Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Наказ від 13.09.2019 № 252 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

Attachments:
Download this file (наказ dsl 130919.PDF)Наказ[ ]
Download this file (паспорт 1015042.PDF)КПКВК 1015042[ ]
 
Наказ від 21.08.2019 № 232 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Результат пошуку зображень за запитом "«Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю»"Сахновщинська районна філія ХОЦЗ впроваджує в своїй роботі нову інтерактивну програму профорієнтаційний програмний продукт «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Даний продукт дозволяє урізноманітнити процес пізнання світу професій сучасною молоддю. Для використання «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю» необхідно:

üМінімальний інструментарій (смартфон);

üВізуальний 3D контент з використанням технології доповненої реальності;

üАудіоконтент (звукове супроводження);

üІнтерактивність з використанням мобільного пристрою.

Професії з якими можна ознайомитися за допомогою програми «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю»: Архітектор віртуальної реальності, Інженер-робототехнік, City-еколог, Wellness-консультант, City-фермер, Планувальник smart-міста, Рециклінг-технолог, Онлайн коуч, Фахівець із створення органів, Наномедик.

Детальніше...
 
Держпродспоживслужба інформує: пам'ятка про ботулізма

Результат пошуку зображень за запитом "ботулізм"Пам’ятка для населення щодо профілактики ботулізму Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. (Див.вкладення)

Збудники ботулізму широко поширені в природі. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Проте захворювання може виникнути тільки при вживанні тих, які зберігалися при анаеробних або близьких до анаеробних умовах без попередньої достатньої термічної обробки. Це можуть бути консерви, особливо домашнього приготування, копчені, в'ялені м'ясні та рибні вироби, а також інші продукти, в яких є умови для розвитку вегетативних форм збудників та токсиноутворення. Найчастіше реєструються захворювання, пов'язані з вживанням грибів домашнього консервування, копченої або в'яленої риби, м'ясних і ковбасних виробів, бобових консервів. Ці продукти частіше викликають групові, «сімейні» спалахи захворювань. Якщо інфікований продукт твердофазний (ковбаса, копчене м'ясо, риба), то в ньому можлива, так звана, «гніздова» інфікованість збудниками ботулізму і утворення токсинів. Тому зустрічаються випадки захворювання на ботулізм, коли не всі особи, які вживали один продукт, хворіють. У даний час переважають захворювання, викликані отруєннями токсинами А, В або Е. Таким чином, основним шляхом передачі захворювання є харчовий, обумовлений вживанням консервованих у домашніх умовах продуктів харчування.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує:

Результат пошуку зображень за запитом "травматизм на виробництві"

Травматизм у районі. (Підсумок за 2 квартал 2019 року.)     

  

У Сахновщинському районі за 06 місяців 2019 року зареєстровано 313 випадків невиробничого травматизму (2018р.- 359 чол.), у тому числі 11 випадків зі смертельним наслідком (2018р.- 10 чол.). 

Управлінням праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації постійно здійснюється моніторинг стану дотримання законодавства з питань охорони праці та атестації робочих місць з шкідливими умовами праці на підприємствах та установах району. Керівникам надаються рекомендації щодо усунення порушень.

За 1 півріччя 2019 року в Сахновщинському районі зареєстровано 1 нещасний випадок на виробництві. За аналогічний період 2018 року виробничих травм не було. 

Кожен роботодавець, який приймає на роботу працівника, незалежно від форми трудового договору несе повну відповідальність за його життя та здоров’я.

 

Головний спеціаліст з питань охорони праці УПСЗН Сахновщинської РДА                           І. ЛУКАРЕНКО

 
Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

img-0f56509462091c73fddd1b75b25b5081-v30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином. Водночас, це не лише злочин, але важкий гріх. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті.

Сахновщинська районна філії Харківського обласного центру спільно з фахівцями відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» та Управління праці та соціального захисту населення  провели круглий стіл приурочений  до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

В ході обговорення директором Сахновщинської РФ ХОЦЗ Н. Калініною було зазначено, що міжнародна торгівля людьми залишається гострою соціальною проблемою багатьох країн світу. Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми.Начальник відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Л.Клімова додала, що зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. З 1991 року понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми (за даними дослідження МОМ), що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. img-6793768d572950045f38611f9bac5d2e-vЗаступник начальника УПСЗН І.Тимофієнко зазначила, що торгівля людьми є занадто прибутковим нелегальним бізнесом, так як торгівля людьми – це величезний злочин, це фактично використання людини її експлуатація з метою наживи та власного збагачення. Тому вербувальники вигадують все нові та нові способи з метою експлуатації людини та власного збагачення, наживи.

Під час круглого столу також обговорювались питання, як допомогти людині яка стала жертвою торгівлі людьми, форми експлуатації та правила безпеки і захисту від торгівлі людьми. Провідний фахівець з питань зайнятості І. Чухно нагадала про  благодійний фонд «Карітас-Київ», який вже четвертий рік поспіль працює в сфері попередження, протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждали від торгівлі людьми.

В ході підведення підсумків учасники круглого столу зазначили, що наслідки торгівлі людьми в цілому відрізняються від наслідків будь-якої поодинокої події, яка травмує особу, оскільки торгівля людьми частіше за все містить в собі довготривалі та часто повторювані травмуючи події. 

 
Щодо визначення підстав повернення грошових коштів надміру виплаченої житлової субсидії

Картинки по запросу Щодо визначення підстав повернення грошових коштів надміру виплаченої житлової субсидіїУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що відповідно  до пункту 9 Положення, пpo порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Пpo спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідного пічного побутового палива» (зі змінами) (далі – Положення), житлова субсидія розраховується на всіх членів домогосподарства.

Пунктом 16 Положення передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов'язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про обставини для перерахунку житлової субсидії, зокрема, про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства тзміни у складі сім'ї члена домогосподарства.

Згідно з пунктом 22 Положення за рішенням комісії, утвореної районними, районними у м. Києві та Севастополі державними адміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється за поданням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у разі, коли громадянин не повідомив про зазначені вище обставини протягом 30 календарних днів з дня їх виникнення.

Детальніше...
 
Топ актуальних вакансій: кого шукають роботодавці Харківщини

Картинки по запросу топ актуальних вакансійЗа 6 місяців 2019 року до служби зайнятості Харківщини надійшло більше 54 тис. вакансій, на 1,8 тис. більше ніж за аналогічний період минулого року. Сьогодні кількість актуальних пропозицій працевлаштування складає майже 5,6 тис. Основна частина вакансій припадає на робітничі професії – майже 54%. Потреба у фахівцях та службовцях становить понад 30%. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Найбільш затребуваними на ринку праці Харківської області є менеджери, провізори, фармацевти, інженери, адміністратори, викладачі, вчителі, токарі, фрезерувальники, шліфувальники, оператори верстатів з програмним керуванням, електромонтери, зварники, муляри.

У топ актуальних вакансій входять:

1.водії автотранспортних засобів;

2.продавці продовольчих, непродовольчих товарів;

3.підсобні робітники;

4.трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;

5.охоронці;

6.бухгалтери.

Детальніше...
 
Наказ від 02.07.2019 № 200 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує на навчання

Картинки по запросу навчанняСахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує на безкоштовне навчання безробітних на замовлення роботодавців у серпні 2019 року.

Підготовка та перепідготовка

Електрогазозварник - термін навчання 5.18 міс., орієнтована дата початку навчання 21.08.2019. Місце навчання – ДНЗ «Харківський обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК» (сел. Пісочин, вул. Некрасова, 11);

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування - термін навчання 5.64 міс., орієнтована дата початку навчання 28.08.2019. Місце навчання – ДНЗ «Харківське вище професійне училище № 6» (м. Харків, вул. Войкова, 1);

Машиніст крана (кранівник) - термін навчання 5.26 міс., орієнтована дата початку навчання 29.08.2019. Місце навчання – ДНЗ «Харківське вище професійне училище № 6» (м. Харків, вул. Войкова, 1);

На навчання за даними професіями направляються особи з базовою або повною середньою освітою після 18 років, які пройшли медкомісію.

Детальніше...
 
Сахновщинський районний відділ ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області інформує

Картинки по запросу Діяльність, пов'язана з пестицидами та агрохімікатамиЗахистіть  домогосподарство від африканської чуми свиней (АЧС).

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в особі Сахновщинського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області звертається до вас із проханням запам'ятати декілька простих правил, щоб уникнути занесення вірусу небезпечної хвороби у ваше свиногосподарство.

1. Відмовтесь від поїздок в райони та території де виявлено та підтверджено наявність збудника АЧС.

2. Відмовтесь від придбання живих свиней, в т.ч. поросят, кормів для свиней, свинини та іншої продукції тваринного походження, якщо її походження ви не можете встановити достеменно, або якщо вона походить із районів та територій неблагополучних по АЧС.

3. Навчіться користуватися дезінфікуючими речовинами для рук, підлоги, взуття. Використовуйте їх в кожному випадку коли ви підозрюєте навіть мізерну вірогідність, що можете стати переносником смертоносного вірусу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 12