Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Сахновщинський районний центр зайнятості інформує

20190729083250ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ –ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА!

 

З метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та підвищення рівня поінформованості та усвідомлення громадян гостроти проблеми торгівлі людьми, Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості просить звернути Вашу увагу.

     Торгівля людьми - на превеликий жаль, є однією з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів тощо. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості.

Детальніше...
 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості додатково інформує

28.07.1про можливість організації професійно-технічного навчання у серпні 2020 року в Харківському центріпрофесійно-технічної освіти державної служби зайнятості у серпні 2020 року за наступними професіями:

- Перукар (перукар-модельєр);

- Плодоовочівник;

- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;

- Касир торговельного залу;

Детальніше...
 
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує 
Ми працюємо для Вас!

17.07.3Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує, що протягом дії заходів на період карантину та з метою підтримки малого та середнього бізнесу району, фахівцями служби зайнятості проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину для підприємств малого та середнього бізнесу, які на час карантинних обмежень були змушені скоротити тривалість робочого дня (тижня) чи  повною мірою припинити свою діяльність. Інформування щодо необхідного пакету документів та алгоритму оформлення вищезазначеної допомоги проводиться шляхом розміщення інформації на робочій сторінці Facebook, офіційних веб – сайтах Сахновщинської РДА, Сахновщинської районної ради, Сахновщинської селищної ради, в районній газеті. Одним з напрямків інформування є особисті відвідування фахівцями РФ ХОЦЗ ( з дотриманням карантинних заходів) підприємств та фізичних осіб – підприємців безпосередньо на їх робочих місцях, а саме торгівельних майданчиках, магазинах тощо.

Детальніше...
 
"Уривчасте звучання електросирен означає - "УВАГА ВСІМ".

13.07.1Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення UA:ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

15 липня 2020 року о 14:25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи".

 
Пливи вінок за водою, пливе доля за тобою…

         10.07.5Кожного року сахновщани з особливимипієтетом та атмосферою відзначають Івана Купала – одне з чотирьох головних свят сонячного календаря. Це традиційне східнослов'янське свято, що має давню історію, самобутні звичаї, обрядодії та народні ігри, наділене певною таємничістю. Це свято не знищили комуністи в радянську добу, не злякали погрози священиків, які не шанують традицію дохристиянських часів, не стерли з народної пам’яті глобалізація та урбанізація сучасності (переселення до міст). Хто ж не знає легенду про чарівну квітку папороті, яка розцвітає лише у купальську ніч? Ось як описує пошуки цієї квітки професор, етнограф Степан Килимник у роботі «Український рік у народних звичаях в історичному освітленні»: «Хто її дістане, хто зірве, той усе на світі знатиме, той відімкне навіть зачаровані замки без ключа, дістане без труднощів усі скарби, закопані у землі…той щасливець причарує найкращу дівчину, матиме найвищий урожай, відвертатиме від своєї ниви град, грім, зливу, не боятиметься лихих сил…».

Детальніше...
 
БЕЗКОШТОВНЕ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ В УКРАЇНІ – МІССІЯ ЗДІЙСНЕННА

        09.07.1 Онлайн навчання на порталі Lingva.Skills – ефективна технологія, яка тренує активне використання англійської мови (ті, хто вже навчається, можуть продовжувати); дана онлайн платформа завдяки грунтовній методології замінить зустрічі з викладачами, зекономивши Ваш час.

         Англійська мова - одна з найбільш поширених в світі, відкриває перед Вами нові можливості

Детальніше...
 
‼️‼️ Шановні представники малого та середнього підприємництва Сахновщинського району!

uvagaСахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує як отримати роботодавцю допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

Детальніше...
 
Основні_повноваження+БКУ

https://drive.google.com/file/d/1ovz58MpvaAWVQegLvyNYBhNWy3FXBz_c/view

 
Основні_параметри 
Завдання_реформи 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 17