Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
До уваги роботодавців

imagesДіти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.

В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!
      Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях

Закликаємо роботодавців передбачити кошти  для часткової оплати вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та внести відповідні зміни  та доповнення до колективних договорів.  

 

       За довідками звертатися в управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації за тел. 3 16 61.

 
Оголошення про особистий виїзний прийом громадян прокурором Автономної Республіки Крим

images16 травня 2017 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні прокуратури Харківської області (м.Харків, вул.Б.Хмельницького, 4) прокурором Автономної Республіки Крим Мамедовим Гюндузом Айдиновичем буде проводитись виїзний прийом громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.

         Виїзний прийом громадян проводитиметься відповідно до ст.22 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території, фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади та інших питань.

 

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57

 
Перерахунки пенсій з 01.05.2017 року відповідно до Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік”

imagesЗаконом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» передбачено збільшення з 1 травня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1312 грн. (з 01.12.2016 р. - 1247 грн.).

            Перерахунку підлягають:

· мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормовий стаж – для непрацюючих пенсіонерів,

· мінімальні пенсійні виплати, державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, підвищення ветеранам війни, підвищення жертвам нацистських переслідувань, пенсії за особливі заслуги перед Україною – незалежно від факту роботи пенсіонера.

            Відповідно до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» :

- зменшення фіксованої індексації з 1 травня 2017 року проводиться на суму підвищення призначеного розміру пенсії, якщо розмір підвищення менше розміру фіксованої індексації;

- фіксована індексація залишається незмінною, якщо підвищення призначеного розміру пенсії не відбулося;

- виплата фіксованої індексації припиняється з 1 травня 2017 року, якщо підвищення призначеного розміру пенсії більше або дорівнює сумі фіксованої індексації.

            Перерахунок не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України (крім випадків повідомлення про працевлаштування чи звільнення з роботи).

            

 
Травматизм у районі. (Підсумок за 1 квартал 2017 року.)

imagesВ Сахновщинському районі за 03 місяці 2017 року зареєстровано 237  випадків  невиробничого травматизму (2016р.- 285 чол.), в тому числі 3 випадки зі смертельним наслідком (2016р.- 9 чол.).             

Станом на 01.04.2017 року управлінням праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації здійснено вивчення стану дотримання законодавства з питань охорони праці, а саме атестації робочих місць за умовами праці, на 3 підприємствах та установах району.   Керівникам надано довідки з рекомендаціями щодо усунення вказаних порушень.

За 1 квартал 2017 року в Сахновщинському районі  не було  нещасних випадків на виробництві. За аналогічний період 2016 року  зареєстровано 1 нещасний випадок на виробництві.

Кожен роботодавець, який приймає на роботу працівника, незалежно від форми трудового договору несе повну відповідальність за його життя та здоров’я.

 

 

Головний спеціаліст з питань охорони

праці УПСЗН Сахновщинської РДА                                                                                         І.П.Лукаренко

 

 
Легалізація виплати заробітної плати – запорука соціальної захищеності громадян

     images  1 січня 2017 року набув чинності  Закон України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким, зокрема, внесено зміни до статті 265 Кодексу  законів про працю України (далі – КЗпП України), якою передбачено відповідальність за порушення законодавства про працю.

            Отже  З 1 січня 2017 року юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

-  фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (96 000 грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

Детальніше...
 
Що необхідно знати про африканську чуму свиней!!!

Епізоотична ситуації в Україні щодо африканської чуми свиней останнім часом все більше ускладнюється. На території України збудник африканської чуми свиней набуває все більшого розповсюдження, захоплює нові території. За офіційними повідомленнями Головних управлінь Держпродспоживслужбиз областей з початку 2017 року на території України  вже зареєстровано 217 випадків захворювання на АЧС, з них 7 випадків по Харківській області. Територія нашого району та області межує з регіонами, де в цьому році неодноразово  були виявлені випадки захворювання свиней  африканською чумою. Це такі області як Полтавська – зареєстровано 12 випадків захворювання, Дніпропетровська – 5 випадків, Сумська – 3 випадки, Донецька – 3 випадки та Луганська – 2 випадки. На Харківщині залишається на даний  час  один неблагополучний пункт по африканській чумі свиней – це НПП «Гомільшанські ліси», Зміївського району, де 22.04.2017 р. було в черговий раз підтверджено лабораторно АЧС у дикого кабана.

Детальніше...
 
Гострі кишкові інфекції це небезпечно.

Літо – найкраща пора року: сонячні, теплі дні, свіжі овочі та фрукти, канікули та відпустки, відпочинок на морі чи на природі. Однак саме в цю пору відбувається значне зростання захворюваності на кишкові інфекції.

            Кишкові інфекції — це група інфекцій, що викликає захворювання травного тракту з такими клінічними проявами, як підвищення температури тіла, пронос, блювання. Ці захворювання виникають внаслідок вживання заражених продуктів або води, які проникають в організм людини через брудні руки, продукти харчування. Наявність збудників, їх розмноження в продуктах харчування не впливає на смакові якості харчів. Час від зараження людини до перших клінічних проявів захворювання триває від кількох годин до 2—3 діб.

            Часто захворювання на кишкові інфекції стає наслідком вживання продуктів харчування, придбаних на стихійних ринках, у місцях несанкціонованої торгівлі, при вживанні продуктів, що пройшли недостатню термічну обробку. Більшість спалахів виникає внаслідок недотримання санітарно-гігієнічних вимог, залучення носіїв кишкових інфекцій до приготування страв. А ще, це період відзначення масових урочистостей, мандрівок та подорожей, активного відпочинку на природі та біля річки. Збудниками кишкових інфекцій можуть бути різноманітні віруси, бактерії та їх токсини.

Детальніше...
 
Оголошення

04 травня 2017 р. з 10 год. 00 хв. по 12 год. 00 хв. в приміщенні Сахновщинської РДА за адресою смт. Сахновщина, вул. Шмідта, 10 відбудеться особистий прийом громадян першим заступником  начальника Головного  управління Держгеокадастру у Харківській області  Саранчою Василем Івановичем. Запрошуємо всіх бажаючих.

                         

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Відділ у Сахновщинському районі

   Головного управління Держгеокадастру

                                                                                         у Харківській області

 
«УДОСКОНАЛЕННЯ ЗБОРУ ТА ВИКОРИСТАННЯ ДАНИХ ПРО БЕЗПЕКУ ТА ГІГІЄНУ ПРАЦІ» Девіз 2017 року 
28 квітня Всесвітній день охорони праці Звернення райдержадміністрації до роботодавців, профспілок, громадських організацій з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

            imagesЗгідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 установлено в Україні День охорони праці. Мета Указу – привернення уваги суспільства, органів державної влади, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

            У нашому районі відповідно до рекомендацій Міжнародної організації праці передбачено здійснити ряд заходів під девізом "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці", а саме: на підприємствах та в організаціях різних форм власності, активізація роз’яснювальної роботи, огляд проблем виробничої безпеки на сторінках районної газети, семінари для керівників та інженерів з охорони праці різних форм власності, робота телефону "гаряча лінія", по якому будуть прийматися запитання працівників та надаватися компетентні відповіді щодо захисту працюючих під час виникнення виробничих ситуацій, що загрожують здоров’ю чи життю самих працівників та людей, що знаходяться поряд з небезпечними факторами.

            Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.

            Україна активно інтегрує європейські норми з охорони праці у власну правову систему, створює умови для формування сучасної високої культури і відповідальність за збереження життя та здоров’я працівників. Найперспективнішою моделлю економічного зростання в країні є прискорення її інтеграції у світові торгівельно-економічні та фінансові структури. Знайти своє доступне місце в рейтингу розвинених країн наша країна зможе лише завдяки функціонуванню системи збору реальних, вірогідних, загальновизнаних безпекових показників трудової діяльності громадян.

            Сахновщинська районна державна адміністрація, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у Кегичівському районі звертається до роботодавців, профспілкових, громадських організацій району взяти участь у заходах з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, тим самим переглянути своє ставлення до цієї важливої справи і максимально поліпшити управління охороною праці.

 

Заступник голови районної

державної адміністрації                                                     П.О.Волошин

 
Урядова програма «Доступні ліки». Інформація для пацієнтів Сахновщинського району

14.2«Доступні ліки» – це урядова програма забезпечення кожного громадянина України, в т.ч. мешканців нашого району необхідними лікарськими засобами, які покращать якість життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

 

Програма «Доступні ліки» надає можливість пацієнтам отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:

1. серцево-судинні захворювання

2. бронхіальна астма

3. діабет 2 типу

 

Згідно наказу МОЗ № 360 від 03.04.2017 року в аптечну мережу та в заклади охорони здоров’я  поступив затверджений реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню і нараховує 157 торгових назв лікарських засобів. Цей наказ оприлюднений на офіційному сайті МОЗ України : http://www.moz.gov.ua.

Attachments:
Download this file (Урядова програма ДОСТУПНІ ЛІКИ.doc)Перелік ліків[ ]
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 8