Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Звільнення нацгвардійця Марківа – це перемога справедливості. Президент

04.11.1Володимир Зеленський вітає звільнення Віталія Марківа, який був несправедливо засуджений до 24 років позбавлення волі в Італії через смерть журналіста.

Президент особисто проводив перемовини щодо звільнення Віталія Марківа з очільниками Італії з проханням сприяти перегляду справи заради винесення справедливого рішення.

«Одна помилка перекладу могла призвести до руйнування долі нашого нацгвардійця. І всією країною ми пильно стежили за справою Віталія, переймалися. Звільнення нацгвардійця Марківа – це перемога справедливості. Щиро дякую і італійській стороні, і всій команді, яка працювала задля досягнення цієї справедливості. Без участі Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, українських дипломатів, Офісу Президента нам не вдалося б витягнути Віталія з в’язниці. Всіх нас вітаю. Це справді свято. Справедливість має завжди торжествувати», - зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави додав, що очікує якнайшвидшого прибуття Віталія Марківа в Україну.

 
До проведення ПЛР-досліджень на Харківщині приєднались приватні лабораторії

03.11.1Вони розвантажили обласний лабораторний центр, який проводив дослідження відібраних зразків зі значними затримками.

Про це розповів у ході брифінгу 3 листопада заступник голови ХОДА Тарас Пастух, пояснюючи причини того, що останні 3-4 дні Харківська область демонструє високі показники виявлення коронавірусної хвороби.

«Протягом останніх місяця-півтора жителі області скаржилися на те, що сильно затримують результати тестувань. На середину минулого тижня в обласному лабораторному центрі накопичилося понад 9000 досліджень. Щоб виправити цю ситуацію та виключити її повторення в майбутньому, урядом прийняв зміни, які дозволили обласним лабораторним центрам укладати угоди з приватними або комунальними лабораторіями. Сьогодні в Харківській області таких лабораторій 17, з 11-ма з них вже укладено договори. На оплату їхньої роботи з державного бюджету виділено 14 млн грн», - повідомив Тарас Пастух.

Детальніше...
 
Тільки прозорим і відкритим способом необхідно визначати новий склад Конституційного Суду. Президент

03.11.1На цьому наголосив Володимир Зеленський у спецвипуску програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Усі через мікроскоп будуть дивитися: а хто ж потрапив у новий склад Конституційного Суду», – заявив Глава держави. 

Володимир Зеленський вважає, що призначення суддів не має відбуватися за квотами, зокрема, від Президента чи парламенту.
«Я й пропонував, щоб був незалежний відбір суддів. Щоб гарантували спостерігачі чи учасники комісії, яка буде засідати й відбирати цих суддів. У мене немає бажання, я не хочу впливати на Конституційний Суд. Хоча, якби я впливав, у них не було б такого рішення. Але все одно я не хочу. Я не хочу мати жодної пропозиції щодо тієї чи іншої кандидатури. Я прийшов з іншого життя, де немає ніяких відносин із суддями. Тому я можу тільки їх погодити, якщо пропозиції були напрацьовані нашими професіоналами разом з партнерами. Я можу звернутися до правоохоронців з проханням перевірити їхню доброчесність і погодити. Все», – наголосив Президент.

Детальніше...
 
За добу діагноз COVID-19 підтвердили у 711 жителів Харківщини

22.08.2347 з них - мешканці м. Харкова.

Також діагноз COVID-19 підтвердили у жителів області: по 96 - Лозівського та Чугуївського, 31 - Первомайського, 23 - Валківського, 20 – Харківського, 19 – Золочівського, по 13 - Дворічанського та Красноградського, 11 – Зміївського, 10 - Великобурлуцького, 9 - Вовчанського, по 7 - Сахновщинського та Нововодолазького, 4 - Дергачівського, по 2 – Близнюківського та Печенізького, 1 – Зачепилівського району.

Всього по області зареєстровано 38711 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 7293 хворих одужало, 547– померло.

 
За добу діагноз COVID-19 підтвердили у 816 жителів Харківщини

19.08.1504 з них - мешканці м. Харкова.

Також діагноз COVID-19 підтвердили у 49 жителів Зміївського району, 45 - Куп’янського, 35 -  Лозівського, 27 - Балаклійського, 24 - Богодухівського, по 18 – Барвінківського та Чугуївського, 15 – Зачепилівського, 14 - Нововодолазького, 10 - Ізюмського, по 9 – Харківського, Валківського та Дергачівського, 7 – Краснокутського, 6 – Великобурлуцького, 5 –  м. Люботина, по 4 – Близнюківського та Первомайського, 3 – Двуречанського,  1 – Шевченківського району. 

Усього по області зареєстровано 38000 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 7190 хворих одужали, 538– померли.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 186