Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Юлія Світлична та Давіде Ла Чечіліа домовились про розширення співпраці між Харківщиною та Італією

25 вересня голова ХОДА зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні.

Відкриваючи зустріч, керівник області відзначила, що пан посол часто відвідує Харківщину. Між нашим регіоном та Італією налагоджена співпраця в різних сферах, і вона вже дає конкретні результати.

«Безумовно, це відкриття нових авіарейсів до Італії. Пряме авіасполучення не тільки допомагає нашим землякам побачити Італію, але й надзвичайно важливе для двосторонніх відносин, - сказала Юлія Світлична. - Також відзначаю, що в 2017 році Італія стала 6-м торговельним партнером України у світі за обсягом торгівлі та 3-м - за товарообігом. І цього року співпраця тільки активізується».

Детальніше...
 
Юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Юлія Світлична

25 вересня голова ХОДА взяла участь у відкритті ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму.

Захід відбувається в Національному юридичному університеті ім. Я.Мудрого. Він зібрав учасників з 23-х країн світу.

«ІІ Міжнародний юридичний форум відкриває міжнародний сезон на Харківщині. Менше ніж за тиждень ми прийматимемо Х Міжнародний економічний форум, на який приїдуть біля 600 учасників – як українців, так і представників іноземних країн. На вчора ми мали 31 делегацію з різних країн світу, а сьогодні маємо підтвердження участі від 35 країн. Це буде особлива подія для Харківщини, адже «родзинкою» форуму є підписання реальних контрактів та договорів, які завантажують економіку регіону. І цього року нам буде що сказати землякам», - підкреслила під час відкриття юридичного форуму Юлія Світлична.

Детальніше...
 
Президент привітав учасників ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму

Вітальне слово від Глави держави зачитала під час відкриття форуму голова ХОДА Юлія Світлична.

«Щирі вітання організаторам, учасникам та гостям ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму, - відзначено в привітанні Президента. - Радий, що цей захід стає доброю традицією не тільки в житті наукової громади Слобожанщини, але й всієї правничої спільноти України та наших закордонних колег. Другий рік поспіль предметом дискусії є питання правового забезпечення сталого розвитку в умовах глобалізованого світу, також особлива увага буде приділена цифровізації економіки та впливу цих процесів на розвиток права. Це ті речі, без яких існування України як глобального гравця на міжнародній арені є майже неможливим. Вкрай важливим є те, що представники вітчизняної правової науки разом з органами, відповідальними за реалізацію правової політики, були максимально залучені до вироблення нових стандартизованих підходів у правовому регулюванні всіх сфер людської життєдіяльності.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула провів оперативну нараду

20180924 090231Нарада відбулася 24 вересня 2018 року за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та керівництва районної ради.

Під час наради було розглянуто низку важливих питань, зокрема у фінансовій галузі, освіті, медицині, культурі, аграрній сфері, а також обговорено  нагальні проблеми в кожній галузі.

Учасники заходу обговорили план роботи на тиждень, зокрема організаційні питання щодо участі району в Слобожанському ярмарку, проведення заходів до Дня людини похилого віку та Дня працівників освіти.

 

 
Марк Беккер провів засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

Окрему увагу в ході засідання приділили ситуаціям у Зміївському та Сахновщинскому районах. Члени штабу відзначили, що ситуація в Сахновщинскому районі вже розрішилася законним шляхом, щодо Зміївського матеріали штабом направлені до органів поліції та Мін'юсту.

З початку роботи оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів було отримано 79 звернень.

Зараз оперативним штабом відпрацьовано 67 звернень. За результатами розгляду фахівцями штабу факти рейдерства не підтверджені. У даний момент в роботі знаходяться 12 звернень.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 256