Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Фінансова стабільність є запорукою розвитку держави. Юлія Світлична

16 травня голова ХОДА привітала працівників банківської сфери Харківщини з професійним святом.

Керівник області відвідала Харківський навчально-науковий інститут Університету банківської справи, де зустрілася зі студентами та викладачами вишу, а також вручила нагороди кращим працівникам банківської сфери регіону.

«Вітаю всіх працівників банківських установ, усіх, хто присвятив життя банківській справі, з професійним святом – Днем банківського працівника, - звернулась до всіх присутніх керівник області. - Банківська сфера повинна не тільки шануватися, але в кожній державі ця сфера повинна розвиватися. І мені приємно, що банківська сфера Харківської області – в авангарді країні».

Детальніше...
 
17 травня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснить робочу поїздку в Харківську область

 
Змінилися форми заяви і декларації про доходи для призначення субсидій

На урядовому порталі пояснюють, як правильно заповнити документи.

Міністерство соціальної політики України з 1 травня 2018 року змінило форму заяви і декларації про доходи. Завантажити їх можна за посиланнями:

декларація

заява

Також за посиланнями ви знайдете детальну інструкцію - як правильно заповнити документи.

Детальніше...
 
Уже понад 450 тисяч жителів регіону підписали декларації з сімейними лікарями

За цим показником Харківщина є лідером у країні. На другому місці – місто Київ, на третьому – Вінницька область.

Про це повідомив заступник голови ХОДА Михайло Черняк у ході брифінгу 15 травня.

«Станом на 14 травня підписано майже 452 тисячі декларацій. Харківська область демонструє найкращі показники в державі. Це свідчить про те, що робота, проведена з лікарями первинної ланки, дає результати. Люди розуміють, що роблять, та правильно інформують про це населення», - сказав Михайло Черняк.

За його інформацією, найбільшу кількість декларацій (264 тисячі) підписали пацієнти з лікарями міста Харків, в області зараз підписано майже 188 тисяч декларацій. На даний момент у регіоні ще немає лікарів, які б уже набрали граничну кількість пацієнтів (2000 - для терапевта та 900 – для педіатра).

«Утім ми радимо людям оперативніше для себе робити вибір, щоб мати того лікаря, який вас влаштовує стовідсотково», - зауважив заступник голови ХОДА.

Він також запевнив, що в разі, якщо у невеликому населеному пункті, де працює 1-2 лікарі, виникне перевищення в них граничної кількості пацієнтів, Національна агенція здоров’я надасть можливість підписувати додаткові декларації, щоб кожен пацієнт мав можливість отримувати допомогу згідно з чинним законодавством.

 
Область забезпечена вакцинами всіх напрямків. Михайло Черняк

У ході брифінгу 15 травня заступник голови ХОДА навів дані щодо забезпеченості регіону вакцинами.

За інформацією Михайла Черняка, на даний момент у регіоні немає дефіциту жодної з вакцин, якими проводять профілактику захворювань, що включені до національного календаря щеплень.

«На сьогодні маємо достатню кількість вакцин за такими напрямками, як профілактика туберкульозу, кашлюку, правцю та дифтерії (АКДП), поліомієліту (є як оральна вакцина, так й інактивована), для профілактики кору, паротиту та краснухи (КПК), АДП (анатоксин проти дифтерії та правцю). Також на сьогодні в нас є в наявності вакцини для профілактики вірусного гепатиту В, гемофільної інфекції та проти сказу», - повідомив Михайло Черняк.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 222