Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
29 вересня на Харківщині - Президент України

Глава держави відвідає Харківську область з робочою поїздкою.

 
Голова ХОДА провела зустріч з радником Посольства США з економічних питань

Юлія Світлична та Джон Пол Шутте обговорили реалізацію спільних проектів ХОДА і Посольства США в Україні та перспективи подальшого співробітництва, які відкриває Міжнародний економічний форум, який пройде на Харківщині 29 вересня.

На початку зустрічі керівник області навела дані щодо соціально-економічного потенціалу Харківської області, акцентувавши увагу на заходах, що проводяться для стимулювання економічної активності – як внутрішньої, так і міжнародної.

«Працюємо над розвитком бізнесу та інвестиційного клімату в регіоні. Проводимо багато міжнародних заходів, один з яких – 10-й, ювілейний, Міжнародний економічний форум. Від його проведення ми не відмовилися навіть у 2014 році, коли на Харківщину було непросто запросити іноземних гостей. Цьогорічний форум зібрав 35 країн, майже 600 учасників, серед яких - 18 надзвичайних та повноважних послів. Представники перших 10 економік світу - вже на Харківщині», - розповіла Юлія Світлична.

Детальніше...
 
Юлія Світлична зустрілась з Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом

Сторони обговорили участь литовської делегації в Х Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», а також подальшу співпрацю між Литвою і нашим регіоном.

Юлія Світлична зазначила, що участь литовської делегації в форумі є дуже важливою для Харківської області.

«Ми дуже цінуємо підтримку, яку Литва надає Україні і Харківській області. Для нас було дуже почесно приймати президентів України і Литви в минулому році. Ми вдячні Далі Грібаускайте за міцну підтримку нашої країни на міжнародній арені», - сказала глава ХОДА.

Говорячи про соціально-економічний стан області, Юлія Світлична відзначила велику роботу, проведену для активізації економічної діяльності в останні роки.

Детальніше...
 
У загальному випадку для оформлення субсидії потрібні лише заява і декларація про доходи

Про це сказав Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Довідки потрібні, якщо громадяни бажають оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише на осіб, які фактично проживають у помешканні. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, сільської чи селищної ради.

Субсидію призначають на рік – від травня до травня наступного року. Розмір субсидії розраховують окремо на літній і зимовий періоди виключно на основі доходів осіб, які зареєстровані і фактично проживають у помешканні.

Якщо допомогу вже призначено на новий рік (2018-2019 рр.), у жовтні її розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично, без повторного звернення.

 
У 2019 році видатки на медицину буде збільшено до 92,3 млрд грн. Кабмін

В уряді розповіли про зміни в системі охорони здоров’я, запропоновані у бюджеті на наступний рік.

1 млрд грн -  на доступне лікування хронічних захворювань

У 2017 році уряд запустив програму «Доступні ліки», за якою люди мають можливість отримати безкоштовно або з незначною доплатою понад 260 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Отримати їх можна в кожній третій аптеці країни. Мільйони людей користуються програмою, що дає можливість лікувати ці небезпечні для життя хронічні захворювання. На даний час реалізовано 26,5 мільйонів рецептів. І в наступному році урядова програма продовжить працювати, на її фінансування в бюджеті-2019 передбачено 1 млрд грн.

5,9 млрд грн - на безкоштовні ліки в лікарнях та вакцини

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 256