Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Доводимо до Вашого відома,

27.10.1що Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ має можливість організувати підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Професійний супровід проектів термомодернізації будинків» для навчання проектних менеджерів, які планують займатися реалізацією програми «Енергодім» при ОСББ.

       Навчання може бути організовано для зареєстрованих безробітних, які знаходяться на обліку в Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, а також для зайнятих і незайнятих громадян за кошти юридичних осіб або фізичних осіб. Термін навчання 0,5 місяців (30 годин), за дистанційною формою навчання. Вартість навчання залежить від кількості осіб в навчальній групі.

 

За детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської РФ ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської РДА інформує:

Див. вкладення

 
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» та з метою організації інформування населення та роботодавців про відповідну можли

26.10.2Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості  інформує, про поновлений за III квартал 2020 року перелік закладів вищої та (професійної) професійно-технічної освіти, що мають право здійснювати діяльність за спеціальностями, професіями, за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

За детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68,

 каб. №4, або за телефоном  3-18-04.

 

 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації доводить до відома ЗАЯВНИКІВ

uvagaДепартаментом соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та у зв'язку з установленням карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 (зі змінами) “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” доручено забезпечити при організації та виконанні роботи працівниками районних управлінь мінімізацію контактів працівників структурних підрозділів із одержувачами різних видів соціальної підтримки, недопущення їх скупчень.

Тому, нагадуємо про можливість подання заяв (про призначення державної допомоги при народженні дитини, про призначення житлової субсидії) з використанням засобів телекомунікаційних систем, через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема, з використанням кваліфікованого електронного підпису (перелік електронних сервісів додається, додаток на 1 арк.).

         Подання заяв і документів щодо надання різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій через поштові відділення зв'язку.

Консультації спеціалістами управління громадян проводитимуться виключно в телефонному режимі.

Телефон для проведення консультацій:

-         3-12-85 – щодо призначення допомоги;

-         3-27-01 – щодо питань виплати допомоги.

Листи, звернення, заяви та інші документи направляти до управління за допомогою засобів електронного сервісу та засобів поштового зв’язку.

         Поштова адреса управління: Харківська область, селище Сахновщина, вул Тарасів Шлях, 68 індекс 64501. 

 

 
"УВАГА ВСІМ!"
uvaga21 жовтня 2020 року о 07.52 та 14.25 Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова  технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення UA:ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц)  для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій.
 
Не лінуйся – протестуйся!

20.10.4– Знаємо, хто ми є, але не відаємо, ким можемо бути, – так говорив відомий письменник Вільям Шекспір.

Питання вибору професії для багатьох випускників є доволі складним і неоднозначним, навіть дорослі зчаста задумуються над питанням зміни виду діяльності.

Зазвичай вибір фаху ґрунтується на багатьох факторах. Частину з них можна назвати «зовнішніми», а це: думка батьків, друзів, фінансові можливості. До «внутрішніх» відносяться психологічні аспекти особи: інтереси, здібності, схильності тощо. Саме ці особливості дозволяють визначити та розкрити тести з профорієнтації, які активно пропонують відвідувачам фахівці Сахновщинської районної філії Харківського ОЦЗ.

Значення професійної орієнтації важко недооцінити, оскільки своєчасно пройдене тестування допоможе уникнути серйозної помилки у самовизначенні та майбутньої трудової діяльності. Тому посадовці служби зайнятості завжди рекомендують скористатися таким вебресурсом держустанови як «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» (http://profi.dcz.gov.ua/), завдяки якій усі охочі, у тому числі учнівська молодь і доросле населення, можуть безкоштовно та самостійно продіагностувати схильності, глибше зрозуміти власні інтереси та здібності.

– Не лінуйтеся! Обдумуйте заздалегідь професійний шлях! А якщо потрібна допомога у виборі спеціальності, тоді чекаємо Вас у Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості.

 
НАГАДУЄМО!!!

16.10.2На період карантину прийом громадян у Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості  відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:

- відвідувачі мають перебувати у приміщенні центру зайнятості в одягнених засобах індивідуального захисту, зокрема, респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;

- працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру зайнятості.

Детальніше...
 
Переможниця у Міжнародному дитячому конкурсі плакатів або малюнків «На одній хвилі»

16.10.1Як приємно, що навіть тепер, коли діти мають можливість почерпнути будь-яку інформацію із гаджетів, є любителі почитати саме паперові книги! А ще радує те, що користувачі Сахновщинської районної дитячої бібліотеки беруть участь у конкурсах обласного, всеукраїнського  та міжнародного масштабу. Нещодавно Софія Шумлянська (учениця 10 класу Сахновщинського ліцею № 1) стала переможницею у Міжнародному дитячому конкурсі плакатів або малюнків «На одній хвилі», посівши І місце у своїй віковій категорії. Це надзвичайно талановита дитина: гарно навчається,  гарно співає, гарно малює, багато читає, бере активну участь у масових заходах, які організовуються працівниками дитячої бібліотеки, а також свого навчального закладу, є членом клубу юних акторів «Казкоград», що діє при бібліотечній установі, виявляє акторський хист у різних ролях під час театралізованих заходів, маєгарне почуття гумору.А ще ця дівчинка володіє найдорогоціннішим скарбом: у неї добре серце.Розумна і талановита дівчинка брала участь у читацьких і творчих конкурсах вищого рівня в минулі роки і ставала володаркою різних номінацій.

Щиро вітаємо Софію із заслуженою перемогою! Бажаємо міцного здоров'я і нових досягнень на освітньо-культурній ниві!

 

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

12.10.1З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,  Сахновщинською районною філією Харківського  обласного  центру  зайнятості організовується  професійне навчання в  Харківському  центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

    У листопаді  2020 року відбудеться  посадка груп  за наступними професіями:

 

  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;
  • Штукатур;
  • Токар;
  • Муляр.

      Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

      Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

 

 
Субсидіантам коротко про головне.

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни сплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Чим менші доходи сім’ї, тим меншою буде обов’язкова частка плати за спожиті житлово-комунальні послуги. Але, хотілося б нагадати, щодо обов'язковості сплати цієї частки субсидіантами.

Детальніше...
 
"Рішельє-Форум: державна служба для нової ери"

       Всеукраїнський «Рішельє-Форум: державна служба для нової ери» відбувся! 25 вересня 2020 року цей потужний захід об’єднав представників влади, вітчизняних та міжнародних експертів, науковців, громадських діячів, які переймаються питаннями розвитку державної служби в Україні.

Голова НАДС Наталія Алюшина відкрила пленарну частину Форуму з вітальних адрес Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова. Зокрема, в своєму вітанні Президент висловив сподівання, що під час Форуму будуть напрацьовані інструменти та механізми, які допоможуть зміцнити фундамент державного управління та сприятимуть якісним змінам в Україні.

«2020 рік продемонстрував, що нова реальність ставить безпрецедентні вимоги перед громадянами, державою та усім світом. Маємо вчитися жити та працювати в умовах невизначеності. І світова пандемія є тому яскравим прикладом. Саме тому для цьогорічного «Рішельє-Форуму» ми обрали тему: державна служба для нової ери. Адже власне держава та державні службовці мають бути готовими швидко реагувати на будь-які зміни, приймати професійні рішення та якісно виконувати свої функції. Тож запрошую усіх спільно обговорити найбільш прогресивні напрацювання щодо проблематики розвитку державної служби у нових умовах сьогодення» - звернулася до учасників та гостей Форуму Голова НАДС Наталія Алюшина. 

Учасників Форуму привітали Андрій Клочко, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Олег Немчінов, Міністр Кабінету Міністрів України, Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції, Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України, керівник Програм співробітництва щодо належного урядування та верховенства права Представництва ЄС в Україні Ксав’єр Камю, координатор проєктів ОБСЄ в Україні Генрік Вілладсен, керівник проєкту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії, директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в м. Києві Даніель Зайберлінг, заступник Голови Бюро державної служби Грузії МаяДвалішвілі.

Голова Програми SIGMA ҐрегорВірант презентував сучасні та міжнародні тренди розвитку інституту державної служби під час та після COVID-19. Досвідом  щодо реагування на сучасні виклики у сфері державної служби поділилися Голова Наглядової ради АстанинськогоХабу в сфері державної служби (Республіка Казахстан) АліханБайменов та Заступник Голови Державного екзаменаційного центру Азербайджанської Республіки БахрамХалілов. Радник Відділу з політичних, економічних та культурних питань Посольства Королівства Швеції в Україні Катя Салсбек та Голова офісу ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова у промовах зазначили, що у сучасних умовах особливого значення набуває інтеграція принципів прав людини, недискримінації та гендерної рівності в державну службу.

Тренди розвитку інституту державної служби, використання цифрових технологій для створення відкритого, прозорого та ефективного державного управління, головні тенденції на ринку праці 2020, виклики посткарантинного періоду у державному управлінні, безбар'єрність на державній службі – ось далеко неповний перелік тих питань, які були обговорені під час Форуму.

Одним з головних акцентів став пошук таких інструментів, які можуть стати гідними відповідями на виклики сучасності. Світова криза, спричинена Covid-19, змушує нас змінювати підходи до усталених поглядів та звичного порядку. Чи могли би ми собі уявити, що державні службовці зможуть працювати дистанційно, що послуги можна надавати онлайн? І це лише перші такі інноваційні зміни, які стали наслідком соціально-економічних викликів, пов’язаних з пандемією коронавірусу. Зрештою, вони продиктовані часом та новими суспільним запитами. А криза лише прискорила кроки з їх запровадження.

Також у рамках Форуму відбулося засідання Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 24