Головне меню

Авторизація



hoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Юлія Світлична назвала головні рішення, що були прийняті на сесії обласної ради

Підбиваючи підсумки пленарного засідання ХІХ сесії Харківської обласної ради VII скликання, голова ХОДА відзначила, що 2019-й рік буде роком розвитку та будівництва на Харківщині.

«Минулого року ми багато чого зробили: відремонтували та реконструювали або збудували майже 500 об’єктів по всіх куточках Харківської області. На цей рік плани такі ж амбітні. Ми приділимо увагу соціальній та гуманітарній сферам. Фінансування виділено на більше ніж 70 об'єктів охорони здоров’я, понад 20 об’єктів освіти, ЖКГ, освітлення, інфраструктурні проекти тощо. Також плануємо приділити увагу розвитку освіти та збільшити кількість місць у дитячих садочках на 1,5 тисячі», - повідомила Юлія Світлична.

Вона відзначила, що в області триватимуть масштабні ремонти доріг та реалізація програми «Енергія світла», яка за минулий рік дуже добре себе зарекомендувала.

Детальніше...
 
Оздоровленням за кошти обласного бюджету планують охопити 7 тисяч дітей

Відповідні зміни до обласного кошторису внесли в ході ХІХ сесії Харківської обласної ради VII скликання.

«На відпочинок дітей соціально незахищених категорій цього року виділено на 15% більше коштів, ніж було в 2018-му. Таким чином, заходами з оздоровлення ми зможемо охопити понад 7 тисяч дітей регіону», - повідомив начальник Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко. 

Довідка. На оздоровлення бюджетним коштом мають право: діти-сироти та ті, що позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю; діти, батьки яких загинули у районі проведення АТО та ООС; діти учасників АТО та ООС; діти загиблих учасників масових акцій громадянського протесту; діти внутрішньо переміщених осіб; діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС; діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків або від нещасного випадку на виробництві; діти, які перебувають на диспансерному обліку; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; рідні діти батьків-вихователів та прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї; талановиті та творчо обдаровані діти; діти працівників АПК та соціальної сфери села.

 
Виділено кошти на поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти області

Відповідні зміни внесли в обласний бюджет на 2019-й рік під час сесії облради 28 лютого.

Так, шляхом перерозподілення залишку коштів державної субвенції цього року обладнають 34 кабінети природничо-математичного циклу в школах області.

Також кошти спрямують на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов (ремонт туалетів) у приміщеннях 5 шкіл регіону та на придбання україномовних дидактичних матеріалів в 147 закладах освіти.

З обласного бюджету в рамках програми «Новий освітній простір Харківщини» планується виплатити обласні іменні стипендії в галузі науки, стипендії імені О.С. Масельського, стипендії студентам з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Детальніше...
 
У семи районах та чотирьох містах області ремонтуватимуть очисні споруди

Кошти на будівельні та ремонтні роботи виділені з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища під час ХІХ сесії обласної ради VІІ скликання.

Відповідні зміни були внесені до обласного бюджету на 2019 рік.

Зокрема, в цьому році планують капітально відремонтувати каналізаційні очисні споруди в селищі Донець Балаклійського району, провести реконструкцію каналізаційно-насосної станції в селищі Феськи Золочівського району, відновити частину каналізаційного напірного колектора в селі Наталине Красноградського району. Роботи з реконструкції також заплановані в Первомайському, Чугуєві та селищі Есхар Чугуївського району, у селищі Сахновщина та в Харкові.

Одним з наймасштабніших проектів є реконструкція очисних споруд у Малій Данилівці Дергачівського району.

Детальніше...
 
У 2019 році в Харківській області планують ремонт 93 доріг місцевого значення

Відповідні зміни до обласного бюджету та Програми розвитку дорожнього господарства на 2018 – 2020 роки були прийняті обласними депутатами 28 лютого під час засідання сесії.

Голова ХОДА Юлія Світлична відзначила, що кількість об’єктів ремонту може бути збільшена в разі, якщо до Дорожнього фонду надійде додаткове фінансування, зокрема, від перевиконання митних платежів.

«Ми направляємо всі можливі ресурси на ремонт доріг у області», - наголосила керівник області.

Заступник голови ХОДА Вадим Данієлян відзначив, що першочергові списки доріг, які ремонтуватимуть цього року, були узгоджені з місцевими райдержадміністраціями, усі зауваження було враховано.

«Субвенція розподілена згідно з кілометражем на всі території. Позиція «Укравтодору» - в першу чергу відремонтувати під'їзди до населених пунктів, лише після цього зможемо переходити до ремонту доріг комунальної власності», - пояснив Вадим Данієлян.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Наступна > Кінець >>

Сторінка 177 з 186