Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Наказ від 25.11.2019 № 329 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
Головного управління статистики у Харківській області інформує

Картинки по запросу УВага важливаУВАГА

  Шановний респонденте!

 

 

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з закриттям відокремлених підрозділів Головного управління статистики у Харківській області та перерозподілом робіт статистичну та фінансову звітність Вам необхідно подавати до Головного управління статистики у Харківській області: м. Харків вул. Маршала Бажанова, 28.

В подальшому для отримання будь якої інформації з питань подання та заповнення форм державних статистичних спостережень слід звертатись до спеціалістів Головного управління статистики у Харківської області (тел. 706 33 83, 706 26 40, 706 26 27).

Статистичну та фінансову звітність на адресу ГУС у Харківській обл. можна подавати:

в електронному вигляді - через систему електронної звітності відповідно до затвердженого Порядку подання електронної звітності до органів державної статистики від 12.01.2011 р. № 3, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 29.03.2011 р. №408/19146;

на паперових носіях - безпосередньо до ГУС у Харківській області або надсилати поштою.

Детальніше...
 
Сахновщинський РВ ГУ Держпродспоживслужби в Харківської області інформує

Картинки по запросу "гепатит"Симптоми і лікування вірусного гепатиту А, профілактика зараження

Симптоми вірусного гепатиту А, його лікування та профілактика.

Вірусне ураження печінки гострого характеру – це хвороба Боткіна, яка в офіційній медицині класифікується як вірусний гепатит А. Ознаки патології яскраво виражені і специфічні, тому з діагностикою проблем не виникає. Захворювання може призвести до тяжких ускладнень та інвалідності пацієнта, тож лікування хвороби Боткіна проходить лише в стаціонарі під контролем фахівців.

Опис хвороби.

Інкубаційний період гепатиту А – це час від моменту інфікування до появи перших симптомів. В середньому він триває близько 30-35 діб, але в деяких випадках може варіюватися від 15 до 50 діб. Під час інкубаційного періоду вірус поширюється тільки по кров'яному руслу, симптоми захворювання відсутні. Людина відчуває себе цілком здоровим, хоча вже й становить небезпеку для оточуючих.

Детальніше...
 
Наказ від 23.10.2019 № 293 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
Звернення учасників Міжнародної конференції "Добродійний солідаризм - соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя" 
Наказ від 13.09.2019 № 252 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

Attachments:
Download this file (наказ dsl 130919.PDF)Наказ[ ]
Download this file (паспорт 1015042.PDF)КПКВК 1015042[ ]
 
Наказ від 21.08.2019 № 232 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Результат пошуку зображень за запитом "«Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю»"Сахновщинська районна філія ХОЦЗ впроваджує в своїй роботі нову інтерактивну програму профорієнтаційний програмний продукт «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Даний продукт дозволяє урізноманітнити процес пізнання світу професій сучасною молоддю. Для використання «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю» необхідно:

üМінімальний інструментарій (смартфон);

üВізуальний 3D контент з використанням технології доповненої реальності;

üАудіоконтент (звукове супроводження);

üІнтерактивність з використанням мобільного пристрою.

Професії з якими можна ознайомитися за допомогою програми «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю»: Архітектор віртуальної реальності, Інженер-робототехнік, City-еколог, Wellness-консультант, City-фермер, Планувальник smart-міста, Рециклінг-технолог, Онлайн коуч, Фахівець із створення органів, Наномедик.

Детальніше...
 
Держпродспоживслужба інформує: пам'ятка про ботулізма

Результат пошуку зображень за запитом "ботулізм"Пам’ятка для населення щодо профілактики ботулізму Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. (Див.вкладення)

Збудники ботулізму широко поширені в природі. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Проте захворювання може виникнути тільки при вживанні тих, які зберігалися при анаеробних або близьких до анаеробних умовах без попередньої достатньої термічної обробки. Це можуть бути консерви, особливо домашнього приготування, копчені, в'ялені м'ясні та рибні вироби, а також інші продукти, в яких є умови для розвитку вегетативних форм збудників та токсиноутворення. Найчастіше реєструються захворювання, пов'язані з вживанням грибів домашнього консервування, копченої або в'яленої риби, м'ясних і ковбасних виробів, бобових консервів. Ці продукти частіше викликають групові, «сімейні» спалахи захворювань. Якщо інфікований продукт твердофазний (ковбаса, копчене м'ясо, риба), то в ньому можлива, так звана, «гніздова» інфікованість збудниками ботулізму і утворення токсинів. Тому зустрічаються випадки захворювання на ботулізм, коли не всі особи, які вживали один продукт, хворіють. У даний час переважають захворювання, викликані отруєннями токсинами А, В або Е. Таким чином, основним шляхом передачі захворювання є харчовий, обумовлений вживанням консервованих у домашніх умовах продуктів харчування.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує:

Результат пошуку зображень за запитом "травматизм на виробництві"

Травматизм у районі. (Підсумок за 2 квартал 2019 року.)     

  

У Сахновщинському районі за 06 місяців 2019 року зареєстровано 313 випадків невиробничого травматизму (2018р.- 359 чол.), у тому числі 11 випадків зі смертельним наслідком (2018р.- 10 чол.). 

Управлінням праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації постійно здійснюється моніторинг стану дотримання законодавства з питань охорони праці та атестації робочих місць з шкідливими умовами праці на підприємствах та установах району. Керівникам надаються рекомендації щодо усунення порушень.

За 1 півріччя 2019 року в Сахновщинському районі зареєстровано 1 нещасний випадок на виробництві. За аналогічний період 2018 року виробничих травм не було. 

Кожен роботодавець, який приймає на роботу працівника, незалежно від форми трудового договору несе повну відповідальність за його життя та здоров’я.

 

Головний спеціаліст з питань охорони праці УПСЗН Сахновщинської РДА                           І. ЛУКАРЕНКО

 
Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

img-0f56509462091c73fddd1b75b25b5081-v30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином. Водночас, це не лише злочин, але важкий гріх. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті.

Сахновщинська районна філії Харківського обласного центру спільно з фахівцями відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» та Управління праці та соціального захисту населення  провели круглий стіл приурочений  до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

В ході обговорення директором Сахновщинської РФ ХОЦЗ Н. Калініною було зазначено, що міжнародна торгівля людьми залишається гострою соціальною проблемою багатьох країн світу. Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми.Начальник відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Л.Клімова додала, що зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. З 1991 року понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми (за даними дослідження МОМ), що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. img-6793768d572950045f38611f9bac5d2e-vЗаступник начальника УПСЗН І.Тимофієнко зазначила, що торгівля людьми є занадто прибутковим нелегальним бізнесом, так як торгівля людьми – це величезний злочин, це фактично використання людини її експлуатація з метою наживи та власного збагачення. Тому вербувальники вигадують все нові та нові способи з метою експлуатації людини та власного збагачення, наживи.

Під час круглого столу також обговорювались питання, як допомогти людині яка стала жертвою торгівлі людьми, форми експлуатації та правила безпеки і захисту від торгівлі людьми. Провідний фахівець з питань зайнятості І. Чухно нагадала про  благодійний фонд «Карітас-Київ», який вже четвертий рік поспіль працює в сфері попередження, протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждали від торгівлі людьми.

В ході підведення підсумків учасники круглого столу зазначили, що наслідки торгівлі людьми в цілому відрізняються від наслідків будь-якої поодинокої події, яка травмує особу, оскільки торгівля людьми частіше за все містить в собі довготривалі та часто повторювані травмуючи події. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 12