Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Харків - це серце української промисловості. Президент

Петро Порошенко відкрив пленарне засідання Х Міжнародного економічного форуму в Харкові.

Президент України привітав на Харківщині представників іноземних делегацій з 35 країн світу та 18 надзвичайних і повноважних послів. Він відзначив, що харківський форум є, можливо, найбільшим та найкращим форумом в Україні. «Принаймні, Харків точно змагається за це почесне звання», - відзначив Глава держави.

Він розповів учасникам форуму про результати робочої поїздки до Сполучених Штатів Америки, відзначивши, що до Харкова прибув майже напряму з Нью-Йорку – з невеликою зупинкою в Києві. Зокрема, Президент поділився враженнями від зустрічі з провідними американськими інвесторами.

Детальніше...
 
Завершено роботу X Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»

Цього року в заході взяли участь майже 600 учасників з 35 країн світу та 18 послів.

«Ми підходили до організації форуму, виходячи зі стратегічних завдань розвитку економіки. Головне завдання влади - створити платформу для проведення конструктивних переговорів задля того, щоб залучати іноземні інвестиції. Це робота не одного дня, - сказав, підбиваючи підсумки форуму, перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко. - Цей форум є одним з найпотужніших заходів східної України. Він надзвичайно важливий. Сьогодні ми є свідками підписання контрактів та меморандумів на 6 млрд грн. Це суттєва цифра». 

У рамках форуму було проведено 2 пленарні засідання та 3 панельні дискусії: «Інтеграційна модель розвитку економіки: міжгалузеві ефекти інвестування та кооперації», «Децентралізація та місцевий розвиток: нові можливості для бізнесу», «Креативна економіка: від нової освіти до нових індустрій».

Детальніше...
 
На Х Міжнародному економічному форумі харківські підприємства підписали низку договорів

Зокрема, контракти та меморандуми підписали АТ «Турбоатом» та ДП «Електроважмаш».

Так, контракти були укладені між ПАТ «Донбасенерго» та АТ «Турбоатом» на виготовлення обладнання для Слов’янської ТЕС. Йдеться про модернізацію циліндру середнього тиску турбіни 800 МВт за програмою імпортозаміщення турбіни російського виробництва. Контракт підписано на суму 250 млн грн.

Також підписано контракт між автомобільною корпорацією «Богдан-Моторс» та ДП «Завод «Електроважмаш» на постачання тягових двигунів для тролейбусів на суму до 150 млн грн

«Компанія «Богдан-Моторс» - партнер «Електроважмашу». Протягом 2018 року ми виконуємо укладений раніше контракт на постачання електродвигунів у рамках програми імпортозаміщення. Нова угода розширює наші можливості в освоєнні нових ринків і налагодженні контактів з іншими партнерами в сфері міського електротранспорту. Цей документ підтверджує наміри двох підприємств продовжувати спільну роботу», - зазначив в.о. директора заводу «Електроважмаш» Дмитро Костюк.

Детальніше...
 
На Х Міжнародному економічному форумі обговорили перспективи креативної економіки в Україні

Підсумки панелі «Креативна економіка. Від нової освіти до нових індустрій» підбив ректор ХНУ ім. В. Н. Каразіна Віль Бакіров.

Він подякував організаторам форуму, відзначивши, що це велика подія в інтелектуальному житті регіону.

«Сподіваюся, форум дасть потужний поштовх реалізації нових тенденцій та ідей, які ми обговорювали, - сказав Віль Бакіров. - Це було дуже корисно і для бізнесу, і для індустрії. Ми обмінялися контактами, домовились про зустрічі, бо відчули, що добре розуміємо один одного».

Детальніше...
 
На відбудованому стадіоні в Дергачах провели футбольний турнір на Кубок Президента України

Переможців турніру – команду юних вихованців ФК «Металіст 1925» - особисто привітав Глава держави.

Під час робочої поїздки до Харківської області Президент України Петро Порошенко відвідав заходи з нагоди відкриття після реконструкції стадіону «Авангард» у Дергачах. Стадіон повернули до власності територіальної громади та капітально відремонтували в 2018 році, оновивши всю інфраструктуру, глядацькі трибуни та поле. Відкриттю стадіону присвятили змагання на Кубок Президента України. Участь у них взяли футбольні команди дітей 2008 – 2009 років народження з різних регіонів країни. Перемогу в турнірі виборола харківська команда «Металіст 1925» 2008-2009 років народження, другими стали футболісти команди «Темп» з Енергодара Запорізької області.

Привітавши кращих спортсменів, Президент України також відзначив якість проведених на стадіоні робіт.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 256