Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Головне управління ДПС у Харківській області інформує:

13.11.2Внимание! В налоговой сообщают, что сейчас еще можно успеть вернуть деньги за установленный ГБО в 2019 году. (соответственно, если установили в 2020 – вернемся к вопросу в следующем году).

 

Что надо:

 

- заполнить налоговую декларацию и отнести ее в ЦОП (находится в налоговой по месту регистрации) или подать через электронный кабинет, вместе с документами по переоборудованию авто;

- иметь официальное место работы (нужна справка о доходах за 2019 год);

- быть гражданином Украины.

 

ВСЕ. Вы получите 18 процентов от потраченной сумы

 
Якщо людина втратила роботу, а її професія не затребувана на ринку праці, Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості пропонує оволодіти новою професією.

       13.11.1  Сьогодні є реальна можливість здобути професію, яка користується попитом на ринку праці.

         Верстатне ремесло -  не просто технічна спеціальність це свого роду мистецтво. Адже з грубої заготівки цей фахівець робить акуратну деталь з блискучою поверхнею.

         Верстатник– одна з найпоширеніших робітничих професій. Обробляючи безформний метал, він одержує складні за формою деталі – вироби високої точності та чистоти обробки. Основний інструмент верстатника – різці різних типів.Кваліфікований верстатник вміє працювати на різних типах металорізальних верстатів (токарних, фрезерних, шліфувальних та ін.). Недарма таких універсалів називають верстатниками широкого профілю.

Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даною професією?

Звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном (05762)3-18-04.

 
УВАГА! : Податкова служба області повідомляє, що актуальну податкову інформацію можна отримати на офіційних сторінках служби у соціальних мережах

11.11.6 https://www.facebook.com/TaxUkraine/
 https://www.facebook.com/TaxUkraine/
 https://www.facebook.com/tax.kharkiv
 https://t.me/tax_gov_ua
 https://www.instagram.com/tax_service_kharkiv/?hl=ru
 https://www.youtube.com/channel/UCvdcv-7iVw7IGL0uFa_6Uaw
 https://t.me/infoTAXbot

Для отримання інформаційно-довідкових послуг у режимі оn – line звертайтеся за телефоном 0 800 501 007

 

 
Усі підприємства енергетики повинні забезпечити надійне і безпечне постачання електричної та теплової енергії споживачам взимку, – Роман Боднар

11.11.5Про це вчора, 10 листопада, заявив т.в.о. Голови Держенергонагляду Роман Боднар під час засідання Колегії Міністерства енергетики України (далі – Колегія). Засідання відбулось під головуванням в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець.

Під час заходу членами Колегії було розглянуто стан підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу України до проходження осінньо-зимового періоду 2020/2021 років (далі – ОЗП).

Відкриваючи засідання Ольга Буславець повідомила, що цього року Україна входить в осінньо-зимовий період з безпрецедентно великими запасами палива на складах. Також в.о. Міністра нагадала, що вже затверджено графіки ремонтів усіх генеруючих компаній на наступний рік і на підставі цього підготовлено та затверджено прогнозний баланс електроенергії на 2021 рік.

У ході зустрічі генеруючі компанії доповіли про стан підготовки енергоблоків до зими.

Зі свого боку, Роман Боднар представив результати проведеного Держенергонаглядом моніторингу технічного стану основного енергетичного обладнання та оцінку його готовності до роботи в осінньо-зимовий період. Розпочинаючи свою доповідь очільник відомства нагадав присутнім напрями діяльності Держенергонагляду. Зокрема, це моніторинг виробників електричної та теплової енергії, оператора системи передачі електроенергії, операторів системи розподілу електричної енергії та системи теплопостачання. Також т.в.о. Голови повідомив, що у період з 17 серпня по 09 листопада представники Держенергонагляду взяли участь у роботі Комісій з перевірки готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років (далі – Комісія) 66 енергопідприємств.

«Станом на 09 листопада Комісії завершили свою роботу на 56 енергопідприємствах. За результатами участі у Комісіях Держенергонаглядом видано 55 висновків об'єктам електроенергетики, в яких зазначено обов'язкові до виконання 643 зауваження. На сьогодні енергопідприємствами вже усунуто 269 зауважень. Виконання ще 374 заходів з підготовки до роботи в ОЗП залишаються на контролі Держенергонагляду», – зазначив Роман Боднар.

Крім того, Роман Боднар поінформував, що Держенергонаглядом здійснено моніторинг стану готовності об’єктів електричних мереж до роботи в ОЗП 29 операторів системи розподілу електричної енергії (ОСР). За результатами моніторингів було виявлено 4 851 порушення вимог нормативних документів у галузі електроенергетики, серед яких:

 • не проведено у повному обсязі капітальні та поточні ремонти обладнання ПЛ і ПС 150-35 кВ;
 • не проведено технічне обслуговування РЗА та ПА на ПС 150/110/35/10 кВ;
 • не виконано у повному обсязі заходи, заплановані розділом 5.1 Інвестиційних програм на 2020 рік;
 • не проведено у повному обсязі випробування електрообладнання ПС 150-35 кВ тощо.

«З метою забезпечення надійного і сталого функціонування об’єднаної енергетичної системи України, надійного енергопостачання споживачів електричної й теплової енергії та безпеки постачання електричної енергії, ОСР мають завершити у строк до 15 грудня реалізацію розроблених на підставі вимог Положення про порядок оцінки готовності об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період заходів, спрямованих на приведення технічного стану і організації експлуатації об'єктів електричних мереж у відповідність до вимог правил та стандартів у галузі електроенергетики», – наголосив Роман Боднар.

Також т.в.о. Голови повідомив, що представниками Держенергонагляду здійснено моніторинг 25 тисяч теплоенергетичних об’єктів, з них:

 • 4,5 тис. джерел теплової енергії з приєднаними до них тепловими мережами;
 • 20,5 тис. систем теплоспоживання споживачів теплової енергії (заклади охорони здоров’я, освіти та дошкільної освіти тощо).

«За результатами проведених моніторингів було виявлено 2 762 порушення вимог діючих норм і правил у сфері теплопостачання. З метою усунення порушень керівникам суб’єктів господарювання було надано рекомендації у вигляді довідок з переліком невідкладних заходів, які необхідно усунути у встановлені терміни. Станом на 05 листопада суб’єкти відносин у сфері теплопостачання усунули 2 412 порушень (87%)», – підкреслив очільник інспекції.

Водночас Роман Боднар зауважив, що одним із головних критеріїв оцінки готовності об'єктів електроенергетики до роботи в ОЗП є показник аварійності. Так, кількість технологічних порушень на об’єктах електроенергетики за 10 місяців 2020 року у порівняні з аналогічним періодом 2019 року зросла з 311 до 317, класифікованих як відмови 1 та 2 категорій відповідно до Інструкції про розслідування і облік технологічних порушень на об’єктах електроенергетики і в об’єднаній енергетичній системі України.

Наприкінці засідання члени Колегії обговорили важливі питання щодо підготовки та стабільного проходження ОЗП, а також ухвалили рішення стосовно відзначення працівників енергетичної галузі нагородами.

 
Головне управління ДПС у Харківській області інформує:

Розпочав роботу електронний сервіс «InfoTAX»

Державною податковою службою України запроваджено електронний сервіс – «InfoTAX».

Через месенджери Telegram та Viber платники податків мають можливість отримувати інформацію про:

- стан розрахунків з бюджетом,

- реєстраційні та облікові дані,

- про результати обробки документів,

- про строки подання звітності та сплати податків.

Для покращення роботи електронного сервісу пропозиції та зауваження до нього просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Наступний етап сервісу буде запроваджено з січня 2021 року та надаватиме такі можливості:

-         перед заповнення звітності для платників єдиного податку,

-         перехід до сплати податків у «два кліки»,

-         оповіщення про виникнення податкового боргу, а також про можливість виникнення податкового боргу у разі несвоєчасної сплати.

Для доступу до сервісу необхідно у відповідному месенджері (наприклад, Telegram) знайти InfoTAX, в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу.

«InfoTAX» – це продовження розпочатого ДПС курсу на максимально дистанційне спілкування з платниками податків та якісно новий рівень послуг. Комфортність спілкування з податковою службою, швидкість та зручність отримання податкової інформації через «InfoTAX» є не просто черговим кроком ДПС у напрямі цифровізації, а відповіддю на запит платників у мобільності отримання послуг.

 

Детальніше...
 
Представниками Держенергонагляду оглянуто 25 тисяч об’єктів теплоенергетичної інфраструктури

 

11.11.2З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання і теплоспоживання, Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки готовності енергетичних господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2020-2021 років (далі – ОП).

 

Так, за зверненнями суб’єктів господарювання, з початку підготовки до ОП представниками Держенергонагляду було здійснено моніторинг 25 тисяч енергетичних об’єктів, з яких:

 

 • 4,5 тисячі – джерела теплової енергії з приєднаними до них тепловими мережами;
 • 20,5 тисячі – системи теплоспоживання споживачів теплової енергії, у тому числі соціально важливих споживачів (закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільної освіти).
Детальніше...
 
З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,

09.11.1Сахновщинською районною філією Харківського  обласного  центру  зайнятості організовується  професійне навчання в  Харківському  центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

    У грудні  2020 року відбудеться  посадка груп  за наступними професіями:

 

 • Верстатник  широкого профілю;
 • Покоївка;
 • Лицювальник-плиточник.

      Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

      Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

 
Про проведення щорічного обласного фестивалю "Молодіжний лідер року - 2020" 
Оголошення

uvaga«Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації в рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва  в Харківській області на 2016-2020 роки, з 09 листопада по 11 грудня 2020 року проводить конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредитуза рахунок коштів обласного бюджету серед суб’єктів малого та середнього підприємництва Харківської області в розмірі:

- від 50 до 75 тис. грн. строком до 1 року;

- від 75 до 200 тис. грн. – строком до 2 років.

Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері зеленого туризму.                      

З умовами проведення конкурсу можна також ознайомитись на сторінці Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва у Facebook https://www.facebook.com/groups/248067341932731/ або за телефонами ХРФПП: 757-42-32, 757-42-20.

Дедлайн для подачі заявок: 11 грудня 2020 року (до 16:45).

Адреса подачі заявок: Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва, м. Харків,  площа Свободи 5, ДЕРЖПРОМ, 1 під'їзд, 5 поверх, к. 19-21.».

УВАГА! У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції           COVID-19 прийом заяв для участі в конкурсі здійснюється виключно за попереднім записом.

Запис на прийом можливо здійснити зручним для Вас засобом:

-         за телефонами 057-757-42-20, 057-757-42-32;

-         на електронну адресу: economist@kharkiv.biz.ua;

-         за допомогою FbMessenger звернутись до: KseniyaSokolovaSpiridonova

 

 
Держенергонагляд нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки

30.10.2Держенергонагляд повідомляє, що повітряні лінії електропередачі та енергооб’єкти (трансформаторні підстанції, розподільчі пункти і пристрої) знаходяться під високою напругою. Слід пам’ятати, що електроенергія не тільки приносить користь людям, але й становить загрозу життю і здоров’ю. Щоб уберегти себе від нещасних випадків, слід дотримуватися правил електробезпеки. Пам'ятайте:

 • ●за несприятливих погодних умов значно підвищується загроза можливих масових обривів дротів повітряних ліній електропередачі, що перебувають під напругою;
 • ●у місці падіння дроту на поверхню землі можливе ураження електричним струмом високої напруги тих осіб, що опинилися поблизу. Тому наближатися до обірваного дроту ближче ніж на 8 метрів небезпечно для життя. Якщо ви опинилися у зоні поширення електричної напруги, слід негайно залишити її, рухаючись короткими кроками від обірваного дроту, не відриваючи ніг від поверхні землі та організувати охорону місця падіння дроту до приїзду енергетиків.
Детальніше...
 
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Харківський обласний центр зайнятості завершили реалізацію проєкту «IT Start for Women».

29.10.1«На даний момент у найбільш високооплачуваних та перспективних сферах зайнятості існує гендерний дисбаланс, тобто чоловіків представлено більше ніж жінок. Метою ініціативи IT Start for Women було покращити доступ мешканок Харківського регіону, що проживають у невеликих населених пунктах, до IT-сфери, яка потребує нових кадрів», - наголошує директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

За три з половиною місяці, з червня по жовтень, 20 учасниць із різних населених пунктів області – Валок, Барвінкового, Краснограду, Слатиного та інших, пройшли курси тестування програмного забезпечення для початківець, англійської, створення підприємства. Заняття проводили у дистанційному режимі практикуючі викладачки. Не маючи попереднього відповідного досвіду, учасниці оволоділи професійними навичками тестувальниці, створили резюме англійською мовою, дізнались як відкрити ФО-П. Усе це необхідно для початку роботи в IT.

24 жовтня відбулась завершальна зустріч проєкту в Харкові. Для максимального занурення у атмосферу IT, вона була організована разом з Sigma Software. Одинадцять учасниць, які вдало склали курсову роботу та іспит, отримали сертифікати про успішне проходження навчання та професійні рекомендації. Найкращі з них зможуть також пройти співбесіду в IT-компанії. До цього випускниць додатково підготують. Адже стале працевлаштування у високооплачуваній галузі сприятиме економічній незалежності учасниць, розширить можливості їх професійного та особистісного розвитку.

Зацікавленість у проєкті (на відбір надійшло понад 100 заявок) спонукає команду до проведення нових курсів у такому форматі, розширення співпраці з IT-компаніями, щоб усі охочі жінки мали можливість увійти до сфери IT.

«IT-StartforWomen» виконувався в межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом

#GenderCultureCenter #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

 
Інформацію підготував відділ інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості, для уточнення звертайтесь за тел.:(057) 757-52-72.
 
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 24