Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Акція «Одягни вишиванку з самого ранку».

21.05.8У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. У Сахновщинському районі 21 травня проходить акція «Одягни вишиванку з самого ранку».

Сьогодні, це свято, присвячене українській культурі та традиціям, набуло широкої популярності та стало традиційним для українців не лише в Україні, але й далеко за її межами. Бібліотечні працівники КЗ «Сахновщинська ЦБС» проводять онлайн-виставки для жителів району. Сахновщинська центральна бібліотека також, як і кожен рік до цього, з радістю долучається до святкування Дня вишиванки. В читальному залі бібліотеки організована виставка-хобі «Голка + нитка = шедевр», на якій представлені роботи місцевої майстрині, нашої колеги – Клименко Лариси Вікторівни та тематична література. Для наших користувачів, у період вимушеного карантину, була створена відео-презентація «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі», аби і вони могли, нехай дистанційно, доторкнутися до свята.

Бібліотечні працівники району щиро вітають всіх народних умільців – вишивальниць з Днем вишиванки! Пишаємося вашими вишиванками, які постійно представляють наш район на районних та обласних конкурсах, святах і оглядах. Зичимо творчої наснаги, невичерпної енергії, хай Ваші руки не знають втоми, створюючи неймовірні шедеври вишиванок!

 
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ!

       12.05Наказом Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737 було затверджено нові форми заяв, що подаються для державної реєстрації (далі - Заява), які почнуть діяти з 01 червня 2020 року.

При цьому  буде використовуватися лише дев'ять Заяв, які згруповані, переважно, за видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії. Тому незалежно від дій, які необхідно провести, наприклад, щодо юридичної особи - громадського формування (державна реєстрація створення юридичної особи, включення відомостей про юридичну особу, державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, державна реєстрація припинення юридичної особи), завжди подається одна затверджена форма заяви.

Детальніше...
 
ВЕБІНАР "Можливості залучення фінансових ресурсів для експортерів Харківщини" 
Аварійне розвантаження: для чого і коли застосовується

25.05.1Для упередження порушення сталої роботи системи розподілу електричної енергії чи недопущення розвитку аварійної ситуації в електроенергетиці застосовується аварійне розвантаження системи розподілу. Таке розвантаження є примусовим зменшенням величини споживаної потужності чи потужності, що виробляється.

У виняткових випадках, визначених Кодексом системи розподілу (далі – КСР), для попередження порушення сталої роботи Об’єднаної енергетичної системи України (далі – ОЕС України) оператор системи розподілу має право застосовувати заходи регулювання споживання електричної енергії з метою вимушеного зменшення величини споживаної електроенергіїта потужності.

Детальніше...
 
Профілактика інфекційних захворювань, що передаються водним шляхом.

         20.05.1З початком весняно-літнього сезону відпочинку збільшується ризик захворювань, що передаються водним шляхом - це насамперед гострі кишкові інфекції, такі як ротавірусний гастроентероколіт, дизентерія, черевний тиф, паратиф, холера, вірусний гепатит А, лептоспіроз, глистні інвазії та інші. Саме в цей час діють фактори, що сприяють зараженню.

         Влітку люди починають господарську діяльність на дачах, організовують пікніки, відпочинок на природі, де немає умов для дотримання правил особистої гігієни, купаються в водоймах, вживають продукти, які не піддаються термічній обробці (овочі, фрукти, салати, напої). Крім того, літом більшою мірою схильні до зараження води відкриті водойм. У теплу пору створюються сприятливі умови і для збереження збудників кишкових інфекцій у зовнішньому середовищі, і для їх розмноження в продуктах харчування. Все це робить воду і їжу небезпечними в епідеміологічному відношенні.

         Зараження відбувається, як правило, при вживанні харчових продуктів і води, в яких знаходяться хвороботворні мікроорганізми, а також при купанні в відкритих водоймах при попаданні в рот води.

Детальніше...
 
"Перший Зимовий похід Армії Української Народної Республіки"Детальніше...
 
Дотримання Правил охорони електричних мереж – запорука надійного електропостачання

18.05.6Доволі часто трапляються непоодинокі випадки порушень Правил охорони електричних мереж (далі – Правила) суб’єктами підприємництва, громадянами, власниками та користувачами земельних ділянок.

При недотриманні Правил (порушення охоронних зон повітряних і кабельних ліній, розподільчих пунктів та трансформаторних підстанцій) створюються неналежні умови експлуатації об’єктів енергетичної інфраструктури. Наслідком невиконання вимог Правил можуть стати нещасні випадки: ураження електричним струмом, виникнення пожеж та аварій з непередбачуваними наслідками. Крім того, стає неможливим проведення аварійно-відновлювальних робіт, планових ремонтів ліній електропередачі та підстанцій, що безпосередньо впливає на надійність енергозабезпечення споживачів.

Детальніше...
 
Пам'ятка споживача АТ "Харківобленерго"Детальніше...
 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості звертає вашу увагу

13.05.44Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості організовує професійне навчання з елементами дуальної форми за професіями, які актуальні на ринку праці. При організації такого навчання відбувається поєднання теоретичного курсу (30%) з практичним (70%).

 

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості використовує дистанційну  форму навчання, при організації якої безробітний навчається онлайн з використанням програми Skype, платформи «Moodle» та відео-інформації з відповідних навчальних предметів, що дає можливість організовувати навчальний процес відповідно до потреб цільової аудиторії. Дистанційна форма здобуття професійної освіти може поєднуватися з дуальною формою, що суттєво знизить витрати на навчання.

 
Зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

13.05.22Постановою № 329 затверджено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, якими змінено підхід розрахунку сукупного доходу сім’ї при визначенні права на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям для осіб, які були звільнені під час карантину та зареєструвались в центрі зайнятості як безробітні.

На період карантину на один місяць після дати його відміни для призначення соціальної допомоги для осіб, які у періоді, за який враховуються доходи, отримували допомогу по безробіттю, до середньомісячного сукупного доходу враховується:

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує: 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 14