Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
За добу діагноз COVID-19 підтвердили в 884 жителів Харківської області

22.08.2634 з тих, хто захворів, - мешканці м. Харків.

Діагноз COVID-19 також встановили 89 жителям Харківського району, 28 - Чугуївського, 25 – Краснокутського, 24 -  Балаклійського, 23 - Богодухівського, 19 - Ізюмського, 11 - Лозівського, 7 - Нововодолазького 6 – Дергачівського, 5 - Красноградського, 4 - Золочівського, по 2 – Вовчанського та Первомайського, по 1 – Барвінківського, Зміївського, Кегичівського, Куп’янського та Печенізького районів.

Усього по області зареєстровано 37 184 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 7109 хворих одужали, 538 – померли.

 
Коронавірусом захворіли ще 622 жителя Харківської області

19.08.1409 з них – мешканці Харкова.

За останню добу діагноз COVID-19 також підтвердили в 39 жителів Чугуївського району, 25 - Шевченківського, 23 – Вовчанського, 21 – м. Люботин, 20 - Харківського, 16 – Борівського, 12 – Сахновщинського, 11 - Лозівського, 10 – Богодухівського, 7 - Ізюмського, 6 - Первомайського, по 5 – Краснокутського та Коломацького, по 4 – Дергачівського та Нововодолазького, по 2 – Балаклійського та  Золочівського,  1 – Красноградського району.

Усього по області зареєстровано 36 300 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 6908 хворих одужали, 536 – померли.

 
За останню добу діагноз COVID-19 підтверджено в 659 жителів області

19.08.1488 з них - мешканці міста Харків.

Також COVID-19 виявили у 41 жителя Ізюмського району, 22 – Первомайського, по 20 – Краснокутського та Харківського, 16 - Дергачівського, 10 - Кегичівського, 9 – Зачепилівського, по 7 – Нововодолазького та Шевченківського, 6 – Близнюківського, 5 - Чугуївського, 3 – Валківського, 2 - Зміївського, по 1 – Лозівського, Красноградського, Золочівського районів. 

Усього по області зареєстровано 35678 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 6849 хворих одужали, 530– померли.

 
Система електронного декларування в Україні буде працювати. Володимир Зеленський

30.10.1Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулося термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України.

На засіданні розглянули невідкладні заходи, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України.

Починаючи засідання, Глава держави наголосив на необхідності термінової реакції на ситуацію, яка склалася після ухвалення Конституційним Судом за поданням групи народних депутатів рішення щодо антикорупційної інфраструктури України.

«Справа не тільки в цьому рішенні, а й загалом у цілеспрямованих діях певних осіб на підрив суспільного договору в Україні та на створення реальної загрози національній безпеці та обороні нашої держави. Ми повинні не допустити ані того, що цю проблему почне вирішувати вулиця на свій розсуд, ані того, що це або якесь інше рішення Конституційного Суду буде використане ворогами України для дискредитації нашої країни за кордоном», – зазначив Президент.

Детальніше...
 
Президент скликав термінове закрите засідання РНБО

29.10.2Мова піде про визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

«Змушені констатувати, що останнім часом з'явились ознаки того, що окремі суб’єкти намагаються переглянути ключові частини суспільного договору в Україні, які передбачають нульову толерантність до корупції та будь-якої форми непрозорості в державному управлінні. Це неприпустимо. Президент запропонує членам РНБО обговорити ситуацію, яка склалася в національній безпеці країни, та ухвалити відповідні рішення. Необхідні законопроєкти, які надалі запобігатимуть виникненню подібних кризових ситуацій, будуть напрацьовані й подані Главою держави до Верховної Ради як невідкладні», - говорять в Офісі Президента України.

«Нищівні удари, які завдаються досягненням країни у сфері боротьби та ефективної протидії корупції в Україні, не можуть залишатися поза увагою. Необхідна негайна та жорстка оцінка рішенням окремих суб’єктів, дії яких стають дедалі суспільно небезпечнішими», – заявив Президент.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 186