Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Щодо презентації Інформаційного центру ERASMUS+ YOUTH в Україні

uvaga5 жовтня о 15.00 на базі Харківського національного університету імені В.Н. Казаріна (м. Харків, майдан Свободи,4, головний корпус, ауд. 2-49) відбудеться презентація Інформаційного Центру ERASMUS+ YOUTHв Україніhttps://www.facebook.com/EPlus.Ukraine/. Програма заходу додається.

ERASMUS+ це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Компонент ERASMUS+ Youth, надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмінів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді (EVS).

Детальніше...
 
Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України до порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію

         images31 серпня поточного року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 611, якою внесено зміни до «Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд», затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 02.04.2005 № 261.

         Вищезазначеними змінами постанову КМУ від 02.04.2005 № 261 приведено у відповідність до Закону України  від 07.02.2017  № 1836-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника»  (чинний з 05.03.2017) в частині надання державної соціальної допомоги дитині померлого годувальника, який не одержав право на пенсію за життя, а саме стосовно терміну надання даної допомоги, визначення її розміру та переліку необхідних документів:

         соціальна допомога дитині померлого годувальника  призначається з дати, що настає за днем смерті годувальника (якщо звернення за соціальною допомогою надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня смерті годувальника) до досягнення дитиною 18-ти річного віку. Дітям померлого годувальника, які навчаються за денною формою навчання в загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, професійно-технічних, вищих навчальних закладах (у тому числі у період між завершенням навчання в одному із зазначених закладів і вступом до іншого або у період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем і продовженням навчання за іншим рівнем за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців), державна соціальна допомога  призначається до закінчення ними навчальних закладів, але не більш як до досягнення 23 років, а дітям-сиротам – до досягнення 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні.

Детальніше...
 
Наказ від 18.09.2017 № 179/31 "Про внесення змін до наказу від 02.02.2017 року № 22 А/4 "Про затвердження паспортів бюджетної програми на 2017 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту

Див. вкладення

 
Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline

uvagaПослуга електронної черги реєстрації безробітних доступна за посиланням  http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/aboutабо на порталі Державної служби зайнятостіhttp://www.dcz.gov.ua  через рубрику «Електронні послуги».

Якщо Ви зарезервували для себе час, Вам не потрібно отримувати талон на відвідування. Звертайтесь до фахівця центру зайнятості у зарезервований час. На електронному табло у центрі зайнятості відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, яке Вам буде повідомлено під час запису на прийом засобами електронної черги.

Записатись можна на консультації з питань: сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.

 

Електронна черга – це швидко і зручно! Цінуйте свій час – користуйтеся новими опціями, створеними саме для Вас!

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України до порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям"

         imagesПостановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 року № 454 внесено зміни у Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

         Відтепер центр зайнятості щомісяця надає інформацію управлінню праці та соціального захисту населення стосовно дотримання безробітними працездатними членами малозабезпеченої сім’ї законодавства про зайнятість,  а саме: у частині сприяння своєму працевлаштування та припинення реєстрації як безробітної особи.

         У разі отримання відомостей про припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї (крім випадків припинення реєстрації у зв’язку з працевлаштуванням самостійно), виплата раніше призначеної соціальної допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного, якщо припинення реєстрації відбулося з наступних причин:

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України до порядку призначення та надання населенню житлових субсидій"

        images Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 18.08.2017 № 609 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, яка набула чинності 19.08.2017, удосконалено порядок призначення та надання населенню житлових субсидій.Постановою передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат  на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні на опалювальний період розрахунок буде проводитися на підставі доходів за перше півріччя 2017 року. Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи громадян.

         При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

Детальніше...
 
Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного працюючого громадянина.

Зарплата “в конвертах” та праця без оформлення трудової книжки, переслідують наше суспільство вже не один рік  і мають характер руйнівної сили.     

  Cоціальна захищеність кожного -  легалізація робочих місць та заробітної плати.  Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну, вищу за мінімальну зарплатню. Трапляється, що зарплата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. І це з’ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи для пред’явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.

  Заробітну плату в «конвертах» без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Ні для кого не секрет, що частина заробітку на фірмах і підприємствах виплачується нелегально. Не скрізь, звичайно, але й нерідко роботодавці розглядають заробітну плату як непродуктивні витрати. Тому штучно стримують її ріст, ухиляються від прийняття колективних договорів. Лихо ж у тому, що й наймані робітники погоджуються одержувати частину оплати своєї праці «у конвертах»… Під загрозою стає не тільки гідне пенсійне забезпечення на старість, але й інші соціальні виплати. Отримуючи неофіційну заробітну плату, працівник повністю беззахисний перед роботодавцем.

  І знову  нагадуємо:  не оформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та їх перерахунків у подальшому. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним, а бюджет Пенсійного фонду матиме стабільні надходження для своєчасного фінансування пенсійних виплат. Суспільство має зрозуміти, що легалізації заробітної плати альтернативи немає.

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства

Шановні працедавці! Не чекайте  проведення  перевірки, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.

                                                                              Управління соціального захисту населення

                                                                            Відділ з питань праці та зайнятості населення

 

 
Наказ від 08.08.2017 № 152/24 "Про внесення змін до наказу від 02.02.2017 року № 22 А/4 "Про затвердження паспортів бюджетної програми на 2017 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА

Див. вкладення

 
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Інформаційне повідомлення!!!

 imagesНа виконання листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та          захисту споживачів від 19.06.2017 № 602-111-17/6034 щодо вжиття заходів спрямованих на           профілактику та недопущення гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь   серед населення в’яленою рибою, просимо Вас забезпечити необхідні умови зберігання та  реалізації рибних продуктів на Ваших торговельних об’єктах.

 

 Відділ економічного розвитку і торгівлі    

      районної державної адміністрації

                   

 
До уваги підприємців!

imagesЗ 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.  

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб – підприємців становить 704 грн. на місяць (3200 грн. х 22 відсотки).

Отже, для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. щомісяця.

Детальніше...
 
Наказ від 13.06.2017 № 13/20 "Про внесення змін до наказу від 02.02.2017 року № 6/5 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік" Управління праці та соціального захисту населення

Див. вкладення

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 9