Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
15 серпня 2020 року на Полтавщині в гончарній столиці України – селищі Опішня на базі ЕтноЕкоАгросадиби «Лялина Світлиця» відбувся етнофестиваль «Борщик у глиняному горщику».

17.08.3Велике задоволення від подорожі отримали учасники художної самодіяльності – гурт «Водограй» Лигівського сільського Будинку культури, який презентував гастрономічні та фольклорні багатства Сахновщинської землі.

На фестивалі було представлено 70 видів борщу, відтворено 7 фрагментів традиційного народного весілля.

Гості заходу не лишилися голодними, адже всіх17.08.4 частували полтавським борщиком із галушками, коржами, варениками, книшами, тертухою, кантобасом та всякою всячиною!

Наш колектив гостинно приймали на Полтавщині, тому висловлюємо вдячність організаторам етнофестивалю  «Борщик у глиняному горщику». До нових зустрічей!

 
Південне управління Головного управління ДПС у Харківській області інформує

Термін для списання боргу з єдиного внеску – 90 днів або треба встигнути до 31 серпня включно

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що 2 червня 2020 року опублікований Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» від 13 травня 2020 року № 592-IX. Документ набирає чинності з 1 січня 2021 року.

Проте окремі норми цього Закону вступили у дію з 3  червня 2020 року. Це важливо для недіючих підприємців на загальній системі оподаткування та самозайнятих осіб. Адже нововведення стосуються списання сум недоїмки з єдиного внеску, штрафів та пені, нараховані на ці суми недоїмки певним категоріям за період з 1 січня 2017 року на підставі заяви такого платника.

Отже, із 3 червня 2020 року діють норми щодо списання суми недоїмки, нараховані платникам єдиного внеску з числа фізичних осіб - підприємців (крім підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за період з 01.01.2017 р. до дня набрання чинності Законом № 592 (03.06.2020), а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що оподатковується податком на доходи фізичних осіб. 

Детальніше...
 
ВИСТАВКА-ПРОДАЖ АВТОРСЬКИХ МАЛЮНКІВ «Я – УКРАЇНА»

IMG 20200818 10240118 серпня 2020 року в КЗ «Сахновщинський районний історико-краєзнавчий музей» відкрилася виставка мистецьких робіт «Я – Україна» молодого художника, завідувача сектором краєзнавства Сахновщинського районного Будинку культури Олега Яриніча. Урочисте відкриття відбулося напередодні Дня незалежності України, адже концепція виставки тематично пов’язана з ідеєю єдності та соборності нашої держави.

27 художніх ілюстрацій розміром в поштову листівку received 630474584568961(10х15 см) демонструють красу і різнобарв’я всіх обласних центрів України. Робота над творчим проектом тривала впродовж 2017-2018 рр. На кожному малюнку зображено поштову скриньку як символ довговічності спогадів і вражень. Ілюстрації доповнюють вірші про те чи інше місто, які коротко, але влучно розкривають їхній характер.

Сахновщина 1Вперше Автор представив свої мистецькі роботи на персональній виставці у галереї LoftMlynу м. Запоріжжі восени 2018 року. Творчий  доробок молодого художника високо оцінила рівненська, дніпровська та полтавська мистецькі аудиторії. Тепер прийшла черга й сахновщинській публіці долучитися до цього переліку. На виставці буде можливість придбати авторські листівки на українську тематику, а також поштівку із Сахновщиною. Виставка триватиме до 30 жовтня 2020 року.

 
18 серпня 2020 року голова районної державної адміністрації Максим Карплюк взяв участь у засіданні LV сесії VІІ скликання Сахновщинської районної ради.

18.08.1У ході сесії депутати розглянули та ухвалили питання порядку денного, серед яких:
1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього зі змінами.
2. Про згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Сахновщинського району Харківської області службового автотранспорту.
3. Про внесення змін до «Програми удосконалення медичної допомоги населенню Сахновщинського району по комунальному некомерційному підприємству «Сахновщинська центральна районна лікарня Сахновщинської районної ради Харківської області» на 2020-2024 роки, зі змінами.
4. Про внесення змін до рішення ХLVІІ сесія VІІ скликання від 13 листопада 2019 року «Про зміну типу та перейменування Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області у Комунальний заклад «Костянтинівська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області».
5. Про затвердження статуту Комунального закладу «Дубовогрядська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області».
6. Про затвердження статуту Комунального закладу «Олійниківська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області».
7. Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Сахновщинського району Харківської області.
Відповідно рішення сесії обласної ради від 24.07.2020 року № 1336-VIIрайонному бюджету виділено іншу дотацію для виплати заробітної плати працівникам галузі освіти у сумі 2000,000 тис.грн..

 
Розширена оперативна нарада

17.08.117 серпня 2020 року голова районної державної адміністрації Максим Карплюк провів розширену оперативну нараду за участю заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації, керівництва районної ради, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників підприємств, організацій, установ району, селищного та сільських голів.
Про стан виконання місцевих бюджетів району за січень-липень 2020 року проінформувала начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Ольга Сібагатулліна. За результатами аналізу виконання місцевих бюджетів району за січень-липень першочерговим завданням органам місцевого самоврядування слід забезпечити виконання планових показників доходів, погашення податкового боргу, залучення додаткових джерел наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, а також збалансування показників місцевих бюджетів та безумовне виконання.
Про стан підготовки господарського комплексу до функціонування в осінньо-зимовий період проінформував заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравець.
В. о. директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинської районної ради Харківської 17.08.2області» Віктор Фінтісов доповів щодо ситуації з COVID в районі, а також наголосив на обов’язкове проходження профілактичного огляду та щеплення дітей перед початком навчального року.
Районний військовий комісар Едуард Кострицький ознайомив присутніх щодо виконання планових показників весняної призовної кампанії та окреслив основні завдання щодо забезпечення проведення осіннього призову громадян на військову службу.
Завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та сільського господарства РДА Юрій Мостовий проінформував про підсумки збирання ранніх зернових в районі.
В ході розширеної оперативної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про проведену та заплановану поточну роботу. Головою Сахновщинської РДА надано відповідні доручення.

 
Податкова служба Харківщини попереджає про наслідки заборгованості зі сплати ЄСВ

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальні гарантії, а саме: соціальні виплати  на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.

Боржникам — приватним підприємцям особливо слід пам’ятати про те, що одним із джерел погашення боргів перед державою є особисте майно приватного підприємця, що ставить під загрозу добробут власної сім’ї.

Також   відповідно до ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України  і в’їзду в Україну громадян України» до боржників-підприємців та посадових осіб підприємств боржників  вживаються заходи щодо тимчасових обмежень у праві виїзду за кордон.

Роботодавець, який не сплачує єдиний внесок, створює в майбутньому найманому працівникові проблеми з нарахуванням пенсії. 

Фізичні особи — підприємці незалежно від обраної системи оподаткування мають право на отримання матеріального забезпечення та соціальних послуг за умови сплати єдиного внеску, у тому числі лікарняних та декретних за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Про наявність/відсутність заборгованості з єдиного внеску можна дізнатись особисто, звернувшись до податкової з відповідною письмовою заявою або безпосередньо переглянути інформацію щодо заборгованості зі сплати єдиного внеску в «Електронному кабінеті платника», обравши в меню приватної частини кабінету «Стан розрахунків з бюджетом»

Детальніше...
 
З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,

Сахновщинською районною філією Харківського  обласного центру зайнятості організовується  професійне навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

         У вересні  2020 року відбудеться посадка групза наступними професіями:

 

  • Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням;
  • Оператор верстатів з програмним керуванням;
  • Покоївка;
  • Виноградар;
  • Слюсар-ремонтник;
  • Фрезерувальник;
  • Кравець.

         Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

         Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості відновила особистий прийом громадян

11.081Повідомляємо, про повернення до звичного режиму роботи філії, відновився особистий прийом клієнтів Сахновщинської РФ ХОЦЗ безпосередньо у приміщенні із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Один із можливих способів реєстрації як безробітний в Сахновщинській РФ ХОЦЗ:

- особисто звернувшись до філії з дотриманням обов’язкового маскового режиму та соціальної дистанції;

Детальніше...
 
Казка це дитинство людства і його мудрість.

11.08.6Українська казка згуртовує українців і водночас братає з іншими народами, бо у всьому світі цінується закладена в казці і мораль, любов і повага до людини, до мужнього оборонця добра і краси, захисника рідної землі. Казка виховує синів і дочок нашого народу, як треба по правді жити і творити добро. Казка не просто вигадка - це духовна спадщина багатьох поколінь. Казка вчить творити добро і мужньо боротись проти брехні, ледарства, егоїзму та зла. В кожній казці добро завжди перемагає зло. Відкрила свято завідуюча Надеждинською сільською бібліотекою Бабаєва Валентина Анатоліївна. Вона розповіла про значення слово "казка", її різновиди та легенду про казку.

         Літо в розпалі! Надеждинська сільська бібліотека разом зі своїми юними друзями провели свято «В гості до чарівних казок». Загадки і вікторини, знайомство з чудовими казками, малюнкова виставка, ігри зробили відпочинок дітей активним і пізнавальним. Позитивні емоції одержали і дорослі, які щиро підтримували всіх учасників заходу. З гарним настроєм, подарунками від СТОВ «Мрія» від директора Кондратенка Юрія Анатолійовича діти залишали бібліотечний дворик.11.08.7

         Дирекція КЗ «Сахновщинська ЦБС» висловлює подяку благодійному СТОВ «Мрія» директору Кондратенку Юрію Анатолійовичу, фонду"Разом із КЕРНЕЛ" в особі Вакуленка Вячеслава Володимировича. Висловлюємо Вам щиру повагу за велику шляхетну душу, щире небайдуже серце, за співпрацю, доброчинну діяльність, а саме за допомогу у вирішенні питання ремонту Надеждинської сільської бібліотеки та закупівлі дитячих іграшок для юних читачів даної установи, за Вашу щедрість, безкорисливість, за увагу до проблем  нашого закладу. Прийміть побажання невичерпної енергії, динамічного розвитку, благополуччя,процвітання. 

 
Сахновщинський районний центр зайнятості інформує

20190729083250ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ –ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА!

 

З метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та підвищення рівня поінформованості та усвідомлення громадян гостроти проблеми торгівлі людьми, Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості просить звернути Вашу увагу.

     Торгівля людьми - на превеликий жаль, є однією з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів тощо. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості.

Детальніше...
 
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості додатково інформує

28.07.1про можливість організації професійно-технічного навчання у серпні 2020 року в Харківському центріпрофесійно-технічної освіти державної служби зайнятості у серпні 2020 року за наступними професіями:

- Перукар (перукар-модельєр);

- Плодоовочівник;

- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;

- Касир торговельного залу;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 24