Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

Зараз на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
СЕЛЯНИН ОТРИМАЄ ВІД УРЯДУ 2 500 ГРН НА УТРИМАННЯ ТЕЛЯТ

09.02Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення, яке забезпечить підтримку аграрного сектора країни по 5 важливим напрямкам на загальну суму 6,3 млрд грн. Це дозволить наростити обсяги сільськогосподарського виробництва, збільшити поголів’я і здешевити утримання худоби,  здешевити сільськогосподарську техніку для аграріїв, стимулювати садівництво і виноградарство, а також сприятиме розвитку фермерства в Україні. Також ця програма сприятиме економічному зростанню країни, створенню робочих місць та позитивно вплине на ціни на харчові продукти в Україні.

 

«Це ті конкретні програми, які ви можете використовувати вже у 2018 році. Також ми мінімізуємо вплив чиновників. Будуть впливати фермерські асоціації і задіяні банківські програм. Я зацікавлений у тому, щоб фермерських господарств стало більше. Це наша спільна мета», - звернувся Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман до аграріїв. Також він наголосив, що ці програми починають діяти вже з завтрашнього дня. Завдяки урядовій ініціативі доля фермерських господарств в структурі АПК України може збільшитись вдвічі.

Детальніше...
 
Звільнено начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Олександра Тертишника

08.022Зміни керівництва служби в нашому регіоні вимагала голова ХОДА Юлія Світлична.

 

«Керівництво управління Держпродспоживслужби в Харківській області дискредитує зусилля влади та громадських організацій щодо боротьби з корупцією. Це ганебний факт, - так керівник області зреагувала на затримання за підозрою в хабарництві керівника підрозділу щодо боротьби з корупцією обласного управління Держпродспоживслужби. - Саме цей відділ повинен був здійснювати антикорупційні заходи, але, як виявилося, саме він і був організатором злочинних схем. Це обурює. Обурює і те, що антикорупційні органи використовувалися для особистого збагачення. І це вже не проблема окремої людини, це проблема системи управління всього цього територіального органу».

Детальніше...
 
Кожен мешканець села повинен мати доступ до кваліфікованої медичної допомоги. Президент

08.02Це Петро Порошенко сказав під час зустрічі з представниками Світового банку та Міністерства закордонних справ Канади.

 

У присутності Глави держави відбулась церемонія підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством охорони здоров’я, Світовим банком та Міністерством закордонних справ Канади щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості України та субвенції з державного бюджету на здійснення таких заходів.

 

Президент подякував Уряду Канади, особисто Прем’єр-міністру Джастіну Трюдо, який «з великим ентузіазмом разом з усім канадським урядом сприйняв пропозицію щодо спільної роботи із запровадження системи телемедицини для мешканців сільської місцевості в Україні».

Детальніше...
 
Робоча поїздка заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Є.Д. Шахненка до Сахновщинського району

         06.026 лютого заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко відвідав Сахновщинський район з робочим візитом. В ході робочої поїздкизаступник голови ХОДА відвідав Сугарівську ЗОШ та відремонтований сільський Будинок культури в с. Сугарівське. Також Євгеній Шахненко взяв участь в зборах управлінсько-господарського активу Сахновщинського району.

         У робочій поїздці також взяла участь депутат Харківської обласної ради Олена Колмик.

         На зборах активу голова Сахновщинської РДА Іван Котула доповів про проходження осінньо-06.02.2зимового періоду 2017/2018 років в господарському комплексі та об'єктах соціальної сфери по Сахновщинському району.

         Після зборів активу Євгеній Шахненко провів виїзний прийом громадян. Серед питань, які порушувалися у ході прийому, - будівництво водопроводу в с. Володимирівці, реконструкція покрівлі Сахновщинського районного Будинку культури, фінансування ремонту доріг місцевого значення, отримання дозволів на водокористування. Розгляд та виконання всіх озвучених питань заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль.

 
Будемо комплексно підходити до підтримки сфери охорони здоров’я. Юлія Світлична

07.02.26 лютого голова ХОДА відвідала Харківську міську лікарню № 2 ім. проф. О.О.Шалімова. Вона поспілкувалась з колективом медзакладу та передала державну нагороду заступнику головного лікаря - ендокринологу Людмилі Ведяєвій.

 

«Президент України відзначив одного з провідних фахівців вашого медичного закладу. Я впевнена, що це державне звання отримано завдяки особистому внеску всього робочого колективу, - відзначила Юлія Світлична, вітаючи колектив лікарні та Людмилу Ведяєву з наданням їй звання Заслуженого лікаря України. - Одна людина не може досягти результату без великої команди однодумців. Така команда однодумців є в медичній сфері Харківщини. Ми маємо надзвичайно великі традиції, потужне та знакове ім’я. Але гарний спосіб шанувати традиції – це їх продовжувати».

 

Керівник області відзначила, що міська лікарня № 2 продовжує традиції одного із засновників української хірургічної школи - академіка Олександра Шалімова, ім’я якого носить.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 144