Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Дію проекту ЄС з підтримки розвитку місцевої демократії в Україні подовжено

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи підтримав відповідну пропозицію, яку від України внесла Віце-президент Палати регіонів Конгресу Юлія Світлична під час засідання Бюро Конгресу в березні 2018 року.

«Наші європейські партнери ще раз підтвердили свою стійку позицію щодо підтримки України. Дію програми  з підтримки розвитку місцевої демократії в Україні  подовжено на 2019 рік, - повідомила Юлія Світлична. – Ця програма надає широкі можливості для навчання депутатам та співробітникам органів місцевого самоврядування. Вона сприяє обміну найкращими практиками місцевого самоврядування країн Європи. Подовжуючи дію програми, Конгрес підтримує процес реформ в Україні, зокрема, одну з ключових реформ - децентралізацію».

Детальніше...
 
Шановні працівники та ветерани медичної служби району!

000Прийміть щирі вітання із професійним святом – Днем медичного працівника. Хочеться висловити вам подяку за увагу, яку ви надаєте кожному хворому та  кожному пацієнту, за врятовані життя та повернуте здоров’я, за витримку та терпіння, за невтомну працю та турботу, за чуйність та милосердя, за віру та надію на одужання, які ви даруєте людям. 

Від усієї душі бажа. вам міцного здоров'я, безмежних життєвих можливостей, тепла та затишку в родині, поваги від людей та успіхів у благородній справі.

 

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                   І.Котула

 
Юлія Світлична привітала медиків Дергачівщини з професійним святом

Під час робочої поїздки до району 14 липня голова ХОДА разом із представником Президента України у Верховній Раді Іриною Луценко відвідала відремонтовану центральну районну лікарню та зустрілася з колективом закладу.

Спілкуючись з персоналом лікарні, Юлія Світлична подякувала лікарям за щоденну віддану працю та привітала з наступаючим Днем медичного працівника.

«Здоров’я людини - це найважливіше. Коли в нас є такі професійні, віддані своїй справі медики, які можуть надати кваліфіковану допомогу та просто вислухати пацієнта, - тоді в людей є віра та бажання жити, - звернулася керівник області до медичних працівників Дергачівщини. - Ви віддаєте роботі більшість свого часу. Дякую вам за професіоналізм та щирість, за вашу наснагу, за вашу віру, самовідданість та внутрішню силу. Бажаю вам і вашим пацієнтам здоров’я, родинного затишку та благополуччя».

Детальніше...
 
Цього року реконструюємо дах, комунікації, вхідну групу й оранжерею в Шарівській садибі. Юлія Світлична

Керівник області разом із міжнародними партнерами та громадськими активістами розповіла про спільні плани відновлення однієї з перлин Харківської області – палацово-паркового комплексу «Садиба» в селі Шарівка Богодухівського району.

«Знана архітектурна пам’ятка національного масштабу десятиріччями знаходилася в занедбаному стані. До неї завжди не доходила увага. Ми змінюємо це, - сказала Юлія Світлична під час прес-конференції в стінах Шарівського замку. – Ремонтні роботи будемо починати з цього року. На сесії обласної ради вже прийняли програму збереження архітектурної спадщини, яка дозволяє нам виділяти на ці цілі фінансування з обласного бюджету, а також залучати міжнародну допомогу».

Так, із обласного бюджету вже виділено кошти для розробки всієї необхідної документації (як проектної, так і тієї, що необхідна для збереження палацово-паркового комплексу та внесення його до Державного реєстру нерухомих пам’яток України).

Детальніше...
 
Дергачівську ЦРЛ відкрито після капітального ремонту

З результатами виконаних у медичному закладі робіт ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична, яка 14 липня перебуває в районі з робочою поїздкою разом із народним депутатом Іриною Луценко.

Протягом 8 місяців у Дергачівській центральній районній лікарні відремонтували всі 4 відділення: хірургічне, терапевтичне, гінекологічне та пологове. Поліклінічне відділення привели до ладу ще минулого року..

До робіт підійшли комплексно: відновлене все - від даху до комунікацій.

«Такого підходу лікарня чекала близько 100 років, з моменту будівництва, - зауважила голова ХОДА Юлія Світлична. - Крім того, зміцнюємо технічну базу закладу. Сьогодні передали новий апарат УЗД та автомобіль і будемо продовжувати підтримувати установу».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 242