Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Вміння втілювати мрію в життя

      p 20181001 142831В районі наразі йде до завершення збирання пізніх сільськогосподарських культур та повним ходом завершується посів озимих культур під врожай 2019 року. На сьогоднішній день по району вже зібрано соняшнику 89% до плану при середній врожайності 27,9 ц/га., кукурудзи на зерно 38% до плану при середній врожайності 56,5 ц/га, та посіяно озимих культур на площі 16180 га., що становить 84% до плану.

   В цих цифрах частка сільгосппідприємств, що мають в обробітку до тисячі та більше гектарів землі, фермерських господарств до 100 гектарів та господарств населення куди входять приватні підприємці та одноосібники, які до речі мають 49% від загальної районної площі ріллі. До одного із таких приватних підприємців завітали на цьому тижні начальник управління агропромислового розвитку Сахновщинської районної державної адміністрації Ю.І.Мостовий та начальник відділу фінансово – кредитного забезпечення управління агропромислового розвитку – О.О.Юдін.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує

Результат пошуку зображень за запитом "упсзн"Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 (в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 №329)

житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі — особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді: - у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; - або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; - та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімаль-ний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначен-ня житлової субсидії.

Детальніше...
 
Наказ від 20.09.2018 № 21/28 "Про внесення змін до наказу від 12.02.2018 № 5/6 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік" Управління праці та соціального захисту населення РДА

Див. вкладення

 
Увага! Зміни у чинному законодавстві Фонду соціального страхування України!

Результат пошуку зображень за запитом "зміни в соцстрахі"Красноградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області інформує страхувальників-роботодавців та застрахований осіб про зміни у чинному законодавстві щодо надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

19 липня 2018 року на засіданні правління Фонду соціального страхування України було розглянуто перелік важливих нормативно-правових актів з питань статутної діяльності Фонду.

Зокрема, було затверджено нормативні документи, що стосуються надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам за рахунок коштів Фонду:

-постанова правління Фонду «Про затвердження Порядку призначення, нарахування та проведення страхових виплат» від 19.07.2018 №11, яка набирає чинності з 01.10.2018 (далі – постанова № 11);

Детальніше...
 
Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення

Результат пошуку зображень за запитом "Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення"Існування таких явищ, як тіньова зайнятість та виплата заробітної плати у конвертах, призводить до недоотримання коштів державним бюджетом та фондами соціального страхування, наражають роботодавців на небезпеку накладання фінансової та кримінальної відповідальності та позбавляють працівників соціальних гарантій, таких як відпускні, лікарняні, пенсійні виплати тощо як сьогодні, так і в майбутньому. Крім того, існування цього явища призводить до неможливості регулювання економіки за допомогою інструментів грошово-кредитної та податкової політик, а також призводить до зниження ефективності державної політики.

Тіньова зарплата є однією із найбільших проблем сучасної економіки України. Виплата заробітної плати «у конвертах» призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих роботодавців та працівників.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинського району інформує

Результат пошуку зображень за запитом "Увага важлива інформація" 

Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації доводить до відома, що Постановою КМУ від 22 серпня 2018 року №658 затверджено «Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі». 

Див. вкладення 

           

 

 

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує

Результат пошуку зображень за запитом "«Європейський корпус солідарності»,"З 10 серпня 2018 року Європейська комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Детальніше...
 
Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за січень – серпень 2018 року

Результат пошуку зображень за запитом "лозівське  управління пенсійного фонду україни" Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій пенсіонерам міста Лозова, Лозівського району, Близнюківського району, Сахновщинського району, м. Первомайський та Первомайського району, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

Детальніше...
 
Електронні послуги Пенсійного фонду України: СМС - інформування

         0908Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України, для виконання якого створюються нові сервіси та можливості.

         Пенсійним фондом України запроваджено СМС – інформування, за допомогою якого громадяни отримують таку інформацію:

         Пенсіонери :

         - про результати розгляду заяв про призначення/перерахунок пенсії;

         - поновлення або припинення виплати пенсії;

         - про необхідність звернення до органів Пенсійного фонду для підтвердження даних про особу – пенсіонера.

Детальніше...
 
Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за січень – липень 2018 року

         0908Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій пенсіонерам міста Лозова, Лозівського району, Близнюківського району, Сахновщинського району, м. Первомайський та Первомайського району, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

         В січні – липні 2018 року власні кошти склали 219,419 млн. грн., в т.ч. 98,7% частина єдиного внеску або 216,684 млн. грн., та 2,735 млн. грн. – кошти які адмініструє Пенсійний фонд України, що на 50,9 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Збільшення пояснюється підвищенням для Пенсійного фонду України пропорції розподілу ЄСВ з 01.07.2017 до 85,6215% відповідно до постанови КМУ від 16.03.2017 № 145 „Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб” та від 19.07.2017  № 530, та збільшенням мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 до 3723 грн.

Attachments:
Download this file (Додаток до інформаційно 01.08.18.doc)Додаток [ ]
Детальніше...
 
Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за січень – червень 2018 року

          Робота Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Харківської області була спрямована на виконання завдань Пенсійного фонду України, плану власних надходжень, забезпечення своєчасної виплати пенсій пенсіонерам міста Лозова, Лозівського району, Близнюківського району, Сахновщинського району, м. Первомайський та Первомайського району, поліпшення обслуговування громадян, вдосконалення взаємодії з органами фіскальної служби, реалізацію запланованих заходів щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду.

В  січні – червні 2018 року власні кошти склали 186,022 млн. грн., в т.ч. 98,7% частина єдиного внеску або 183,651 млн. грн., та 2,371 млн. грн. – кошти які адмініструє Пенсійний фонд України, що на 42,6 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Збільшення пояснюється підвищенням для Пенсійного фонду України пропорції розподілу ЄСВ з 01.07.2017 до 85,6215% відповідно до постанови КМУ від 16.03.2017 № 145 „Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб” та від 19.07.2017  № 530, та збільшенням мінімальної заробітної плати з 01.01.2018 до 3723 грн.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 12