Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
"пакунок малюка" 
До уваги отримувачів житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг!

uvagaЗ 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.

За отриманням консультацій рекомендуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації за адресою смт.Сахновщина, вул.Тарасів Шлях, 68, каб.3 або по телефону 3-12-85

 

Начальник відділу

державної допомоги та субсидій          Марина РОДЕНКО

 

 
Урочиста нарада
01.10.4В залі засідань районної державної адміністрації відбулася урочиста нарада присвячена Всесвітньому дню вчителя, яке відзначається щорічно у першу неділю жовтня, за участю голови Сахновщинської районної державної адміністрації Максима Карплюка, голови Сахновщинської районної ради Віталія Левченка, голови комісії з реорганізації відділу освіти Любові Волошиної та голови Сахновщинської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лариси Шаповалової.
Під час наради за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти нагородили працівників закладів освіти Сахновщинського району подяками голови районної державної адміністрації та голови районної ради, а також подяками відділу освіти Саховщинської районної державної адміністрації.
 
Інформуємо роботодавців щодо законодавства про зайнятість та легалізацію трудових відносин

30.09.1З метою сприяння легалізації зайнятості, фахівцями Сахновщинської районної філії Харківського обласного центру зайнятості постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями району щодо негативних наслідків використання роботодавцями незадекларованої праці.

Враховуючи актуальність питання легалізації зайнятості, з метою доведення до роботодавців переваг легальної зайнятості, протягом вересня 2020 року фахівці з питань зайнятості Сахновщинської РФ відвідували роботодавців району, котрі мають найману працю.

Спеціалістами центру зайнятості було надано роз’яснення роботодавцям, що оформлення трудових відносин потрібне, насамперед, самим працівникам, адже нелегальна праця – це не тільки несплачені податки та втрачені надходження до бюджету, вона позбавляє людей прав та соціальних гарантій, а також гідної пенсії у майбутньому.

Головною метою служби зайнятості є максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації найманої праці та працевлаштування шукачів роботи.

 
Шановні бібліотекарі!

30.09.20

 

Вітаю Вас з Всеукраїнським днем бібліотек. Бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, сімейного затишку, родинного тепла, дружнього взаєморозуміння та підтримки. Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

 

 

 

  

З повагою,

голова районної

державної адміністрації                                              Максим КАРПЛЮК

 
«Мама, тато, я – спортивна сім’я!»-2020

24.09.3Здорова родина – запорука успішної держави! Беззаперечним є той факт, що заняття фізичною культурою і спортом в колі сім’ї сприяють зміцненню психологічних та емоційних стосунків у родині. Як добре, що на Сахновщині сімейними спортивними традиціями може похвалитися не одне покоління.

24 вересня 2020 року у місті Харкові на базі спортивного комплексу «Металіст» було проведено обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Команду від Сахновщинського району представила дружна родина Бречків: мама Тетяна, тато Андрій та син Давид.

Згідно програми змагань, було проведено чотири види випробувань, а саме: комбіновану естафету, естафети «Сімейна переправа», «Спритна» та «Дружна родина». У запеклій спортивній боротьбі серед команд другої групи сімя Бречків зайняла четверте місце. Наш Давид, якому, до речі, всього лиш 7 років, був найменшим учасником у своїй віковій категорії. Він змагався з конкурсантами, старшими за нього на декілька років.  Тому для нас він вже переможець! За рік юний спортсмен підросте, набереться сил і  обов’язково здобуде призове місце. Ми в це віримо!

Але, як відомо, головне не перемога, а здобутий досвід і, звісно, спортивне задоволення та азарт від спільної участі у заході. З впевненістю можна сказати, що гарний настрій отримали всі – і дорослі, і дітвора.

 

Голова комісії з припинення відділу

культури, молоді та спорту Сахновщинської РДА                     Віталія ДУДКА 

 
25 вересня на базі Шевченківської сільської бібліотеки був проведений виїзний семінар «Сучасна публічна бібліотека - платформа для культурного розвитку громади».

25.09.4Розпочала семінар директор  КЗ « Сахновщинська  ЦБС»     Лідія  Сініченко. Вона привітала всіх з професійним святом, оскільки семінар проходив напередодні – Всеукраїнського Дня бібліотек,  розповіла про роль бібліотеки в громаді, про впровадження нових бібліотечних послуг з використанням інформаційних технологій, тому  бібліотеки  мають стати активними, повними життя осередками, де кожен, хто до них завітає, зможе знайти для себе відповідні пропозиції. Аби бібліотеки і далі могли займати важливе і стабільне місце в житті громади, вони мають стати спеціалізованими культурними центрами, освітніми, інформаційними інституціями, місцями для проведення дозвілля.

 Семінар продовжила завідуюча організаційно-методичним відділом  закладу - Перець Ніна, яка надала консультацію «Простір традиційних бібліотек – простір сучасної бібліотеки». Вона детально розповіла колегам про місце й роль сільських книгозбірень в  соціально-культурному житті громади, надала рекомендації та поради щодо якісного обслуговування жителів села, формування нового бібліотечного простору, нових підходів.

В роботі семінару взяла участь голова Шевченківської сільської ради Лисенко Світлана25.09.5 Володимирівна. Вона зазначила, що бібліотеки – це перші помічники для голів сільських рад, вони можуть підказати, де знайти інформацію, допомогти в організації і проведенні заходів. А комп’ютеризовані бібліотеки, особливо в селі,  допомагають з пошуком потрібної інформації в мережі Інтернет, надають електронні послуги.

Для учасників заходу  був проведений краєзнавчий  вечір « Шевченкове – одна родина від батька до сина» підготовлений: провідним бібліотекам  ЦБ – Тетяна Шамота, завідуючою сільською бібліотекою Любов Кондратенко та директором сільського будинку культури  Павлом Леоновим.

Директор підсумувала роботу семінару і наголосила , що бібліотеки  не повинні стояти осторонь від громади, вони  мають активно працювати з населенням, вивчати та знати його потреби,бути  відкритими для спілкування, для співпраці.

 

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує населення

28.09.1про можливість навчання за освітньо-професійною програмою «Менеджмент  об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків»  з використанням ваучерів та на підготовку фахівців зі спеціальності «Менеджмент» в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості.

       За детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб.

№ 4, або за телефоном  3-18-04.

 
Щодо проведення опитування

         У рамках виконання Плану заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2019-2021 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року №474-р, НАДС спільно із Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Офісом реформ Кабінету Міністрів України проводять вдруге щорічне дослідження «Державна служба в Україні: Ваша точка зору», що має на меті визначити рівень організаційної культури на державній службі, з’ясувати її сильні та слабкі місця, а також обрати цінності спільні для всіх державних службовців.

         Результати дослідження дозволять розробити рекомендації щодо підвищення привабливості держави як роботодавця, посилення ефективності та якості державної служби, а також будуть використані при підготовці концепції культури державної служби.

         Якісне дослідження передбачає, що в онлайн-опитуванні візьмуть участь близько 20% державних службовців державного органу, які займають посади державної служби категорії «Б» і «В» у різних структурних підрозділах та відрізняються за віком, статтю та досвідом роботи на державній службі.

         Дослідження проводиться методом онлайн-опитування, яке триватиме з 25 вересня по 11 жовтня 2020 року. Опитування доступне на відкритому міжнародному онлайн-ресурсі за посиланням www.cutt.ly/LfS9iPJ.

 

 
УВАГА!

Сахновщинська районна державна адміністрація доводить до відома населення району про необхідність вжиття заходів щодо посилення охорони власного майна шляхом встановлення охоронної сигналізації, омофонів, укріплення вхідних дверей, встановлення кодових замків на під'їздах житлових будинків тощо з метою попередження квартирних крадіжок та інших крадіжок майна з житла громадян.

 
Збиті електроопори – одна із причин знеструмлення споживачів

Щорічно внаслідок пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури енергетики несуть значних збитків. При цьому необхідно виокремити руйнування електроопор внаслідок дорожньо-транспортних пригод (ДТП).

В осінньо-зимовий період, у зв'язку з погіршенням погодних умов (зокрема через ожеледицю), збільшується кількість випадків пошкодження опор ліній електропередачі (ЛЕП) та вуличного освітлення автотранспортом. Пошкодження вуличного електроустаткування призводить до аварійних відключень споживачів. Від легковажності водіїв страждають прості громадяни, соціально значущі об'єкти, лікарні, дитячі садки, школи, які залишаються без електроенергії на той час, поки фахівці ліквідовують наслідки порушення. Протягом року кермувальники транспортних засобів збивають тисячі електроопор, а збитки, нанесені від таких пригод, сягають мільйонів гривень. Лише на Буковині протягом 8 місяців 2020 року зафіксовано 39 випадків пошкодження та збиття електроопор внаслідок ДТП, що призводило до знеструмлення споживачів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 24