Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

 osvita

bezpeka

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Вкладені документи
Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській області інформує 
Ми працюємо для Вас!

17.07.3Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує, що протягом дії заходів на період карантину та з метою підтримки малого та середнього бізнесу району, фахівцями служби зайнятості проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину для підприємств малого та середнього бізнесу, які на час карантинних обмежень були змушені скоротити тривалість робочого дня (тижня) чи  повною мірою припинити свою діяльність. Інформування щодо необхідного пакету документів та алгоритму оформлення вищезазначеної допомоги проводиться шляхом розміщення інформації на робочій сторінці Facebook, офіційних веб – сайтах Сахновщинської РДА, Сахновщинської районної ради, Сахновщинської селищної ради, в районній газеті. Одним з напрямків інформування є особисті відвідування фахівцями РФ ХОЦЗ ( з дотриманням карантинних заходів) підприємств та фізичних осіб – підприємців безпосередньо на їх робочих місцях, а саме торгівельних майданчиках, магазинах тощо.

Детальніше...
 
"Уривчасте звучання електросирен означає - "УВАГА ВСІМ".


Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення UA:ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

15 липня 2020 року о 14:25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи".

 
Пливи вінок за водою, пливе доля за тобою…

         10.07.5Кожного року сахновщани з особливимипієтетом та атмосферою відзначають Івана Купала – одне з чотирьох головних свят сонячного календаря. Це традиційне східнослов'янське свято, що має давню історію, самобутні звичаї, обрядодії та народні ігри, наділене певною таємничістю. Це свято не знищили комуністи в радянську добу, не злякали погрози священиків, які не шанують традицію дохристиянських часів, не стерли з народної пам’яті глобалізація та урбанізація сучасності (переселення до міст). Хто ж не знає легенду про чарівну квітку папороті, яка розцвітає лише у купальську ніч? Ось як описує пошуки цієї квітки професор, етнограф Степан Килимник у роботі «Український рік у народних звичаях в історичному освітленні»: «Хто її дістане, хто зірве, той усе на світі знатиме, той відімкне навіть зачаровані замки без ключа, дістане без труднощів усі скарби, закопані у землі…той щасливець причарує найкращу дівчину, матиме найвищий урожай, відвертатиме від своєї ниви град, грім, зливу, не боятиметься лихих сил…».

Детальніше...
 
БЕЗКОШТОВНЕ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ В УКРАЇНІ – МІССІЯ ЗДІЙСНЕННА

        09.07.1 Онлайн навчання на порталі Lingva.Skills – ефективна технологія, яка тренує активне використання англійської мови (ті, хто вже навчається, можуть продовжувати); дана онлайн платформа завдяки грунтовній методології замінить зустрічі з викладачами, зекономивши Ваш час.

         Англійська мова - одна з найбільш поширених в світі, відкриває перед Вами нові можливості

Детальніше...
 
‼️‼️ Шановні представники малого та середнього підприємництва Сахновщинського району!

uvagaСахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує як отримати роботодавцю допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

Детальніше...
 
Основні_повноваження+БКУ

https://drive.google.com/file/d/1ovz58MpvaAWVQegLvyNYBhNWy3FXBz_c/view

 
Основні_параметри 
Завдання_реформи 
Роман Лещенко: «Я як Голова Держгеокадастру, передам земельні повноваження народу»

08.07.310 червня на посаду Голови Держгеокадастру був призначений Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Після відкриття ринку землі відомство буде ключовим для подальшої реалізації земельної реформи. Про існуючі земельні схеми та плани боротьби з ними, про зміни, які чекають на Держгеокадастр, підготовку до відкриття ринку землі та амбітні плани із передачі земель державної власності у розпорядження місцевим громадам, а також технологічну революцію Державного земельного кадастру – говоримо в інтерв’ю з Романом Лещенком.  

  • Пане Романе, які ваші перші враження від роботи у відомстві, яке фактично буде ключовим в подальшій реалізації земельної реформи?

Земельна реформа в Україні не просто триває, а переходить у найскладнішу фазу – втілення в життя ухвалених законів. І, як Уповноважений Президента України із земельних питань, я продовжую відповідати за її реалізацію, вже у статусі голови Держгеокадастру.

Одна справа, коли ти безпосередньо займаєшся законодавчою складовою реформи, і зовсім інша, коли заходиш у практичну площину центрального органу виконавчої влади. І бачиш, що недостатньо ухвалити хороший закон, важлива правильна його реалізація.

Детальніше...
 
Південне управління Головного управління ДПС у Харківській області інформує

Підприємці отримали можливість списати недоїмку з ЄСВ

uvagaВже з 3 червня цього року суб`єктам підприємницької та незалежної діяльності, у разі припинення такої діяльності, дозволено списувати суми недоїмки з єдиного соціального внеску, а також штрафів і пені, за період, починаючи з 2017 року. Головна умова для такого списання - відсутність доходу за зазначений період. Така можливість передбачена п.5 р. I Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо усунення дискримінації за колом платників” від 13.05.2020 року № 592-IX.

 

До фізособи, яка провадить незалежну професійну діяльність, у разі неведення книги обліку доходів та витрат застосовуються штрафні санкції

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані вести облік доходів і витрат від такої діяльності. Форма такого обліку та порядок його ведення визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову політику.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 24