Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє

Результат пошуку зображень за запитом "веб порталом електронних послуг Пенсійний фонду України"Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє про можливість користуванням веб порталом електронних послуг Пенсійний фонду України для всіх застрахованих осіб. Вказаний сервіс надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

         Можливості Веб порталу:

перегляд даних особи з реєстру застрахованих осіб ( анкетні дані, відомості, щодо нарахованої заробітної плати, страхового стажу);

перегляд електронної пенсійної справи для пенсіонерів (вид пенсії, загальна сума призначеної пенсії, сума до виплати, наявні відрахування);

перегляд всіх звернень, поданих особою до ПФУ.

Детальніше...
 
Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за січень – листопад 2018 року

Результат пошуку зображень за запитом "Лозівське об'єднане управління пенсійного фонду україни"Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій пенсіонерам міста Лозова, Лозівського району, Близнюківського району, Сахновщинського району, м. Первомайський та Первомайського району, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

В січні – листопаді 2018 року власні кошти склали 348,302 млн. грн., в т.ч. 98,8% частина єдиного внеску або 343,96 млн. грн., та 4,342 млн. грн. – кошти які адмініструє Пенсійний фонд України, що на 73,6 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Збільшення пояснюється підвищенням для Пенсійного фонду України пропорції розподілу ЄСВ з 01.07.2017 до 85,6215% відповідно до постанови КМУ від 16.03.2017 № 145 „Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб” та від 19.07.2017 № 530, та збільшенням мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 до 3723 грн.

Детальніше...
 
Держпродспоживслужба інформує: що важливо знати про кишкові отруєння

Результат пошуку зображень за запитом "обережно кишкові отруєння"В зв’язку з введенням в окремих регіонах України воєнного стану, згідно з Указом Президента України від 26.11.2018 № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні», можливе загострння епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення. Щоб уникнути ризику захворювання необхідно знати інформацію про ці захворювання та виконувати наступні вимоги.

При інфекційних хворобах ефективність профілактичних заходів залежить від рівня гігієнічних знань населення.

До гострих кишкових інфекцій відносяться: гастроентероколіти, дизентерія, сальмонельози, холера, черевний тиф та інші. Ці захворювання викликаються різними збудниками і мають ряд клінічних проявів. Джерелом інфекції при всіх цих захворюваннях є хвора людина та носій інфекції.

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Результат пошуку зображень за запитом "Перерахунки пенсій"         Перерахунки пенсій з 01.12.2018 року  відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік”

 

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачено збільшення з 1 грудня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1497 грн.

 Перерахунку підлягають:

· мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормативний стаж – для непрацюючих пенсіонерів,

Детальніше...
 
Безпечне використання пестицидів та агрохімікатів в період проведення польових робіт

Результат пошуку зображень за запитом "Безпечне використання пестицидів та агрохімікатів в період проведення польових робіт"Діяльність, пов'язана з пестицидами та агрохімікатами, регламентована відповідними законодавчими актами: Закон України «Про пестициди та агрохімікати», Закон України «Про захист рослин», Закон України «Про бджільництво», Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» від 04.03.1996 №295, Державні санітарні правила «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я України від 03.08.1998 №1 (ДСП 8.8.1.2.001-98), Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.12.1996 № 382.

Відповідно до вищевказаних законодавчих актів, діють наступні вимоги до суб'єктів господарювання, підприємств всіх форм власності, які використовують пестициди:

Детальніше...
 
Наказ від 12.11.2018 № 22/37 "Про внесення змін до наказу від 12.02.2018 № 5/6 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік" Управління праці та соціального захисту населення РДА

Див. вкладення

 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує щодо участі в опитуванні «Зробимо Україну дружньою до малюків»

Результат пошуку зображень за запитом "«Зробимо Україну дружньою до малюків»"Міжфракційним депутатським об’єднанням у Верховній Раді України «Рівні можливості» спільно з ГО «Центр соціального лідерства» ініційовано опитування серед роботодавців «Зробимо Україну дружньою до малюків».

Метою даного дослідження є створення інформаційно-освітньої платформи виявлення та заохочення кращих практик охорони та безпеки праці, практик реінтеграції до роботи жінок–годувальниць, інших інструментів рівних можливостей для жінок що працюють у відповідності з планом імплементації Директиви Ради 95/85/ЄЕС про вжиття заходів із поліпшення безпеки та охорони здоров’я на виробництві вагітних працівниць, які нещодавно народили, або годують (десята індивідуальна Директива у значенні статті 16 (1) Директиви 89/391/ЄЕС).

Уряд України прагне сприяти та захищати право матері та дитини на грудне вигодовування, незалежно від того повертається вона до роботи чи залишається в декретній відпустці. Кодекс законів про працю України в розділі XII стимулює роботодавців як приватних так і державних форм власності впроваджувати політики та практики що підтримують та захищають жінок, які мають малюків на грудному вигодовуванні.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує щодо проведення профорієнтаційної роботи до вступу в навчальні закладі

22.11.2018Наразі проводиться профорієнтаційна робота до вступу в навчальні заклади "Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж" та "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю" .

  Див. вкладення 

 
Наказ від 12.11.2018 № 335/38 "Про внесення змін до наказу від 12.02.2018 № 50/3 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
Сахновщинський РС ГУ ДСНС у Харківській області попереджає:

2018-11-21-12018-11-21-2

 
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Результат пошуку зображень за запитом "16 днів проти сніду"Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

         Основним завданнями є:

       привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених питань;

       активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 13