Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
На Харківщині стартувала Всеукраїнська універсіада та відбувся спортивний флеш-моб

Наш регіон став центром відзначення в Україні Міжнародного дня студентського спорту. У заходах взяла участь голова ХОДА Юлія Світлична.

Вона привітала на Харківщині студентів-спортсменів з усіх регіонів України та побажала їм успіху на змаганнях Універсіади.

«Дуже гарна традиція складається на Харківщині – завжди підтримувати спорт. Я дякую всім, хто вибрав наш регіон для того, щоб розпочати студентський спортивний рух. Адже Харків студентський, Харків спортивний, Харків завжди пишався своїми спортсменами та їх здобутками, - сказала керівник області. -  Бажаю всім успіху, наснаги, віри в себе, тільки перемог та всього найкращого».

Детальніше...
 
Голова ХОДА провела зустріч з першим заступником голови місії ОБСЄ в Україні

З Олександром Хугом Юлія Світлична обговорила соціально-економічну та безпекову ситуацію в Харківській області.

Керівник області підкреслила, що ситуація в регіоні стабільна та регульована.

«Багато уваги приділяємо питанням гарантування безпеки громадян, це найголовніше завдання держави. Ефективно співпрацюємо з правоохоронними та силовими структурами. Ми розуміємо, що поряд із нами потужний ворог, тому нам, безумовно, потрібна незаангажована міжнародна підтримка», - сказала керівник області.

Говорячи про соціально-економічний розвиток регіону, Юлія Світлична розповіла про низку важливих рішень, прийнятих під час серпневої сесії обласної ради.

Детальніше...
 
Юлія Світлична вручила відзнаки ХОДА співробітникам Держпрому

Керівник області взяла участь у святковому заході з нагоди 90-річчя будівлі Держпрому.

  • «Цей день зібрав усіх, хто поважає історію Харкова, цінує традиції та зміцнює культурну спадщину нашого регіону, - сказала Юлія Світлична. - Звичайно, без Держпрому неможливо собі уявити ні найбільшу площу Європи, ні Харківщину загалом, адже Держпром – це візитівка всієї області».

Голова ХОДА відзначила: дуже символічним є той факт, що день народження Держпрому співпадає з Днем Харківської області. Вона наголосила, що символ Харківщини є пам’яткою національного значення та подякувала колективу виробничо-експлуатаційного підприємства «Держпром» за велику працю, завдяки якій сьогодні будівля «сяє».

Детальніше...
 
Парламент має підтримати зміни до Конституції, що закріплюють євроатлантичний напрямок розвитку України. Президент

Про це глава держави заявив під час виступу на урочистому відкритті XXV Форуму видавців у Львові.

«Я переконаний, що завтра Верховна Рада України підтримає мої президентські конституційні зміни, де ми закріпимо цей шлях розвитку нашої держави, цей цивілізаційний вибір - як європейський і євроатлантичний. Ми закріпимо його в нашій Конституції, розпочавши цей процес саме завтра», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави зауважив, що фокусна тема цьогорічного Форуму –  ринок свободи - як ніколи актуальна для України. «Адже протягом усіх років незалежності ми плекаємо ідею свободи як головний чинник у формуванні високорозвиненої особистості, здатної дуже легко інтегруватися у світове співтовариство, та основоположну цінність у ствердженні могутньої суверенної Української держави», - зазначив він.  

Детальніше...
 
П О В І Д О М Л Е Н Н Я щодо проведення семінару з підвищення потенціалу державних службовців та ОГС в управлінні проектами

Результат пошуку зображень за запитом "увага семінар"Координатор проектів ОБСЄ в Україні (КПОУ) у партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України організовує регіональні дводенні тренінгові семінари з підвищення потенціалу державних службовців та представників органів місцевого самоврядування в  управлінні проектами, що фінансуються за державні та місцеві кошти, та застосування єдиних керівних принципів.

Мета заходу: підвищення навичок планування та управління проектами, необхідних для підготовки та реалізації успішних проектів на основі підходу, орієнтованого на досягнення результатів.

В м. Харків захід відбудеться8-9 жовтня 2018 року.

Для участі у заході необхідно подати заявку на реєстрацію на тренінг до 01 жовтня 2018 року, заповнивши електронну анкету.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 256