Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
США передали ВМС України патрульні катери берегової охорони класу Island

Під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь в урочистій церемонії передачі Військово-Морським Силам України двох патрульних катерів берегової охорони класу Island.

Церемонія відбулася на території бази Берегової охорони США «Балтімор». Сертифікати про передачу техніки в присутності Глави держави підписали Віце-адмірал Берегової охорони США Майкл Макалістер та Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України Ігор Воронченко.

«Для мене великий привілей - бути тут, у Балтіморі. У місці столітніх традицій. У місці, де зберігається морська могутність Сполучених Штатів. Це честь - вітати чоловіків та жінок, які служать у Береговій охороні США. Ви виконуєте найвеличнішу місію – захищаєте кордони Батьківщини», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...
 
Заступник голови райдержадміністрації П.О.Волошин та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації О.А.Мальченко взяли участь у колегії обласної служби у справах дітей.

Питання забезпечення дітей-сиріт та дитячих будинків сімейного типу житлом розглянули 26 вересня під час засідання колегії обласної служби у справах дітей.

Нарада відбулась під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

Відкриваючи засідання, він наголосив, що обласна адміністрація приділяє особливу увагу забезпеченню прав дітей в області. Зокрема, питання реалізації державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та ДБСТ знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної.

«Вперше за часи незалежності Президент України приділив увагу питанню забезпечення цих категорій громадян житлом. За 2017-2018 роки Харківська область отримала на ці цілі субвенції з державного бюджету на загальну суму 32,9 млн грн. І сьогодні нашим найголовнішим завданням є забезпечення ефективного використання виділених коштів», - підкреслив Анатолій Бабічев.

Детальніше...
 
Участь у Х Міжнародному економічному форумі на Харківщині візьмуть 35 іноземних делегацій та 18 послів

Про хід підготовки до проведення головної міжнародної події року в області розповіли в ході брифінгу 26 вересня перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко та директор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос.

Х Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» відбудеться в Харкові 29 вересня. Участь у заході планують взяти близько 600 представників дипкорпусу, органів влади, ділових кіл, міжнародних організацій, інвестиційних та консалтингових компаній тощо.

«Щоденно ми отримуємо звернення від іноземних делегацій та бізнес-кіл щодо участі у форумі, - відзначив Віктор Коваленко. – Очікуємо 35 іноземних делегацій. На даний момент маємо підтвердження участі у форумі 18 надзвичайних та повноважних послів іноземних країн. Це вперше в історії України, коли в окремо взятий регіон виїжджає така кількість керівників дипломатичних місій. Минулого року до нас приїжджали 15 послів. І це є великою довірою до команди Юлії Світличної та нашої спільної роботи. Увага, яка приділяється нашому регіону дипломатами, а також бізнес-колами іноземних держав, є дійсно великою».

Детальніше...
 
Петро Порошенко наголошує на підтримці ініціативи України про миротворчу місію ООН на Донбасі

Це Глава держави сказав на заході високого рівня щодо діяльності ООН з підтримання миру в рамках участі у 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Він зауважив, що і Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд під час цього заходу наголошувала на необхідності запровадження миротворчої місії ООН.

Президент особливо підкреслив, що під час низки зустрічей, які він провів у рамках заходів на 73-й сесії Генеральної асамблеї ООН, також висловлювалась підтримка в цьому питані.

«Всі - «за», крім Росії. Вона боїться. Вона вже починає платити за санкції, за злочини»,  - додав він на зустрічі з лідерами української громади в США в рамках робочої поїздки до Сполучених Штатів.

Детальніше...
 
Юлія Світлична та Давіде Ла Чечіліа домовились про розширення співпраці між Харківщиною та Італією

25 вересня голова ХОДА зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні.

Відкриваючи зустріч, керівник області відзначила, що пан посол часто відвідує Харківщину. Між нашим регіоном та Італією налагоджена співпраця в різних сферах, і вона вже дає конкретні результати.

«Безумовно, це відкриття нових авіарейсів до Італії. Пряме авіасполучення не тільки допомагає нашим землякам побачити Італію, але й надзвичайно важливе для двосторонніх відносин, - сказала Юлія Світлична. - Також відзначаю, що в 2017 році Італія стала 6-м торговельним партнером України у світі за обсягом торгівлі та 3-м - за товарообігом. І цього року співпраця тільки активізується».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 256