Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 44 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Управління праці та соціального захисту населення інформує… (Травматизм у районі. Підсумок за 4 квартал 2018 року.)

Результат пошуку зображень за запитом "(Травматизм у районі."Результат пошуку зображень за запитом "управління праці та соц захисту населення"У Сахновщинському районі за 12 місяців 2018 року зареєстровано 1186 випадків невиробничого травматизму (2017р.- 1181 чол.), в тому числі 24 випадки зі смертельним наслідком (2017р.- 26 чол.).        

Управлінням праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації постійно здійснюється моніторинг стану дотримання законодавства з питань охорони праці та атестації робочих місць з шкідливими умовами праці на підприємствах та установах району.   Керівникам надаються рекомендації щодо усунення порушень.

Детальніше...
 
До відома учасників антитерористичної операції

Результат пошуку зображень за запитом "до відома учасників ато"Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації повідомляє, що Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів є професійно-технічним навчальним закладом, заснований на загальнодержавній власності і належить до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України, який вже понад 60 років проводить підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів дорожньої галузі.

Як галузевий навчальний заклад Центр веде підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів для підприємств, організацій дорожньої галузі, а також здійснює на договірній основі з підприємствами, Державною службою зайнятості і громадянами професійне навчання громадян та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції.

Ліцензія Центру надає можливість навчати за професіями:

– водії транспортних засобів категорій «А1», «А», «В», «С1», «С», «Д1», «Д», «СЕ»;

– тракторист;

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Інформаційно – аналітичні матеріали

про роботу Лозівського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Харківської області

за 2018 рік

 

         Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій пенсіонерам міста Лозова, Лозівського району, Близнюківського району, Сахновщинського району, м. Первомайський та Первомайського району, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

В 2018 році власні кошти склали 388,676 млн. грн., в т.ч. 98,8% частина єдиного внеску або 383,873 млн. грн., та 4,803 млн. грн. – кошти які адмініструє Пенсійний фонд України, що на 73,6 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Збільшення пояснюється підвищенням для Пенсійного фонду України пропорції розподілу ЄСВ з 01.07.2017 до 85,6215% відповідно до постанови КМУ від 16.03.2017 № 145 „Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб” та від 19.07.2017 № 530, та збільшенням мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 до 3723 грн.

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

 Перерахунок пенсій з 1 січня 2019 року

Статтею 28 Закону України від 09.07.2003 №1058 „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” встановлено, що з           1 січня 2018 року для осіб, які досягли віку 65 років мінімальний розмір пенсії за віком за наявності в чоловіків 35 років, а в жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40% від мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік. 

Мінімальна заробітна плата з 01.01.2019 встановлена у розмірі 4173 грн.

Тож право на перерахунок пенсії з 1 січня 2019 року мають непрацюючі особи, які:

  • досягли віку 65 років;
  • мають страховий стаж чоловіки – 35 років, жінки – 30 років.

Перерахунок не потребував особистого звернення пенсіонерів до територіального управління Фонду.

Детальніше...
 
Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє:

Результат пошуку зображень за запитом "Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань"Результат пошуку зображень за запитом "Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань"З 1 січня 2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 1921 гривень на місяць (відповідно до ст. 7 Закону України “Про державний бюджет України на 2019 рік”).                                        

Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань у 2019 році (Див.вкладення) справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи токруглюється до найближчих 10 гривень. 

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Результат пошуку зображень за запитом "Перерахунок пенсії особам, які досягли віку 65 років"Перерахунок пенсії особам, які досягли віку 65 років

 

Відповідно до  Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 01.01.2019 року управлінням проведено перерахунок пенсії особам, які досягли віку 65 років

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальний розмір заробітної плати з 1 січня 2019 року встановлено на рівні 4173 гривень.

Тому, для осіб яким виповнилось 65 років в період до 1 січня 2019 року і які не працюють на дату перерахунку, за умови наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, мінімальний розмір пенсії становитиме 1669,20 гривень (4173,00*40%).

Детальніше...
 
Рішення районної ради від 20.12.2018 року "Про районний бюджет на 2019 рік"

10.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Див. вкладення

 
Наказ від 17.12.2018 № 24/45 "Про внесення змін до наказу від 12.02.2018 № 5/6 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік" Управління праці та соціального захисту населення РДА

Див. вкладення

 
Держпродспоживслужба інформує: Вплив тютюну на здоров'я дітей та підлітків

        Результат пошуку зображень за запитом "Вплив тютюну на здоров'я дітей та підлітків"Якщо паління тютюну настільки різко впливає на організм дорослого, то стає зрозумілим, що на дитячий організм його дія ще більш згубна. З метою вияснення, наскільки для дитини шкідливою є дана звичка в американських школах піддали ретельному вивченню 22 000 дітей, обох статей.

Курці виявилися меншими ростом від однолітків, які не палять, об’єм грудей в них менший, і розумово вони поступаються своїм одноліткам. Курці-хлопці не проявляють великого інтересу до спорту; вони уникають важких в розумовому відношенні задач, наприклад в математиці, також такі діти проявляють менший інтерес до школи і соціального життя. Багато юнаків на вигляд старші від своїх однолітків і відстають в фізичному відношенні. Куріння - не нешкідливе заняття, яке можна кинути без зусиль. Це справжня наркоманія, і тим більше небезпечна, що багато хто не приймає серйозно.

Детальніше...
 
Сахновщинської районної філії Харківської обласної служби зайнятості інформує:

Результат пошуку зображень за запитом "лозівський ковальсько-механічний завод"Товариство з обмеженою відповідальністю «Лозівський ковальсько-механнічний завод» надає можливість організації професійного навчання за індивідуальною формою безпосередньо на робочих місцях підприємства з метою подальшого їх працевлаштування за наступними професіями:

-         Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

-         Слюсар з механоскладальних робіт;

-         Слюсар із складання металевих конструкцій;

Детальніше...
 
До уваги власників автотранспорту !

Результат пошуку зображень за запитом "увага конкурс для перевізників"Сахновщинська районна державна адміністрація ОГОЛОШУЄ КОНКУРСИ

з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сахновщинського району, що відбудуться 29 січня 2019 року

Приміські автобусні маршрути

№ з/п об’єкту конкурсу

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Рухомий склад

 

 

Кількість рейсів на добу

 

 

Режим руху

 

 

Примітка

Кількість автобусів з урахуванням резервних

Загальна місткість автобусу, що передбачена технічною характеристикою

1

№1434 Сахновщина (АС) – Дубові Гряди

2

від 12

5

маршрутне таксі

у визначені дні тижня

№1436 Сахновщина (АС) – Олексіївка

2

маршрутне таксі

у визначені дні тижня

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 13