Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє:

Результат пошуку зображень за запитом "Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань"Результат пошуку зображень за запитом "Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань"З 1 січня 2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 1921 гривень на місяць (відповідно до ст. 7 Закону України “Про державний бюджет України на 2019 рік”).                                        

Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань у 2019 році (Див.вкладення) справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи токруглюється до найближчих 10 гривень. 

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Результат пошуку зображень за запитом "Перерахунок пенсії особам, які досягли віку 65 років"Перерахунок пенсії особам, які досягли віку 65 років

 

Відповідно до  Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 01.01.2019 року управлінням проведено перерахунок пенсії особам, які досягли віку 65 років

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальний розмір заробітної плати з 1 січня 2019 року встановлено на рівні 4173 гривень.

Тому, для осіб яким виповнилось 65 років в період до 1 січня 2019 року і які не працюють на дату перерахунку, за умови наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, мінімальний розмір пенсії становитиме 1669,20 гривень (4173,00*40%).

Детальніше...
 
Рішення районної ради від 20.12.2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік"

10.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Див. вкладення

 
Наказ від 17.12.2018 № 24/45 "Про внесення змін до наказу від 12.02.2018 № 5/6 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік" Управління праці та соціального захисту населення РДА

Див. вкладення

 
Держпродспоживслужба інформує: Вплив тютюну на здоров'я дітей та підлітків

        Результат пошуку зображень за запитом "Вплив тютюну на здоров'я дітей та підлітків"Якщо паління тютюну настільки різко впливає на організм дорослого, то стає зрозумілим, що на дитячий організм його дія ще більш згубна. З метою вияснення, наскільки для дитини шкідливою є дана звичка в американських школах піддали ретельному вивченню 22 000 дітей, обох статей.

Курці виявилися меншими ростом від однолітків, які не палять, об’єм грудей в них менший, і розумово вони поступаються своїм одноліткам. Курці-хлопці не проявляють великого інтересу до спорту; вони уникають важких в розумовому відношенні задач, наприклад в математиці, також такі діти проявляють менший інтерес до школи і соціального життя. Багато юнаків на вигляд старші від своїх однолітків і відстають в фізичному відношенні. Куріння - не нешкідливе заняття, яке можна кинути без зусиль. Це справжня наркоманія, і тим більше небезпечна, що багато хто не приймає серйозно.

Детальніше...
 
Сахновщинської районної філії Харківської обласної служби зайнятості інформує:

Результат пошуку зображень за запитом "лозівський ковальсько-механічний завод"Товариство з обмеженою відповідальністю «Лозівський ковальсько-механнічний завод» надає можливість організації професійного навчання за індивідуальною формою безпосередньо на робочих місцях підприємства з метою подальшого їх працевлаштування за наступними професіями:

-         Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

-         Слюсар з механоскладальних робіт;

-         Слюсар із складання металевих конструкцій;

Детальніше...
 
До уваги власників автотранспорту !

Результат пошуку зображень за запитом "увага конкурс для перевізників"Сахновщинська районна державна адміністрація ОГОЛОШУЄ КОНКУРСИ

з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сахновщинського району, що відбудуться 29 січня 2019 року

Приміські автобусні маршрути

№ з/п об’єкту конкурсу

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Рухомий склад

 

 

Кількість рейсів на добу

 

 

Режим руху

 

 

Примітка

Кількість автобусів з урахуванням резервних

Загальна місткість автобусу, що передбачена технічною характеристикою

1

№1434 Сахновщина (АС) – Дубові Гряди

2

від 12

5

маршрутне таксі

у визначені дні тижня

№1436 Сахновщина (АС) – Олексіївка

2

маршрутне таксі

у визначені дні тижня

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє

Результат пошуку зображень за запитом "веб порталом електронних послуг Пенсійний фонду України"Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє про можливість користуванням веб порталом електронних послуг Пенсійний фонду України для всіх застрахованих осіб. Вказаний сервіс надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

         Можливості Веб порталу:

перегляд даних особи з реєстру застрахованих осіб ( анкетні дані, відомості, щодо нарахованої заробітної плати, страхового стажу);

перегляд електронної пенсійної справи для пенсіонерів (вид пенсії, загальна сума призначеної пенсії, сума до виплати, наявні відрахування);

перегляд всіх звернень, поданих особою до ПФУ.

Детальніше...
 
Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за січень – листопад 2018 року

Результат пошуку зображень за запитом "Лозівське об'єднане управління пенсійного фонду україни"Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій пенсіонерам міста Лозова, Лозівського району, Близнюківського району, Сахновщинського району, м. Первомайський та Первомайського району, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

В січні – листопаді 2018 року власні кошти склали 348,302 млн. грн., в т.ч. 98,8% частина єдиного внеску або 343,96 млн. грн., та 4,342 млн. грн. – кошти які адмініструє Пенсійний фонд України, що на 73,6 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Збільшення пояснюється підвищенням для Пенсійного фонду України пропорції розподілу ЄСВ з 01.07.2017 до 85,6215% відповідно до постанови КМУ від 16.03.2017 № 145 „Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб” та від 19.07.2017 № 530, та збільшенням мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 до 3723 грн.

Детальніше...
 
Держпродспоживслужба інформує: що важливо знати про кишкові отруєння

Результат пошуку зображень за запитом "обережно кишкові отруєння"В зв’язку з введенням в окремих регіонах України воєнного стану, згідно з Указом Президента України від 26.11.2018 № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні», можливе загострння епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення. Щоб уникнути ризику захворювання необхідно знати інформацію про ці захворювання та виконувати наступні вимоги.

При інфекційних хворобах ефективність профілактичних заходів залежить від рівня гігієнічних знань населення.

До гострих кишкових інфекцій відносяться: гастроентероколіти, дизентерія, сальмонельози, холера, черевний тиф та інші. Ці захворювання викликаються різними збудниками і мають ряд клінічних проявів. Джерелом інфекції при всіх цих захворюваннях є хвора людина та носій інфекції.

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Результат пошуку зображень за запитом "Перерахунки пенсій"         Перерахунки пенсій з 01.12.2018 року  відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік”

 

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачено збільшення з 1 грудня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1497 грн.

 Перерахунку підлягають:

· мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормативний стаж – для непрацюючих пенсіонерів,

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 12