Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Харківський обласний центр зайнятості завершили реалізацію проєкту «IT Start for Women».

29.10.1«На даний момент у найбільш високооплачуваних та перспективних сферах зайнятості існує гендерний дисбаланс, тобто чоловіків представлено більше ніж жінок. Метою ініціативи IT Start for Women було покращити доступ мешканок Харківського регіону, що проживають у невеликих населених пунктах, до IT-сфери, яка потребує нових кадрів», - наголошує директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

За три з половиною місяці, з червня по жовтень, 20 учасниць із різних населених пунктів області – Валок, Барвінкового, Краснограду, Слатиного та інших, пройшли курси тестування програмного забезпечення для початківець, англійської, створення підприємства. Заняття проводили у дистанційному режимі практикуючі викладачки. Не маючи попереднього відповідного досвіду, учасниці оволоділи професійними навичками тестувальниці, створили резюме англійською мовою, дізнались як відкрити ФО-П. Усе це необхідно для початку роботи в IT.

24 жовтня відбулась завершальна зустріч проєкту в Харкові. Для максимального занурення у атмосферу IT, вона була організована разом з Sigma Software. Одинадцять учасниць, які вдало склали курсову роботу та іспит, отримали сертифікати про успішне проходження навчання та професійні рекомендації. Найкращі з них зможуть також пройти співбесіду в IT-компанії. До цього випускниць додатково підготують. Адже стале працевлаштування у високооплачуваній галузі сприятиме економічній незалежності учасниць, розширить можливості їх професійного та особистісного розвитку.

Зацікавленість у проєкті (на відбір надійшло понад 100 заявок) спонукає команду до проведення нових курсів у такому форматі, розширення співпраці з IT-компаніями, щоб усі охочі жінки мали можливість увійти до сфери IT.

«IT-StartforWomen» виконувався в межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом

#GenderCultureCenter #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

 
Інформацію підготував відділ інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості, для уточнення звертайтесь за тел.:(057) 757-52-72.
 
 
 
Доводимо до Вашого відома,

27.10.1що Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ має можливість організувати підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Професійний супровід проектів термомодернізації будинків» для навчання проектних менеджерів, які планують займатися реалізацією програми «Енергодім» при ОСББ.

       Навчання може бути організовано для зареєстрованих безробітних, які знаходяться на обліку в Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, а також для зайнятих і незайнятих громадян за кошти юридичних осіб або фізичних осіб. Термін навчання 0,5 місяців (30 годин), за дистанційною формою навчання. Вартість навчання залежить від кількості осіб в навчальній групі.

 

За детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської РФ ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської РДА інформує:

Див. вкладення

 
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» та з метою організації інформування населення та роботодавців про відповідну можли

26.10.2Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості  інформує, про поновлений за III квартал 2020 року перелік закладів вищої та (професійної) професійно-технічної освіти, що мають право здійснювати діяльність за спеціальностями, професіями, за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

За детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68,

 каб. №4, або за телефоном  3-18-04.

 

 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації доводить до відома ЗАЯВНИКІВ

uvagaДепартаментом соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та у зв'язку з установленням карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 (зі змінами) “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” доручено забезпечити при організації та виконанні роботи працівниками районних управлінь мінімізацію контактів працівників структурних підрозділів із одержувачами різних видів соціальної підтримки, недопущення їх скупчень.

Тому, нагадуємо про можливість подання заяв (про призначення державної допомоги при народженні дитини, про призначення житлової субсидії) з використанням засобів телекомунікаційних систем, через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема, з використанням кваліфікованого електронного підпису (перелік електронних сервісів додається, додаток на 1 арк.).

         Подання заяв і документів щодо надання різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій через поштові відділення зв'язку.

Консультації спеціалістами управління громадян проводитимуться виключно в телефонному режимі.

Телефон для проведення консультацій:

-         3-12-85 – щодо призначення допомоги;

-         3-27-01 – щодо питань виплати допомоги.

Листи, звернення, заяви та інші документи направляти до управління за допомогою засобів електронного сервісу та засобів поштового зв’язку.

         Поштова адреса управління: Харківська область, селище Сахновщина, вул Тарасів Шлях, 68 індекс 64501. 

 

 
"УВАГА ВСІМ!"
uvaga21 жовтня 2020 року о 07.52 та 14.25 Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова  технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення UA:ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц)  для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій.
 
Не лінуйся – протестуйся!

20.10.4– Знаємо, хто ми є, але не відаємо, ким можемо бути, – так говорив відомий письменник Вільям Шекспір.

Питання вибору професії для багатьох випускників є доволі складним і неоднозначним, навіть дорослі зчаста задумуються над питанням зміни виду діяльності.

Зазвичай вибір фаху ґрунтується на багатьох факторах. Частину з них можна назвати «зовнішніми», а це: думка батьків, друзів, фінансові можливості. До «внутрішніх» відносяться психологічні аспекти особи: інтереси, здібності, схильності тощо. Саме ці особливості дозволяють визначити та розкрити тести з профорієнтації, які активно пропонують відвідувачам фахівці Сахновщинської районної філії Харківського ОЦЗ.

Значення професійної орієнтації важко недооцінити, оскільки своєчасно пройдене тестування допоможе уникнути серйозної помилки у самовизначенні та майбутньої трудової діяльності. Тому посадовці служби зайнятості завжди рекомендують скористатися таким вебресурсом держустанови як «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» (http://profi.dcz.gov.ua/), завдяки якій усі охочі, у тому числі учнівська молодь і доросле населення, можуть безкоштовно та самостійно продіагностувати схильності, глибше зрозуміти власні інтереси та здібності.

– Не лінуйтеся! Обдумуйте заздалегідь професійний шлях! А якщо потрібна допомога у виборі спеціальності, тоді чекаємо Вас у Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості.

 
НАГАДУЄМО!!!

16.10.2На період карантину прийом громадян у Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості  відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:

- відвідувачі мають перебувати у приміщенні центру зайнятості в одягнених засобах індивідуального захисту, зокрема, респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;

- працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру зайнятості.

Детальніше...
 
Переможниця у Міжнародному дитячому конкурсі плакатів або малюнків «На одній хвилі»

16.10.1Як приємно, що навіть тепер, коли діти мають можливість почерпнути будь-яку інформацію із гаджетів, є любителі почитати саме паперові книги! А ще радує те, що користувачі Сахновщинської районної дитячої бібліотеки беруть участь у конкурсах обласного, всеукраїнського  та міжнародного масштабу. Нещодавно Софія Шумлянська (учениця 10 класу Сахновщинського ліцею № 1) стала переможницею у Міжнародному дитячому конкурсі плакатів або малюнків «На одній хвилі», посівши І місце у своїй віковій категорії. Це надзвичайно талановита дитина: гарно навчається,  гарно співає, гарно малює, багато читає, бере активну участь у масових заходах, які організовуються працівниками дитячої бібліотеки, а також свого навчального закладу, є членом клубу юних акторів «Казкоград», що діє при бібліотечній установі, виявляє акторський хист у різних ролях під час театралізованих заходів, маєгарне почуття гумору.А ще ця дівчинка володіє найдорогоціннішим скарбом: у неї добре серце.Розумна і талановита дівчинка брала участь у читацьких і творчих конкурсах вищого рівня в минулі роки і ставала володаркою різних номінацій.

Щиро вітаємо Софію із заслуженою перемогою! Бажаємо міцного здоров'я і нових досягнень на освітньо-культурній ниві!

 

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

12.10.1З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,  Сахновщинською районною філією Харківського  обласного  центру  зайнятості організовується  професійне навчання в  Харківському  центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

    У листопаді  2020 року відбудеться  посадка груп  за наступними професіями:

 

  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;
  • Штукатур;
  • Токар;
  • Муляр.

      Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

      Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

 

 
Субсидіантам коротко про головне.

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни сплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Чим менші доходи сім’ї, тим меншою буде обов’язкова частка плати за спожиті житлово-комунальні послуги. Але, хотілося б нагадати, щодо обов'язковості сплати цієї частки субсидіантами.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 22