Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
ПАМ’ЯТКА ДЕКЛАРАНТА

Результат пошуку зображень за запитом "до уваги декларантів"Шановні декларанти! З 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Просимо Вас відповідально поставитись до змісту інформації, яку ви зазначаєте у декларації.
Зверніть увагу, що більшість інформації, необхідної Вам для заповнення декларації, міститься у відкритих державних реєстрах:
Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (https://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=1&is_registry=1&is_registry_ch=-1&is_free_ch=-1&keywords=&usertype=all&without_login=-1&is_free=-1)
Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Тут ви можете знайти інформацію для заповнення розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї».

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує

 Допомога дітям із тяжкими захворюваннями 

Результат пошуку зображень за запитом "Допомога дітям з тяжкими захворюваннями"Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.11.2018 року №996,  з першого січня 2019 року внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751 стосовно  призначення та виплати допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність.

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, призначається одному із батьків, усиновлювачу, опікуну, піклувальнику, одному із прийомних батьків, батьків-вихователів, який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або декілька видів таких захворювань, станів. Перелік тяжких захворювань, розладів, травм, станів тощо, що дає право на одержання допомоги на догляд за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...
 
Наказ від 18.01.2019 № 1/4 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік" Управління праці та соціального захисту населення РДА

Див. вкладення

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Результат пошуку зображень за запитом "Про стан виконання показників Районної Програми зайнятості населення за 2018 рік"

Про стан виконання показників Районної Програми зайнятості населення за 2018 рік

На протязі січня – грудня 2018 року послугами районної філії ХОЦЗ скористались1117 осіб, що становить 108,9% до минулого року (1026 осіб).Чисельність громадян, які були зареєстровані становить – 741 особа, що на 1 особу менше ніж 2017 році (742). Працевлаштовано за сприяння СЗ – 982 особи, в т.ч. з числа безробітних , що становить 144,4% планового показника на рік ( 680 осіб) та на 13,3% більше в порівнянні з 2017 роком (867), в т.ч. з числа безробітних 577 осіб, що на 5,7% більше ніж в минулому році (546). Таким чином, рівень працевлаштування безробітних становить 51,7%.

Громадськими роботами та роботами тимчасового характеру охоплено – 368 осіб, з них 360 осіббезробітні, що становить 102,2% планового річного показника (360 осіб). За відповідний період 2017 року - 385 осіб. Рівень охоплення громадськими та іншими роботами тимчасового характеру становить 32,2%. Активізовано роботу з сільськими радами щодо залучення безробітних до громадських робіт за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує

Результат пошуку зображень за запитом "Пільговий проїзд"Право на пільговий проїзд для окремих категорій населення

Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації повідомляє, що на виконання доручення Міністерства соціальної політики України проводиться робота з питання внесення інформації щодо документів осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які дають право на пільговий проїзд, до Централізованого банку даних з проблем інвалідності для можливості реалізації програми придбання пільгових проїзних документів для таких осіб через офіційний веб-сайт ПАТ «Укрзалізниця».

Просимо громадян першої, другої групи інвалідності та дітей з інвалідністю (законних представників) звернутися до управління та надати копії відповідних посвідчень, які дають право на пільгу та «Пенсійне посвідчення».

 
Держпродспоживслужба інформує: Що маємо знати про питну воду

Результат пошуку зображень за запитом "що маємо знати про питну воду"

Вода - це життя. Але окрім життєвої сили, яку вона дає, вода може розповсюджувати різноманітні захворювання. У воді розчинена велика кількість органічних та неорганічних речо­вин, а також у ній проживають як нешкідливі так і небезпечні для ор­ганізму людини мікроорганізми, що викликають інфекційні захворювання.

Яка вона – якісна вода? Що стосується гігієнічних норм, корисною є лише вода, оптимально збалансована за своїм хімічним складом, адже надлишок або нестача певних елементів негативно впливає на здоров’я людини. Багато про що можуть сказати наші смакові враження та оцінка зовнішнього вигляду води. Якісна вода має бути абсолютно прозорою і «смачною» - жодного запаху чи присмаку. Наприклад, висока жорсткість води (підвищений вміст солей кальцію і магнію) може призвести до виникнення так званих «кам’яних захворювань» (сечокам’яна, нирковокам’яна,  жовчнокам’яна хвороби), а також подагри. Така вода даватиме сильний накип при нагріванні.

Детальніше...
 
До відома громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Результат пошуку зображень за запитом "до уваги чорнобильців"Згідно Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018  № 551 та враховуючи статтю 65 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» повідомляємо про наступне.

Рішення про встановлення статусу та видачу посвідчень вказаній  пільговій категорії громадян, приймається виключно регіональними комісіями з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

Розпорядженням першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації від 09.08.2018 № 470 утворено Комісію з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує… (Травматизм у районі. Підсумок за 4 квартал 2018 року.)

Результат пошуку зображень за запитом "(Травматизм у районі."Результат пошуку зображень за запитом "управління праці та соц захисту населення"У Сахновщинському районі за 12 місяців 2018 року зареєстровано 1186 випадків невиробничого травматизму (2017р.- 1181 чол.), в тому числі 24 випадки зі смертельним наслідком (2017р.- 26 чол.).        

Управлінням праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації постійно здійснюється моніторинг стану дотримання законодавства з питань охорони праці та атестації робочих місць з шкідливими умовами праці на підприємствах та установах району.   Керівникам надаються рекомендації щодо усунення порушень.

Детальніше...
 
До відома учасників антитерористичної операції

Результат пошуку зображень за запитом "до відома учасників ато"Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації повідомляє, що Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів є професійно-технічним навчальним закладом, заснований на загальнодержавній власності і належить до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України, який вже понад 60 років проводить підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів дорожньої галузі.

Як галузевий навчальний заклад Центр веде підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів для підприємств, організацій дорожньої галузі, а також здійснює на договірній основі з підприємствами, Державною службою зайнятості і громадянами професійне навчання громадян та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції.

Ліцензія Центру надає можливість навчати за професіями:

– водії транспортних засобів категорій «А1», «А», «В», «С1», «С», «Д1», «Д», «СЕ»;

– тракторист;

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Інформаційно – аналітичні матеріали

про роботу Лозівського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Харківської області

за 2018 рік

 

         Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій пенсіонерам міста Лозова, Лозівського району, Близнюківського району, Сахновщинського району, м. Первомайський та Первомайського району, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

В 2018 році власні кошти склали 388,676 млн. грн., в т.ч. 98,8% частина єдиного внеску або 383,873 млн. грн., та 4,803 млн. грн. – кошти які адмініструє Пенсійний фонд України, що на 73,6 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Збільшення пояснюється підвищенням для Пенсійного фонду України пропорції розподілу ЄСВ з 01.07.2017 до 85,6215% відповідно до постанови КМУ від 16.03.2017 № 145 „Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб” та від 19.07.2017 № 530, та збільшенням мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 до 3723 грн.

Детальніше...
 
Лозівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

 Перерахунок пенсій з 1 січня 2019 року

Статтею 28 Закону України від 09.07.2003 №1058 „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” встановлено, що з           1 січня 2018 року для осіб, які досягли віку 65 років мінімальний розмір пенсії за віком за наявності в чоловіків 35 років, а в жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40% від мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік. 

Мінімальна заробітна плата з 01.01.2019 встановлена у розмірі 4173 грн.

Тож право на перерахунок пенсії з 1 січня 2019 року мають непрацюючі особи, які:

  • досягли віку 65 років;
  • мають страховий стаж чоловіки – 35 років, жінки – 30 років.

Перерахунок не потребував особистого звернення пенсіонерів до територіального управління Фонду.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 Наступна > Кінець >>

Сторінка 22 з 24