Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує на навчання

Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у лютому 2020 року за наступними професіями:

  • Фрезерувальник
  • Верстатник широкого профілю
  • Виноградар
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій
  • Швачка

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4.

 
Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Картинки по запросу освітній портал державної служби зайнятості

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

- розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

- отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

- навчитися складати резюме сучасного формату;

- підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

- обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Детальніше...
 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Картинки по запросу служба занятостіСахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує громадян про те, що Харківський цент професійно-технічної освіти ДСЗ отримав ліцензії у сфері професійно-технічної освіти з професій: 

- продавець продовольчих товарів;

- продавець не продовольчих товарів;

- квітникар;

- машиніст крана (кранівник).

За вказаними професіями протягом 2020 року може бути організоване навчання: професійно-технічне, перепідготовка, підвищення кваліфікації.

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4

 
Наказ від 21.12.2019 № 363 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

20191210 10332020 грудня приміщенні Сахновщинської районній філії Харківського обласного центру зайнятості, з нагоди 29-річниці створення Державної служби зайнятості України було проведено захід для учнів 10-го класу Сахновщинського ліцею №1. У ході заходу провідний фахівець Чумак Я. ознайомила присутніх  з  послугами служби  зайнятості, аспектами молоді  на ринку праці.20191210 104031

Присутні отримали корисну і важливу для себе інформацію та залишились  задоволені проведеним заходом. 

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує на навчання

Картинки по запросу служба занятостіСахновщинська районна філія Харківської обласної служби зайнятості запрошує на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у січні 2020 року за наступними професіями:

- слюсар-ремонтник;

- налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням;

- адміністратор;

- в’язальник трикотажних виробів та полотна;

- оператор верстатів з програмним керуванням;

- перукар (перукар-модельер);

- педикюрник;

- манікюрник.

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4.

 
Працівниками Сахновщинської районної філії Харківського обласного центру зайнятості був проведений захід для осіб з інвалідністю

До міжнародного дня осіб з інвалідністю, який щорічно відзначається 3 грудня, в приміщенні Сахновщинської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся захід для осіб з інвалідністю за участю фахівців центру зайнятості та безробітних.

Мета заходу - допомога особам з інвалідністю у самопізнанні та самореалізації у професійній сфері, побудові власної стратегії пошуку роботи.

Під час проведення семінару зупинились на питаннях поетапного підбору роботи та здобуття нової професії, адже, пошук роботи людини з інвалідністю

Детальніше...
 
Наказ від 25.11.2019 № 329 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
Головного управління статистики у Харківській області інформує

Картинки по запросу УВага важливаУВАГА

  Шановний респонденте!

 

 

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з закриттям відокремлених підрозділів Головного управління статистики у Харківській області та перерозподілом робіт статистичну та фінансову звітність Вам необхідно подавати до Головного управління статистики у Харківській області: м. Харків вул. Маршала Бажанова, 28.

В подальшому для отримання будь якої інформації з питань подання та заповнення форм державних статистичних спостережень слід звертатись до спеціалістів Головного управління статистики у Харківської області (тел. 706 33 83, 706 26 40, 706 26 27).

Статистичну та фінансову звітність на адресу ГУС у Харківській обл. можна подавати:

в електронному вигляді - через систему електронної звітності відповідно до затвердженого Порядку подання електронної звітності до органів державної статистики від 12.01.2011 р. № 3, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 29.03.2011 р. №408/19146;

на паперових носіях - безпосередньо до ГУС у Харківській області або надсилати поштою.

Детальніше...
 
Сахновщинський РВ ГУ Держпродспоживслужби в Харківської області інформує

Картинки по запросу "гепатит"Симптоми і лікування вірусного гепатиту А, профілактика зараження

Симптоми вірусного гепатиту А, його лікування та профілактика.

Вірусне ураження печінки гострого характеру – це хвороба Боткіна, яка в офіційній медицині класифікується як вірусний гепатит А. Ознаки патології яскраво виражені і специфічні, тому з діагностикою проблем не виникає. Захворювання може призвести до тяжких ускладнень та інвалідності пацієнта, тож лікування хвороби Боткіна проходить лише в стаціонарі під контролем фахівців.

Опис хвороби.

Інкубаційний період гепатиту А – це час від моменту інфікування до появи перших симптомів. В середньому він триває близько 30-35 діб, але в деяких випадках може варіюватися від 15 до 50 діб. Під час інкубаційного періоду вірус поширюється тільки по кров'яному руслу, симптоми захворювання відсутні. Людина відчуває себе цілком здоровим, хоча вже й становить небезпеку для оточуючих.

Детальніше...
 
Наказ від 23.10.2019 № 293 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 13