Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Сахновщина жнивує

 2     Солодкий запах стиглої пшениці,гарячі дні й теплі ночі, сповнені гуркотом  комбайнів – високі скирти соломи і гори золотого збіжжя на токах – усе це означає, що прийшли жнива.

    Період жнив, як правило розпочинається в липні. В цьому році жнива розпочалися на тиждень раніше минулого. Не забарилися вони і в нашому районі.  Аграрії Сахновщини до жнив підійшли з високою готовністю та професіоналізмом – такий висновок зробили начальник управління агропромислового розвитку Мостовий Ю.І., начальник економічного відділу управління Юдін О.О., та головний агроном управління Гнатенко О.В., відвідавши ряд господарств району.

     Об’їзд розпочали з ПСП АФ «Прогрес» де керівником є Моргун В.О., - людина ще «старої закалки», один з най досвідчених  та мудрих керівників, який  йде в ногу з прогресом, впроваджуючи в своєму господарстві нові технології та підбираючи для цього нову прогресивну техніку. Так в цьому році на ЗАВі встановлено нові сучасні сепаратори для якісної очистки зерна. Зараз тривають останні роботи по реконструкції норії. На чолі з головним інженером господарства Моргуном В.В. зварювальні роботи проводять Зерній Віктор та Зеленцов Василь їм  допомагають слюсарі Шапчерко Юрій та Юскевич Олег.

 5      На току вже лежать гори золотої пшениці, яку треба очистити та заховати в комору. Погрузчиком   вправно управляє слюсар Шаповал Анатолій, йому допомагає Шамрай Сергій. Щоб жодна зернина не залишилась на току – швидко працюють Шапчеко Тетяна та Кругова Оксана відгружаючи пшеницю на автомобіль водію Говтві Олкесію.

     Головний агроном господарства Травянко Григорій Іванович  встигає і перевірити роботу на току, злагодити роботу в полі та ще й підвозити потрібні запчастини щоб не було простою в полі.

      На полі стоїть гуркіт комбайнів. Пшеничні колоски слухняно лягають у жатку комбайна далі перетворюючись у зерно. Рівно йдуть комбайни по полю під  керівництвом досвідчених комбайнерів, що підкорили вже й іноземну техніку. На Ньюхоландах  працюють Шевченко Тарас та Стриженко Володимир, Джондіром управляє Моргун Микола. На відвезенні зерна працюють водії : Карнаушенко Олександр, Шевченко Віктор, Саєнко Олександр, Корнєв Віталій та Дородній Анатолій.

 На полях , що зібрані триває тюкування соломи  адже в господарстві розвивається і тваринницька галузь.  На преспід борщиках працюють Сипченко Роман та Тритяк Микола. На відвезенні тюків працює Круговий Юрій.

      На повну кипить робота на полях господарства адже збиральні роботи треба провести в короткі строки, а збирати є що – 1050 га . ранніх зернових культур, з яких 900 га., озимої пшениці та 150 га., ярого ячменю. Першу 1000 тонн вже намолочено зібравши 40% площ.     

                                                       

 
Жнива в ДП АФ «Вікторія»

viktoria 2

Як не подивитись роботу одного з передових господарств району під час збиральних робіт, тому далі наша дорога лягла у ДП АФ «Вікторія».

Мабуть, як жодна інша пора у праці землеробів, ця є найбільш очікуваною, сповненою хвилювань і добрих сподівань. Саме таким щороку видається початок жнивування і для трудівників ДП АФ «Вікторія» - яким управляє досвідчений і вправний керівник Аленін Станіслав Михайлович. Це вже п’ятнадцяті жнива, які проводить він в цьому господарстві і кожного року вони інші, як говорить керівник: «Кожного року природа вносить свої корективи». Більшість свого часу він проводить в полі. В роботі йому допомагають знаючий свою справу головний агроном  Вірченко Олег Миколайович та начальник мехзагону Пересада Олег Віталійович, які завжди знаходяться на полі. Адже роботи в цю пору на полях підприємства багато, тільки ранніх зернових до збирання 2351 гектар, зних озимої пшениці- 1943 га.,  ярого ячменю – 408 гектар. У збиранні приймає участь 9 комбайнів, якими управляють досвідчені комбайнери та іхні помічники. Так на Кейсах працюють комбайнери: Калембет Сергій – один з передовиків, його помічник –Корнієнко Миколай, Захаров Віталій, його помічник –Толстік Андрій, Уваров Станіслав та його помічник - Кошелєв Олександр. На ДОНах працюють комбайнери: Космовський Сергій, Сімаков Олександр, Фомінов Андрій та відповідно їхні помічники: Рябуха Олексій, Бульбута Станіслав та Каян Михайло. Бізонами вправно управляють комбайнери: Прокопенко Віталій, Черноус Михайло, Лоза Іван, та іх помічники: Чепілко Сергій, Рудай Олександр та Жежа Олексій.

viktoria 3Щоб вивезти урожай з поля в господарстві працює ціла колона водіїв: це Лисенко С., Гетьман М., Герінець Ю., Барбашевич Ю., Супрун В.В., Супрун В.Г., Зеленський Р., Черняк В., Пудло О., Шкарупелий Є., Мосієнко В., Кочан О., Лоза О., Приходько В.

 На току працюють робітники Сотник Максим, Білуха Роман, Малишев Денис, Колєсніков Андрій, Колєсніков Євген, Лазаренко Володимир на чолі із зав током Гнатенко М.Ю.

 
Вітання Президента співробітникам Національної поліції України з нагоди професійного свята

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас, вартових громадської безпеки, з професійним святом — Днем Національної поліції України.

Народжені Революцією Гідності і зорієнтовані на захист людських прав, рішуче долаючи нові виклики і загрози, ви спрямовуєте напрацьований досвід на охорону законності та правопорядку у державі.

Ми високо цінуємо співробітників поліції не лише за цілодобове виконання покладених на них обов’язків, але й за активну участь у забезпеченні національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації на сході нашої країни. Самовіддано захищаючи інтереси простих громадян на лінії розмежування, ви також щоденно ризикуєте власним життям у внутрішній війні зі злочинністю.

Детальніше...
 
Шановні співробітники районного відділення поліції!

Результат пошуку зображень за запитом "з днем поліції"Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем поліції України!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, але ж водночас важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення громадського порядку, охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

 З повагою,

голова районної державної адміністрації                                   Іван Котула

 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула доповів про проведену роботу з підготовки до опалювального сезону на засіданні обласного штабу в ХОДА

Чергове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період пройшло 3 липня під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка за участю керівників Валківського, Нововодолазького, Коломацького, Сахновщинського, Краснокутського та Печенізького районів, структурних підрозділів ХОДА, служб газо- і електропостачання, Служби автомобільних доріг.

Відкриваючи зустрічі, Євгеній Шахненко зазначив, що засідання штабів проводяться згідно з розпорядженням голови області Юлії Світличної.

«Голова ХОДА поставила задачу щодо безумовного забезпечення і підготовки будівель закладів освіти, медицини і соціального захисту, а також житлового фонду до проходження зимового періоду», - заявив заступник керівника області.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 242