Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Місцеві бюджети на Харківщині зросли втричі проти 2014 року

Питання соціально-економічного розвитку області обговорили під час засідання Обласної ради регіонального розвитку.

Захід відбувся 30 листопада під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера. У нараді взяли участь голови РДА, районних рад та ОТГ області.

Відкриваючи засідання, Марк Беккер зазначив, що, за попередніми підсумками року, Харківська область продовжує займати провідні позиції серед регіонів країни.

«Ми маємо достатньо високі показники соціально-економічного розвитку, демонструємо зростання промислового виробництва, виробництва продукції сільського господарства тощо. Головне завдання сьогодні, яке ставить голова ХОДА Юлія Світлична, - зробити все, щоб кожен житель області відчував ці зміни», - сказав перший заступник голови ХОДА.

Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов у своєму виступі наголосив, що результати, які досягнуті Харківщиною, великою мірою стали можливими завдяки реформі децентралізації.

Детальніше...
 
Як вносити обов’язковий платіж за наявності субсидії? Роз’яснення Кабміну

Як і в минулих опалювальних сезонах, зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитих понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.

До прикладу, сім’ї була нарахована жовтнева субсидія (неповний опалювальний місяць) у розмірі 550 грн. Обов’язковий платіж домогосподарства - 820 грн. Але у жовтні спожито лише 13 кубометрів газу, за що сплачено його фактичну вартість – 92,26 грн. У наступному місяці сім’я має право розрахуватися за спожитий понад норму газ зекономленою в попередньому місяці субсидією.

Або ж у листопаді обов’язковий платіж становить 1 000 гривень за соціальною нормою 400 кубів газу, а фактично використано лише 100 кубів. Залишок – 300 кубів – можна використати у більш холодні місяці, до прикладу, у грудні-січні. При цьому не потрібно нікому нічого повідомляти – ці суми мають зазначатися надавачем послуг у платіжці як переплата (з мінусом).

Детальніше...
 
Україна готує позови до міжнародних інстанцій за акт агресії РФ проти українських кораблів

Це сказав Президент під час зустрічі з рідними українських моряків, які знаходяться в полоні Кремля.

«Сьогодні ж дані доручення міністру юстиції, щоб ми завершили підготовку подання до суду на Росію за цей акт агресії для того, щоб ті, хто віддав ці накази, були притягнуті до відповідальності», - сказав Петро Порошенко та зазначив, що Російська Федерація «сама потрапила в цю пастку своєю абсолютною ненавистю до України, своєю злобою».

Він підкреслив, що українські моряки є військовополоненими: «Це є військовополонені, класично по Женевській конвенції. І саме тому наша позиція буде дуже жорстка».

Президент додав, що «в більшості країн проти тих, хто брав участь у нападі на наших хлопців, будуть запроваджені санкції». «І ті, хто атакував, і ті, хто судив неправедним судом. Це має бути реакція всього світу на ті події, які відбулися. Непокараними ми не збираємось нікого  залишати»,  - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Консультативна місія ЄС продовжить роботу офісу в Харківській області

Подальші напрямки співпраці обговорили під час зустрічі голова ХОДА Юлія Світлична та голова КМЄС в Україні Кястутіс Ланчінскас.

На початку зустрічі Юлія Світлична відзначила ефективну співпрацю Харківщини з Консультативною місією Європейського Союзу та ті результати, які дає така робота.

«Сподіваємося, що наше подальше співробітництво також буде спрямоване на укріплення правоохоронної системи тут, на Харківщині, та запровадження нових ідей, нових європейських підходів - до роботи правоохоронної системи, зокрема», - сказала керівник області.

Вона запевнила міжнародних партнерів у підтримці роботи місії на Харківщині з боку ХОДА.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула взяв участь у семінарі-нараді з представниками органів місцевого самоврядування

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении  ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении 03 грудня 2018 року в залі засідань районної ради, за участі голови районної державної адміністрації І.І.Котули, голови районної ради В.В.Левченка, начальника Сахновщинського відділу Первомайської прокуратури Харківської області юриста І класу С.П.Зливки, селищного та сільських голів, виконавчого апарату районної ради відбувся семінар-нарада з питань формування бюджету сільськими радами, встановлення розмірів податкових зборів та надання безоплатної правової допомоги з різних питань.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 275