збереження пам’яток культурної спадщини до 2023 року

Про роботу, яка проводиться у пам’яткоохоронній сфері Харківщини, розповів під час прес-конференції 1 лютого заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він акцентував увагу на тому, що сьогодні обласна адміністрація активно поводить роботу з вирішення питань, які потребували цього багато років, але залишалися поза увагою.

«Зокрема, відповідно до розпорядження голови ХОДА Юлії Світличної в області вперше було проведено інвентаризацію пам’яток як культури, так і історії, - зауважив Анатолій Бабічев. - Робота проводиться не тільки у Харкові, а й у кожному районі. Крім того, ми вперше на Харківщині почали роботу з установлення охоронних дощок на будівлях - пам’ятках архітектури та історії».

Детальніше...
 
Шляхи зниження дитячого травматизму від опікової травми. Міжнародний та вітчизняний досвід – вчимося разом

Результат пошуку зображень за запитом "опіки у дітей"Інформуємо, що 25.01.2018 Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я (далі – Комітет) було проведено засідання «круглого столу) на тему: «Шляхи зниження дитячого травматизму від опікової травми. Міжнародний та вітчизняний досвід – вчимося разом».

Під час заходу обговорювався досвід реалізації у Львівській області освітнього україно-американського пілотного проекту «Проти опіків», що передбачав проведення комплексу інформаційно-просвітницьких заходів з попередження опікової травми у дітей, а також обговорювався наявний вітчизняний досвід боротьби з дитячими опіками.

Детальніше...
 
Кабмін ухвалив рішення щодо фінансової підтримки об’єднаних громад

Загалом громади отримають ресурси для розвитку загальним обсягом близько 11 млрд грн.

Уряд ухвалив рішення, згідно з яким кошти з Державного фонду регіонального розвитку будуть спрямовані в першу чергу на реалізацію важливих для громад проектів, а саме:

- будівництво і модернізацію дитячих садочків;

- модернізацію об’єктів профтехосвіти;

- об’єкти екстреної медицини;

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула подарував Тавежнянському НВК пилосос

1 27591466 2026150190978178 233560036 n 

До очільника району, депутата районної ради Івана Івановича Котули з проханням в придбанні пилососу звернулися батьки та педагоги Тавежнянського навчально-виховного комплексу. Голова райдержадміністрації відкликнувся на їхнє прохання й на цьому тижні, 29 січня, відвідав  навчальний заклад, подарувавши дитячому садочку пилосос марки Gorenje. 

 
Призначено соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсію у зв’язку з відсутністю страхового стажу, за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу.

Результат пошуку зображень за запитом "соц допомога непрцюючій особі"Постановою КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1098 затверджено «Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату», який визначає механізм призначення цієї допомоги у період з 1 січня 2018 р. по 31 грудня 2020 р.

Соціальна допомога призначається непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсію у зв’язку з відсутністю страхового стажу, за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу.

Розмір тимчасової допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для осіб, які втратили працездатність, і середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не може перевищувати 100 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 144