Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Жителі Харківщини у 2017 році активно встановлювали багатозонні лічильники електроенергії

Результат пошуку зображень за запитом "багатозонних лічильників електричної енергії"Про це свідчать статистичні дані Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА.

«В області протягом 2017 року кількість встановлених багатозонних лічильників електричної енергії збільшилась на 8%», - повідомили в Управлінні.

Спеціалісти нагадали, що в серпні 2016 року процедуру встановлення таких лічильників було спрощено. А саме: населення отримало можливість самостійно купувати такі лічильники (раніше їх закупівля була прерогативою обленерго), також було встановлено чіткі терміни параметризації лічильника.

«Після спрощення цієї процедури темпи встановлення зонних лічильників у Харківській області в 2016 році зросли на 54% (порівняно з 2015 роком)», - відзначили в УПЕК.

Нагадаємо, багатозонний лічильник дозволяє суттєво заощаджувати кошти в разі, коли людина активно користується електроенергією не в часи пікових навантажень (наприклад, вночі). Так, за електроенергію, що була використана вночі, споживач сплатить на 50% менше в разі 2-зонного обліку та на 60% менше – якщо облік 3-зонний.

 
Виступ Президента з нагоди присвоєння Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Шановні курсанти, офіцери та генерали!

Дорогі українці!

«Прийшов грізний час для нашої Батьківщини. Як чорна гайворонь, обсіла нашу Україну російсько-більшевицька грабіжницька орда… В цей час українська фракція  Центру Університету Святого Володимира кличе студентів-українців негайно прийти на підмогу своєму краєві і народові, одностайно ставши під прапор борців за волю України проти нападників. Треба кинути на цей час науку і одною дружньою лавою стати на оборону прав українського народу».

Із цього звернення, оприлюдненого одинадцятого січня 1918 року, починалася історія героїв Крут. Ті, хто відгукнувся на цей заклик і записався у добровольці, пройшли короткий вишкіл молодого бійця саме тут, у ваших стінах. Ще раніше, у листопаді 1917-го, за наказом Генерального секретаря з військових справ Симона Петлюри тут була створена Перша українська військова юнацька школа.

Детальніше...
 
Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди 100-річчя бою під Крутами

Дорогі українці!

Сьогодні ми відзначаємо 100-ту річницю однієї з найгероїчніших, але водночас найтрагічніших сторінок в українській історії – бою під Крутами.

Кілька сотень українських студентів і добровольців на підходах до м. Києва поблизу залізничної станції Крути 29 січня 1918 р. протистояли кількатисячній більшовицькій армії Муравйова, який згодом хвалився, що два дні воював із відбірними частинами армії Української Народної Республіки під проводом Петлюри. Сили були нерівними, але мужність і бойова звитяга української молоді вразили сучасників і стали взірцем жертовності та патріотизму.

Детальніше...
 
Президент разом з дружиною вшанував пам'ять Героїв Крут

Президент разом з дружиною вшанував пам     

В 100-у річницю історичного бою під Крутами, Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Крут.

Президентське подружжя поклало квіти до пам’ятного хреста на Аскольдовій могилі.

 

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути, що на Чернігівщині, між військами більшовицької Росії, яка намагалася окупувати Україну та добровольцями-студентами, які захищали Українську Народну Республіку.

 

 
КОМЕНТАР ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЮЛІЇ СВІТЛИЧНОЇ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

 У ці дні ми відзначаємо низку важливих історичних дат, що пов’язані з подіями Української революції 1917-1921 років. Від проголошення ІV Універсалом Української Центральної Ради незалежності Української Народної Республіки до підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР пройшов лише рік. Проте такої кількості драматичних подій, які пережила молода незалежна українська держава за 1918-й, вистачило б і на кілька віків. І перша в цій низці подій очікувала новонароджену незалежну Україну в перші ж дні її існування.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 144