Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Щодо пожежної безпеки в архівних установах

         imagesНаказом Міністерства юстиції України від 27 листопада 2017 року № 3790/5 затверджені нові Правила пожежної безпеки для архівних установ України. Вимоги цих Правил є обов’язковими для виконання архівними відділами районних державних адміністрацій, трудовими архівами, архівними підрозділами музеїв та бібліотек, і спрямовані на забезпечення організаційних, технічних та інших заходів запобігання пожежам.

         Правила передбачають вимоги до архівних приміщень: від розміщення в ньому стелажів до обладнання  системами захисту.

         Керівникам установ та відповідальним працівникам за архівні підрозділи необхідно ознайомитися з Правилами та максимально забезпечити їх виконання.

 

 

 

Начальник архівного відділу

районної державної адміністрації                                    В.Ю. Легуша

 

17.01.2018 р.

 
Травматизм у Сахновщинському районі. Підсумок за 4 квартал 2017 року

         imagesВ Сахновщинському районі за 12 місяців 2017 року зареєстровано 1081  випадків невиробничого травматизму (2016р.- 1308 чол.), в тому числі 26 випадків зі смертельним наслідком (2016р.- 30 чол.).

         Управлінням праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації постійно здійснюється моніторинг стану дотримання законодавства з питань охорони праці та атестації робочих місць з шкідливими умовами праці на  підприємствах та установах району.   Керівникам надаються рекомендації щодо усунення  порушень.

         За 12 місяців 2017 року в Сахновщинському районі  зареєстровано 1 нещасний випадок на виробництві. За аналогічний період 2016 року  зареєстровано 2 виробничих травми.

         Кожен роботодавець, який приймає на роботу працівника, незалежно від форми трудового договору несе повну відповідальність за його життя та здоров’я.

 

Головний спеціаліст з питань охорони праці

УПСЗН Сахновщинської РДА                                          І.П.Лукаренко

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує

Див. вкладення

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про

imagesорганізацію санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю , ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань", у санаторно-курортних закладах Харківської області за рахунок коштів обласного бюджету

З 01.01.2018 року організація санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю , ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань", у санаторно-курортних закладах Харківської області за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відповідно до Порядку забезпечення  санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення  районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року №187 (зі змінами) на підставі тристоронньої угоди (особа - місцеве управління – санаторій). 

 

Головний спеціаліст

відділу персоніфікованого обліку

пільгових категорій населення                                Ю.Б.Савицька

 
Використання інформації, яка міститься в документах архівних установ

         imagesАрхівні установи Сахновщинського району – Архівний відділ Сахновщинської районної державної адміністрації та трудові архіви сільських і селищної рад Сахновщинського району – зберігають історичне та культурне надбання нашого району - безцінні архівні документи.

         Архівний відділ районної державної адміністрації формується документами Національного архівного фонду державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які мають постійний термін зберігання.

         Трудові архіви забезпечують тимчасове зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду, тобто, документів, які необхідні громадянам для підтвердження стажу роботи та заробітної плати.

Детальніше...
 
Наказ від 22.12.2017 № 264/49 "Про внесення змін до наказу від 02.02.2017 року № 22 А/4 "Про затвердження паспортів бюджетної програми на 2017 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту

Див. вкладення

 
Наказ від 19.12.2017 № 253/47 "Про внесення змін до наказу від 02.02.2017 року № 22 А/4 "Про затвердження паспортів бюджетної програми на 2017 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту Сахновщинської РДА

Див. вкладення

 
Інформація про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України про розмір державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на 2017 рік

Результат пошуку зображень за запитом "увага інформація"Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148-VIII, яким з 1 жовтня 2017 передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» та Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію».

Детальніше...
 
Про посилення заходів щодо профілактики сказу тварин на території Сахновщинського району

Див. вкладення 

 
Технічний переклад Стратегії Ради Європи про права осіб з інвалідністю на період 2017-2023 років «Права людини: реальність для всіх»

Див. вкладення 

 
ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ІЗ ЗОНИ АТО! 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 9