Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Наказ від 13.06.2017 № 123/17"Про внесення змін до наказу від 02.02.2017 року № 22 А/4 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту

Див. вкладення

 
Наказ від 11.04.2017 № 75/15 "Про внесення змін до наказу від 02.02.2017 року № 22 А/4 "Про затвердження паспортів бюджетної програми на 2017 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту

Див. вкладення

 
Наказ від 02.02.2017 № 22 А/4 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік" Відділу культури, туризму, молоді та спорту

Див. вкладення

 
Проведено «Пряму» телефонну лінію на тему «Державні стандарти надання соціальних послуг територіальним центром».

1506Сьогодні директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сахновщинської РДА Ковлагіною Л.К. було проведено «Пряму» телефонну лінію на тему «Державні стандарти надання соціальних послуг територіальним центром».

Людмила Костянтинівна дала роз'яснення  щодо засад надання платних соціальних послуг згідно прийнятих Державних стандартів надання соціальних послуг.

Детальніше...
 
ОБЕРЕЖНО БОТУЛІЗМ !

imagesЗа оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі 1 летальний. Випадки захворювання на ботулізм пов’язані з вживанням в’яленої риби різних видів, придбаної в супермаркетах міста.

Летальний випадок захворювання на ботулізм та ще декілька випадків захворювання на ботулізм зареєстровано у мешканців м. Києва, які вживали в їжу в’ялену рибу, придбану в гіпермаркеті «Караван» ТОВ «ГРУПА РІТЕЙЛУ УКРАЇНИ»

Померлий вживав в їжу в’яленого ляща (непотрошеного), придбаного в гіпермаркеті «Караван».  Захворювання на ботулізм інших хворих пов’язано із вживанням в їжу в’ялених тарані та коропа.

За результатами розслідування встановлено, що виробником рибної продукції є ФОП Меркулов А.В., а постачальником ТОВ «ЧУДО-ЮДО» (м. Світловодськ Кіровоградської області)

Детальніше...
 
«Подорожуємо по безвізу: запитання та відповіді»

07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Див. вкладення

 
Постанова від 26.04.2017 р. № 300 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України."

imagesКабінетом Міністрів України прийнято постанову від 26.04.2017 № 300 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, яка набула чинності 01.05.2017. Постановою передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат  на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія.

Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи, а не за попередній календарний рік.

При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

Детальніше...
 
Забезпечення учасників антитерористичної операції протезуванням та/ або ортезуванням за новітніми технологіями в Україні та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні

         Законом України «Про Державний бюджет України на 2017рік» та Порядком протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за повнолітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в  Україні окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №518 (зі змінами), функції щодо протезування учасників антитерористичної операції за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, у 2017 році покладено на Фонд соціального захисту інвалідів.

Детальніше...
 
Шановні мешканці Сахновщинського району


imagesПро всі випадки вимагання чи натяку на
вимагання хабара (неправомірної вигоди) посадовими особами Сахновщинського районного військового комісаріату просимо Вас негайно повідомляти на телефони «Гарячої лінії» Харківського обласного військового комісаріату  057-712-08-77( понеділок – п’ятниця з 8-17 год.) для прийняття заходів правового та дисциплінарного реагування.

                                        

 
В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому центрі зайнятості по всій Україні.

 

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі Інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

 

Відеоролики доступні на офіційній сторінці Державної служби зайнятості (Центрального апарату) YouTube.

 

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру зайнятості підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш розташована людина. 

 
«Гаряча пора на весняному полі»

115.05Довгоочікуваний посівний сезон для більшості аграріїв нашого району проходе під знаком вимушеної економії, як грошових , матеріальних, так і трудових  ресурсів. Є стара приказка, що землю не можливо обманути,- і це актуально  у всі часи. Та не обов’язково приміняти дорогий препарат, посівний матеріал чи мінеральне добриво, можливо підшукати і дешевше. В таких трудових пошуках компромісу працюють зараз голова правління ПАТ «Племзавод  20- річчя Жовтня» Ключка Микола Олександрович та головний агроном цього господарства Молошний Володимир Григорович.  Адже господарство займається і рослинництвом і тваринництвом та  має в обробітку 3045 гектар  ріллі.  Тваринництво певним чином вплинуло на структуру сівозміни. Щороку в ПАТ «Племзавод  20- річчя Жовтня»  найбільші площі займають озимі, ярий ячмінь, багаторічні трави, соняшник,  кукурудза на зерно та на корм. Вирощують також  і горох, яру пшеницю, яре тритикале , овес, гречку та однорічні трави.

       Коли ми приїхали в це господарство, то сівалки на полі  проходили останні проходи досіваючи кукурудзу на зерно. Фактично215.05 посівна компанія завершена. Залишилось посіяти тільки гречку та її головний агроном господарства планує посіяти пізніше, щоб уникнути заморозків. На сьогоднішній день в господарстві посіяно:  150 гектар – ячменю ярого, 129 гектар - гороху, 40 гектар - вівса, 776 гектар – соняшнику, 25 гектар – ярого тритикале та 25 гектар - ярої пшениці, 405 гектар- кукурудзи ВМС та 191 гектар- кукурудзи на зерно. Зараз проводиться підживлення та захист рослин від бур’янів.

       Все це завдяки злагодженій праці механізаторів, спеціалістів, обслуговуючого персоналу та взагалі всіх працівників цього публічного акціонерного товариства на чолі з керівником Ключкою М.О., які вносять свою частку у великий коровай господарства.  Сприятливої вам погоди та хороших врожаїв.

    

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 9