Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Глава Адміністрації Президента провів зустріч з Послом Франції в Україні

Ігор Райнін зустрівся з Ізабель Дюмон. Сторони обговорили перспективи міжнародного співробітництва, зокрема - в сфері реформування системи державної служби в нашій країні та освіти для державних службовців.

Особливу увагу було приділено проекту «Управлінська освіта для префектів» з урахуванням значного досвіду саме французької школи державного управління, яку в цій країні реалізовує Національна школа управління Франції (Ecole Nationale d’Administration (ENA).

Сторони досягли домовленості узгодити найближчим часом «дорожню карту» створення аналогічної освітньої інституції, яка б дозволила покращити координацію та пришвидшити практичну реалізацію найкращих європейських стандартів управління в державній сфері в нашій країні.

Детальніше...
 
В області розробляють програму збереження пам’яток культурної спадщини до 2023 року

Про роботу, яка проводиться у пам’яткоохоронній сфері Харківщини, розповів під час прес-конференції 1 лютого заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він акцентував увагу на тому, що сьогодні обласна адміністрація активно поводить роботу з вирішення питань, які потребували цього багато років, але залишалися поза увагою.

«Зокрема, відповідно до розпорядження голови ХОДА Юлії Світличної в області вперше було проведено інвентаризацію пам’яток як культури, так і історії, - зауважив Анатолій Бабічев. - Робота проводиться не тільки у Харкові, а й у кожному районі. Крім того, ми вперше на Харківщині почали роботу з установлення охоронних дощок на будівлях - пам’ятках архітектури та історії».

Детальніше...
 
Шляхи зниження дитячого травматизму від опікової травми. Міжнародний та вітчизняний досвід – вчимося разом

Результат пошуку зображень за запитом "опіки у дітей"Інформуємо, що 25.01.2018 Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я (далі – Комітет) було проведено засідання «круглого столу) на тему: «Шляхи зниження дитячого травматизму від опікової травми. Міжнародний та вітчизняний досвід – вчимося разом».

Під час заходу обговорювався досвід реалізації у Львівській області освітнього україно-американського пілотного проекту «Проти опіків», що передбачав проведення комплексу інформаційно-просвітницьких заходів з попередження опікової травми у дітей, а також обговорювався наявний вітчизняний досвід боротьби з дитячими опіками.

Детальніше...
 
Кабмін ухвалив рішення щодо фінансової підтримки об’єднаних громад

Загалом громади отримають ресурси для розвитку загальним обсягом близько 11 млрд грн.

Уряд ухвалив рішення, згідно з яким кошти з Державного фонду регіонального розвитку будуть спрямовані в першу чергу на реалізацію важливих для громад проектів, а саме:

- будівництво і модернізацію дитячих садочків;

- модернізацію об’єктів профтехосвіти;

- об’єкти екстреної медицини;

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Іван Іванович Котула подарував Тавежнянському НВК пилосос

1 27591466 2026150190978178 233560036 n 

До очільника району, депутата районної ради Івана Івановича Котули з проханням в придбанні пилососу звернулися батьки та педагоги Тавежнянського навчально-виховного комплексу. Голова райдержадміністрації відкликнувся на їхнє прохання й на цьому тижні, 29 січня, відвідав  навчальний заклад, подарувавши дитячому садочку пилосос марки Gorenje. 

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 144 з 283