Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Виконання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державного службовця у 2020 році

Відповідно до Типового порядку проведення оцінюваннярезультатів службової діяльності державних службовців, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 № 640, результати виконання індивідуальної програми враховуються під часоцінювання результатів службової діяльності державного службовця, що в свою чергу є обов’язковою умовою для отримання найвищого балу державним службовцем.

У 2020 році було внесено ряд змін до підходів підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, зокрема які стосувались:

1) Збільшення обсягу частки самоосвіти до 50 відсотків загальної кількості кредитів ЄКТС серед інших видів професійного навчання в межах виконання індивідуальної програми в 2020 році.

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.06.2020 № 532, зокрема, внесено зміни до пункту 20 Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 106, згідно з якими обсяг частки самоосвіти у 2020 році серед інших видів професійного навчання може становити не більше 50 відсотків загальної кількості отриманих кредитів ЄКТС за результатами виконання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності/ індивідуальної програми професійного розвитку (далі - індивідуальна програма).

Тобто в 2020 році державний службовець у межах виконання індивідуальної програми має набрати встановлений абзацом другим пункту 7 Положення про систему професійного навчання обов’язковий щорічний мінімум у 1 кредит ЄКТС, де частка самоосвіти має становити не більше 0,5 кредиту ЄКТС, а частка інших видів професійного навчання не менше 0,5 кредиту ЄКТС.

Детальніше...
 
Історія прикрас тієючиіншоюміроювідображаєісторію народу, йогокультурнітрадиції та навколишню природу.

01.09.2Прикраси, крім оберегової функції, були корисними та функціональними та виступали складовою частиною вбрання. 

Жінки у всі часи хотіли бути красивими. Тому намисто, сережки завжди були затребуваними. Виготовляли їх з найрізноманітніших природних матеріалів: дерева, глини, яскравих камінців, мушлів, бурштину. Згодом до цього переліку додалися привізні перли, корали, бісер, нашиті монети. А якщо прикраси зроблені вручну - це безцінний  скарб та краса.

30 серпня 2020 року у читальній залі Сахновщинської центральної бібліотеки було організовано виставку-інсталяцію під назвою «Власні ручки роблять стильні штучки», де було представлено неймовірні вироби місцевою талановитої майстрині Вікторії Ситник, а саме: прикраси, скриньки та ін.

Авторські прикраси – перший спосіб створити неповторний образ для себе. Отож, із задоволенням запрошуємо переглянути та насолодитися ексклюзивними та оригінальними виробами ручної роботи.

 
Згідно Указу Президента України від 23.08.2019 р. № 621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»,

28.08.6Плану заходів з підготовки та відзначення у Харківській області Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України від 26.08.2020 р. № 01-27/6926, відповідно до плану роботи відділу культури, молоді та спорту Сахновщинської районної державної адміністрації на 2020 рік та з метою гідного відзначення пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, виховання шанобливого ставлення до героїв України, патріотичного виховання громадян України бібліотеки КЗ «Сахновщинська ЦБС» розпочали цикл пам’ятних та національно – патріотичних заходів «Разом з Україною мужніти, совістю і серцем їй служити» в рамках Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях». Заходи проводяться з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Для відзначення Дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

28.08.7В даний час проходить день пам’яті в центральні бібліотеці «Герої нашої доби» в програмі якого медіа – подорож «Назавжди в наших серцях», виставка гасло «Згадаймо Іловайськ 29 серпня», перегляд фільму «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас». Сугарівська бібліотека – музей провела тематичну годину «Живі доки пам’ятаємо …», де використані подаровані матеріали земляка, підполковника   Кушніра Сергія Володимировича нагородженого відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».  

 

 
Сахновщани долучилися до проведення Всеукраїнської акції «Сонях пам'яті»

Згідно Указу Президента України, 29 серпня український народ відзначає День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність 28.08.5України.

28.08.4З цієї нагоди сахновщани долучилися до проведення Всеукраїнської акції «Сонях пам'яті». Захід відбувся у форматі майстер-класу напередодні пам'ятної дати – 28 серпня о 09:00 в районному Будинку культури за участі дітей та дорослих. Разом з майстрами та працівниками РБК дітлахи виготовили рукотворні сувенірисимволічні соняшники. Ці квіти життя обов'язково зацвітуть на 28.08.3передовій і грітимуть серця наших захисників. Адже по закінченню майстер-класу їх було передано бійцю Андрію Іванову – уродженцю сел. Сахновщина. Він обов’язково вручить ці подарунки своїм колегам – воїнам-сахновщанам.

Нехай ці обереги стануть згадкою про тих, хто поліг на полі бою російсько-української війни, хто віддав своє життя за наше мирне небо, спокій і свободу. Бо сонях – це не просто символ мужності наших захисників, це і є символ незламності перед ворогом. Пам'ятаємо про Ваш подвиг, наші безсмертні Герої! Дякуємо Вам за Україну!

 
Легальна зайнятість

  28.08.2       Питання легалізації трудових відносин є актуальним питанням сьогодення. Тому що від офіційно нарахованої заробітної плати та відповідно від сплачених соціальних внесків залежить набуття людиною страхового стажу.Чому нелегальна зайнятість залишається популярною? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

Детальніше...
 
САХНОВЩИНА У ФІНАЛІ МОЛОДІЖНОГО КОНКУРСУ

20.08.220 серпня 2020 року конкурсна комісія Молодіжного конкурсу на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину» відвідала Сахновщину з робочим візитом. До складу комісії ввійшли працівники обласного комунального закладу «Організаційно-методичний центр туризму» на чолі з директором В.Холодок, історики, краєзнавці, представники молодіжних,  громадських організацій та Центру краєзнавства імені академіка П.Т.Тронька, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, інші поважні професіонали туристичної галузі. Наголосимо, що конкурс проводиться з метою популяризації туристичного потенціалу Харківщини, залучення молоді до екскурсійної діяльності та дослідження історії рідного краю.

Детальніше...
 
ТРЕНІНГ «КОНФЛІКТИ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ»

26 серпня 2020 року в Сахновщинському районному Будинку культури відбувся тренінг для працівників культури селища Сахновщина Харківської області під назвою «Конфлікти в галузі культури».

26.08.5Завідувач сектором краєзнавства Сахновщинського РБК, учасник тренінгу-курсу з управління та запобігання конфліктам та інклюзії в місцевих громадах (червень-липень 2020 р., м. Запоріжжя, м. Одеса) Олег Яриніч поділився з колегами власним досвідом за підсумками десятиденного навчання. Тренінг проведено за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Іноземних Справ Німеччини в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!», який реалізує громадська організація «Регіональне об’єднання молоді».

Детальніше...
 
Конкурс “Соціальна аФішка 2020 “Безпечна електрика у моєму житті”.

АТ “Харківобленерго” пропонує всім дітям від 6 до 16 років взяти участь у конкурсі.

Соціальна аФішка - зображення (малюнок або фото).

Роботи приймаються з 1 вересня до 16 листопада 2020 року включно.

Роботи, надані після зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Вік конкурсантів: I категорія (6 - 9 років), II категорія (10 - 13 років), III категорія – (14 - 16 років).

На конкурс роботи можуть бути представлені у чотирьох номінаціях:

“Безпечне селфі або життя дорожче за фото”;

“Правила безпечного користування електрикою у побуті”;

“Правила безпечного поводження поблизу енергооб'єктів на вулиці”;

“Енергетика: погляд у майбутнє”.

 

Вимоги, які пред'являються до конкурсних робіт:

Конкурсні роботи повинні відповідати тематиці конкурсу соціальної аФішки 2020 “Безпечна електрика у моєму житті”.

Малюнок може бути ручної роботи на паперовому носії (аркуші паперу) або виготовлений за допомогою комп'ютерної графіки.

Фото та малюнок повинні бути формату А-4!

 

Увага! Процес створення фотороботи не повинен загрожувати Вашому здоров'ю та життю!

Цифровий формат: png, jpeg, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів.

Від одного учасника конкурсу приймається не більше чотирьох конкурсних робіт, по одній у кожній номінації.

Колективна робота не приймається.

До роботи на окремому аркуші додається заповнений бланк заявки про участь у конкурсі.

Роботи без надання заявки про участь у конкурсі прийматися не будуть.

Заявка на участь у конкурсі:прізвище, ім'я, по батькові автора конкурсної роботи; дата народження (кількість повних років) конкурсанта; місце проживання (повна адреса) конкурсанта, вікова група, назва конкурсної роботи; контактний телефон (моб. тел. батьків конкурсанта); невелика розповідь про роботу.

Робота повинна супроводжуватися естетично оформленим пояснювальним написом (назва роботи, прізвище, ім'я та вік Учасника, адреса проживання).

Напис (етикетку) потрібно зробити у друкованому вигляді та прикріпити до зворотного боку роботи.

Конкурсні роботи необхідно надати до управління інформаційної політики та роботи зі споживачами товариства за адресою: вул. Плеханівська, буд. 149, кім. 122, м. Харків, 61037; конт. тел.: (057) 342-31-07, або до місцевих районних відділень товариства. Електронна адреса: е-mail: ikc01@.obl.kh.energy.gov.ua.

Надсилайте конкурсні роботи разом з заявкою поштою або на електронну адресу.  Обов'язково з поміткою “Дитячий конкурс - 2020”.

У разі надання  конкурсних робіт особисто (нарочно), потрібно дотримуватися всіх карантинних вимог.

Бланк заявки розміщений на офіційному сайті АТ Харківобленергоwww.oblenergo.kharkov.uaна сторінці Електробезпека у розділі Конкурси та творчість”.

Переможці конкурсу отримають в АТ “Харківобленерго” цінні подарунки!

Беріть участь у конкурсі та вигравайте!

 

 
Потоваришуйте з Безпечним КілоВольтиком

         uvagaУвага! АТ “Харківобленерго” розпочинає соціальний проєкт “Віртуальна школа електробезпеки”.

         Для допитливих дітей енергетики розробили цілу рубрику тестів-вікторин з питань електробезпеки та енергозбереження.

         Безпечний КілоВольтик пропонує хлопчикам та дівчаткам до 14 років перевірити свої знання та пройти тест он-лайн.

          В основі вікторини — запитання з основних правил обережного поводження з побутовими електроприладами та безпечного находження поблизу енергетичного обладнання.

         Головною “родзинкою” в розробці тесту є використання малюнків, які діти міста та області щорічно надсилали до АТ “Харківобленерго” для участі в творчих конкурсах.

         Тестування дозволить Вам, любі діти, визначити рівень знань з основ безпеки життєдіяльності.

         Щотижня учасників, які швидко та вірно дадуть відповіді на запитання, чекають подарунки: почесні грамоти та тематичні набори поліграфічної продукції.

         КілоВольтик чекає на Ваші вірні відповіді та бажає досягнути гарних результатів!

Ознайомитись з умовами участі у тесті-вікторині он-лайн для дітей Ви зможете на сайті АТ “Харківобленерго” на сторінці “Електробезпека”, розділ “Он-лайн тест-вікторина” за посиланням:https://www.oblenergo.kharkov.ua/onlayn-test-viktoryna

 

 
Інформація для осіб віком старше 45 років

  25.08.2Сахновщинська районна філія ХОЦЗ інформує, що на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки  України https://www.mon.gov.ua/ розташовано поновлений за ІІ квартал 2020 року перелік закладів вищої та  (професійної) професійно-технічної освіти, що мають право здійснювати освітню діяльність за спеціальностями, професіями, за якими може бути виданий ваучер. Закон України «Про зайнятість населення» передбачив право громадян можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви відповідаєте наступним вимогам:

  • вік – старше 45 років;
  • страховий стаж – не менше як 15 років;
  • маєте професійно-технічну або вищу освіту;
  • не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;
  • не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
  • не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
  • не отримували ваучер раніше.

 

 
День прапора та День незалежності України – державні свята України, які відзначаються щорічно 23 та 24 серпня.

Ці визначні дати навіки ввійшли в історію нашої молодої держави золотою  сторінкою її біографії, законодавчо закріпивши вікові прагнення українського народу до національного відродження та свободи.  

25.08.1Україна... Золота, чарівна сторона. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть! У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, славетну Києво-Могилянську Академію. Україна виколисала велетнів сили і духу – таких як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Григорій Сковорода, Устим Кармелюк, Юрій Дрогобич, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський... Цей перелік, можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу нашої Батьківщини. І вкотре ми святкуємо річницю проголошення незалежності нашої держави.Тож з задоволенням долучаючись до свята Сахновщинська центральна бібліотека підготувала для своїх читачів книжкову виставку-інсталяцію «Новий День над Батьківщиною».

Прийміть щирі вітання від колективу КЗ «Сахновщинська ЦБС» з Днем незалежності України — найбільшим національним святом.

Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 24